Bir Fikir Verin - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bir Fikir Verin

anibalanibal
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
27/02/2017 :  04:31:53 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar
Bütün belediyeler seyyar satışa olabildiğince engel oluyorlar.Belediye ile sorun yaşamayalım gece çalışalım diyoruz olmadık insanla karşılaşıyoruz.Ne yapabilirim diye düşünürken geçenler de benzinliklerdeki araç üzeri satış yerleri dikkatimi çekti.Tabii bunların çeşitli versiyonlarında var.Buradan yola çıkarak;
E5 yan yolda bulunan bir benzinli ge 3 3 yada 2 ye 2 ebatlarında bir moba ko**** sabah saat 6 ila 9 arası kahvaltı sandviçi ve içecek daha sonrasında pilav ve çiğ Köfte koymayı ilaveten köfte sucuk düşünüyorum.
Çalışmayı düşündüğüm yer hem benzinlik ici hem metrobüs geçidinin ayağı aynı zamandada öğrencilerin okula yürüme yolu üzerinde.
Şimdi sizlerin nacizane düşüncelerinizi bekliyorum.
P.S. Çalışma saatleri uzun olduğundan mantıklı ve dürüst biri ile ortak yapmayıda dusunuyorum

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
muhammed86
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
28/02/2017 :  01:28:34  Alıntı
Hayirli islerin olur INSAALAH ..beyefendi size aklıma gelen birseyi tavsiye etmek istiyorum. Bahsettiginiz konumda kizarmis pilic de satabilirsiniz .. güzel ve büyük bir tezgahta olabilir .. ve yaya trafiğinde varsa sikma meyve suyu da olabilir

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Esnaf
zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
28/02/2017 :  10:29:26  Alıntı
1. benzinlik sahibi buraya bir stand açmanız için sizden kira isteyecektir.
2. benzinlik sahibinin yiyecek için ruhsatı olup olmadığınıda kontrol etmeniz gereklidir, biri sizi belediyeye şikayet etse sizin değil benzinlik sahibinin başı ağrır.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
ferhattayfun
Yeni Üye

Toplam 69 yazı
03/03/2017 :  02:41:43  Alıntı

Selamlar fikir ( bence ) güzel çünkü benzin istasyonu insan trafiğinin yüksek olduğu yerler. Fakat pazar araştırması yaparsanız İstanbulda insanlar en fazla Shell ve Opeti tercih ediyor. Yani sizde bu marka istasyonlarla anlaşma yapabilirseniz daha verimli olur. Tekrar fakat diyeceğim Shell ve Opet marka değerleri yüksek olduğundan istasyonlarında tavuklu pilav vs.. satmalarına müsade etmezler. Şu şekilde müsade edebilirler kurumsal görünümlü cix bir karavan vs.. olursa müsade ederler. Avcılar Shell de böyle bir karavan var. Kahve satışına izin vermeyebilirler, bir çok Shell kahve dünyasıyla anlaşması var. Anlaşması olmayan istasyonlarda vardır mutlaka. Öncelikle hedef kitlenizi belirleyiniz. Sabah uğrayıp kahvesini alacak kesim daha elit olacağından cix bir yer değilse sizi tercih etmez. Otogaz istasyonlarıda olabilir. Takcisilere bahs ettiğiniz ürünleri satabilirsiniz. Taksici deyip geçmeyin cepleri hep para doludur. Toparlayacak olursak istasyona karavan koyacaksanız giriş bölümüne değil çıkış bölümüne koyun. Giriş bölümünde insanlar boş pompaya odaklandığı için gözlerinden kaçarsınız. İstasyon sahibi sizden mutlaka kira isteyecektir. Cirodan kar verebilirsiniz bunu nasıl kontrol edeceğim derse istasyon sahibi kasadan fiş keser insanlar o fişle istediği ürünü satın alır. Müşteriler tekrar istasyona gidip fiş almak istemezler derseniz, parasını vererek kasadan bir kaç tane fiş kestirip cebinize koyarsınız. İstasyona tekrar dönmek zorunda kalmazlar. Sağlıcakla kalın..
Doğruluktan Şaşma

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İletişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.44 saniye.
12:07:11, 23 Nisan 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım