Cok Yorgunum Bıktım Desem Yeridir - Sayfa 4 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Cok Yorgunum Bıktım Desem Yeridir
 4 

bahtsız
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
23/10/2008 :  19:26:36

slm arkadaslar cok yalnız ve yorgunum 150 milyar borcum var hiçbir yolum kalmadı sanki o kadar bunalıyorumki yasmak bile istemiyorum bazen bu borcumu ödemek için her yolu deniyorum ama olmuyor bana fikir verir yardımcı olursanız sevinirim

Yerleşim : Türkiye / İst
Bartoloucci
Üye

Toplam 1347 yazı
23/05/2009 :  15:47:03
son durum nedir arkadaşım çıkabildin mi kötü durumdan
Satılık Ziftin Olsun,

Selanik'ten Kel Gelir

Yerleşim : Türkiye / Özel  |  Meslek : Diğer
HddN
Yeni Üye

Toplam 40 yazı
23/05/2009 :  16:59:48
DepLoy borç köşedeki markete değil be kardeşim. :)
Bütün yorumları okudum.
Burada pek çok insan var. Biz bilgisinin, tecrübesinin gölgesinde beklerken; bizi kuşatacak bilgilerle vaktinde gelip bizi aydınlatabilecek.
Borç konusunda yakın çevremden de bu konuda pek çok örnek var. Ama anlatılanlardan sonra bunlara devam etmek, bu inanç çemberini bozar gibi gözüküyor.

Allah bu zor zamanlarınızda yardımcınız olsun. Seyyara atılıp işe başlamışsanız, bence kazanamasanız bile kârdasınız.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm
keskin965
Üye

Toplam 204 yazı
23/05/2009 :  17:37:42

akinselcuk by,büyük adamsınız sizi kutluyorum Allah hiçbir konuda utandırmasın sizi, saygılar
*"Allah, iradesini hakim kılmak için yeryüzündeki iyi insanları kullanır; *

*yeryüzündeki kötü insanlar ise, kendi iradelerini hakim kılmak için Allah'ı kullanirlar."*
Hayat'ın kendisi risktir.
Krizler bazıları için fırsattır.
gıda,tekstil,emlak

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Tekstil
bercen
Üye

Toplam 398 yazı
29/01/2010 :  12:49:44 Yazarın websitesine git Website
Burada bahtsız kardeşimizi yüreklendirmek ona moral vermek yanında olduğunuzu hissettirmek adına yazmış olduğunuz tüm yazılanlardan ötürü hepinizi kutluyorum..oluşturduğunuz sevgi yumağının çığ gibi büyüyüp insani iletişimimizi içine alıp, toplam yaşam kalitemizi olumlu etkilemesi dileğiyle..
Bercen dekorasyon
whatsapp: +905365871949

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
sadecemavi2
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
08/12/2011 :  21:11:40
bütün yorumları dikkatle okuduktan sonra bu kadar duyarlı arkadaşları bir arada görmek beni duygulandırdı. arkadaşımızın son durumu nedir bende merak ettim. geçen 3 yıl onun hayatında neleri değiştirdi ?

Yerleşim : Türkiye / Fethiye
casa
Üye

Toplam 125 yazı
09/12/2011 :  01:37:03
Büyük ihtimalle bir çıkış buldu, öyle yada böyle o günlerdeki durumundan sıyrıldı. Çünkü sanalda olsa böylesi bir motivasyona ihtiyacı vardı. İstediğini aldığı anda arkasına bakmadan da terk etti.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
hakankalmi
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
15/01/2012 :  03:33:13
Casa umarım öyle olmuştur. Arkadaş borçlarını ödeyebildiyse ve şuan 5 yaşındaki kızıyla mutlu mesut yaşıyorsa ne mutlu. Bütün yorumları okudum ve gerçekten hiç bir çıkar gözetmeksizin zorda olan birine manen bu kadar destek veren abileri/kardeşleri bir arada görmek beni fazlasıyla duygulandırdı. Allah zorda olan herkesin yardımcısı olsun. Amin.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
İnadina Osmanlı

Yeni Üye

Toplam 8 yazı
23/02/2012 :  03:32:56
Slmm sevgi ve saygılar.ikisaattir bu cok guzel yorumlarınızı okudum.Allah herkesten razı olsun.dilerim ki bir mutlu sona ulasilmistir.Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun.
OSMANLIYIZ

Yerleşim : Fransa / Auray  |  Meslek : İthalat / İhracat
BUGÜN
Üye

Toplam 226 yazı
23/02/2012 :  15:57:42 Yazarın websitesine git Website
Görüyorumki her türlü fikir beyan edilmiş ama derlerki ''akıl sağlığı olanlar için aklın yolu birdir''sanırım size karakterinize,hayat deneyiminize ve çevresel faktörlerinize,inancınıza en uygun yolu seçmek kalıyor.Ama bir karar vermek cidden kararsızlıktan yeğdir.Allah yar ve yardımcınız olsun.Aynı şeylerle yüzyüze sayılır çoğumuz fark sadece çözüm tercihlerimizde...Akınselçuk bey herşeyi çok güzel özetlemiş,''KANEPENİN KIYMETİNİ BİL''yazısını dikkate almadım,ama bu yazı boşa atılır cinsten değil....
http://sultanaorganizasyon.blogcu.com
kutlamaya değer herşeyde yanınızda..

Yerleşim : Türkiye / Şanlıurfa  |  Meslek : Memur
BUGÜN
Üye

Toplam 226 yazı
23/02/2012 :  16:01:35 Yazarın websitesine git Website
Bu arada Akın beyin bahsettiğim yazısı(yanlışda hatırlıyor olabilirim ama kendisinindi diye hatırladım)Çok doğru ve dikkate almamamdan kaynaklanan kötü sonuçlarıyla çok hakverdiğim bir yazıydı.ifade yanlışlığı olduysa affola.Ama bazen iş işte geçti diyorsun bir bakıyorsunki...güneş yine pırıl pırıl,vazgeçme,hayat vazgeçmeyenlerin...
http://sultanaorganizasyon.blogcu.com
kutlamaya değer herşeyde yanınızda..

Yerleşim : Türkiye / Şanlıurfa  |  Meslek : Memur

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.2 saniye.
10:13:48, 6 Mayıs 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım