Arkadaşlar Başında Durmadan Yapılacak Bir İş Öneri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Arkadaşlar Başında Durmadan Yapılacak Bir İş Öneri

Aragon34
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
18/02/2017 :  22:39:23 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar başında durmadan sermaye ko**** yapılacak sağlam bir iş herşeyiyle sağlam olacak teminatım garantide olacak bir iş .tabiki risksiz iş yoktur fakat böyle bir fikri olan,yapan biri varsa akıl almak amaçlı sizlerden görüş bkliyorum.sermayem 50000 civarı

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Memur
bulnes
Üye

Toplam 450 yazı
20/02/2017 :  15:20:54  Alıntı
Merak ettim bende takip edeyim.
Makina Mühendisi/İstanbul

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
botkur
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
20/02/2017 :  15:55:32 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bende takipteyim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm
kayinco
Üye

Toplam 192 yazı
20/02/2017 :  16:36:36  Alıntı

Ben ve whatsupdaki 342 adet arkadaşım da takipte. Varsa böyle iş biz de girelim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul Mersin  |  Meslek : İthalat / İhracat
serorbay
Yeni Üye

Toplam 84 yazı
20/02/2017 :  17:19:20  Alıntı
sen en iyisi paranı bankaya faize yatır.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Aragon34
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
21/02/2017 :  13:37:42  Alıntı
İşte ne zaman çıkacak bir sivri zeka derken ahanda ben burdayım diye- faize yatır sen paranı - diye çıkıverir.bu familyaların özelliği içinde tutamaz haykırmak ister içindeki art niyeti.adam gibi birşey sordum.fikri olan yazsın dedik .yapan deneyimli güvenli bir liman bulmuş biri anlar yazımızı cvp verir dedik.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Memur
ysfyldz
Üye

Toplam 113 yazı
21/02/2017 :  14:07:46  Alıntı
Ikinci el temiz acil satmak amaci ile fiyati dusurmus arac alip satabilirsin. Arkadasim yapjyo arac basi 3-6 bin arasi para birakiyo. 4 gunde bekledigi oluyo 1 ayda
YUSUF

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Muhasebe
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
21/02/2017 :  14:38:11  Alıntı
Hocam sizin dediğiniz gibi risksiz iş yok malesef.Riski az iş olarak 2.el araç alıp zamana ya**** satabilirsiniz.Ben olsam o parayı gayrimenkula yatırmayı düşünürüm.Şöyle ki ; Antalya'da binaların alt kısımlarında kullanılmayan boş dükkanlar oluyor.O dükkanları 20 30 liraya satın alarak tapuda cins değişikliğine gidiliyor ve konut olarak değiştiriliyor.Daha sonra 10 15 lira yatırımla küçük mutfak,banyo birazda eşya alınıyor toplamda 50 60 lira maliyetle eşyalı ev sahibi olabilyorsunuz.1+1 şeklinde oluyor genelde fiyat olarak 500 550 arası kiraya gidiyor.Sizde bulundugunuz şehirde böyle yatırım düşünürseniz tavsiye ederim.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
serorbay
Yeni Üye

Toplam 84 yazı
21/02/2017 :  15:14:25  Alıntı
sorduğun şeyin sivri zekalılıkla alakası yok.Bugün ne yaparsan yap takip etmez ve başında durmazsan yürümez.Asıl sivri zekalılık senin gibi hiç bir şey yapmadan nasıl para kazanırım düşüncesinde bulunmak.bugün en büyük şirketlerin hisselerinde bile kayıp olma olasılığı varken yapabileceğin tek iş bankadan faiz almak.İstediğin gibibişey olmuş olsaydı insanlar bu forumda olmazdı.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
emrenazli
Üye

Toplam 155 yazı
22/02/2017 :  12:46:33  Alıntı
Sermayeni biraz daha zorlayabilirsen kelepir gayrimenkul alım satımıyla uğraşabilirsin ufaktan . Ben bu sıra bu işi araştırıyorum ekmek çıkar gibi duruyor inşaAllah
Çocuk giyim üzerine perakende ve toptan mağazalarımız var.

Kelepir serili Çocuk giyim ürünleri alınır.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
Erdener_Abi
Yeni Üye

Toplam 96 yazı
22/02/2017 :  17:09:34  Alıntı
Siyah Sarimsak uret.

Yerleşim : İngiltere / Nottingham  |  Meslek : Serbest meslek
rexcespet
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
25/02/2017 :  15:59:31  Alıntı
Merhaba benim sermayem olsa yaparım dediğim bir iş var inş yardımcı olmak için yazayım. 2.el araba satan sitelere girip hybrid- benzinli araçlar var örneğin honda CİVİC bu araçların fiyatlarıda normalinden ucuza gidiyor nedenini bilmiyorum ama 25.000 TL ye bile bulabilirsin 2006 modelini bu araçlardan 2 tane alır RENT A CAR işine başlardım arabaları kiralamadan önce depolarını müşterilere doldurturdum. hem arabayı kiralardım geldiğindede benzini pompa ile çeker açıktan satardım =) hem kiradan hem benzinden modelli araba ile 2 katı kar yapabilirdim. Banada uyanık sivri zeka demeyin arkamdan =)

iyi alışverişler.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Satış / Pazarlama
ege10ege
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
08/03/2017 :  02:30:06  Alıntı
Sahipsiz kuzuyu kurtlar kapar..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
redirect
Üye

Toplam 255 yazı
09/03/2017 :  01:30:35  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - ege10ege
Sahipsiz kuzuyu kurtlar kapar..

Arkadaş noktayı koymuş :)
redirect

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
tasralibiradan
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
09/03/2017 :  10:40:24  Alıntı
Öyle bir iş var. Avm'ler de 9D Sanal gerçeklik simülatörlerini görmüşsünüzdür belki 2 kişilik oyun makinası şimdiler de trend olan sanal gerçeklik heyecanını sunuyor insanlara ve epey rabet görüyor.başına bir adam koyarsın internetten kaç kişi izlemiş takip sistemi var bakarsın adamdan gider parasını alırsın bu kadar. ilgilenen olursa pm yoluyla ulaşsınlar makinayı ithal ediyorum
meraklı çaylak.

Yerleşim : Türkiye / Yozgat  |  Meslek : Muhasebe
girilmez
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
19/03/2017 :  22:59:23  Alıntı
avm kioks ları olabilir belli günlerde gidip kntrol edebilirsin alış satış bellidir genelde

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Muhasebe
temelbro
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
20/03/2017 :  02:20:05  Alıntı
bitcoin madenciliği diyeceğim ama çok riskli

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ev kadını

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.88 saniye.
22:32:45, 18 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım