Rahat Bir İş Fikri ? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Rahat Bir İş Fikri ?

Vg23
Yeni Üye

Toplam 27 yazı
18/02/2017 :  18:22:42 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar bir şirkette tanıtım uzmanı olarak çalışıyorum işim çok rahat istersem part time a dönüştürüp ikinci bir işi rahatlıkla yapabilecek durumdayım. Mevcut işimi kısaca anlatayım sekreterlerimiz akşam 7-8-9 da başlıcak şekilde randevu alıyor bizde ailelere konuk olup sunum yapıyoruz satış olursa prim kazanıyoruz olmazsa sabit maaş yok 0 lira ile eve dönüyoruz. Ben paraya pula değer veren biri değilim. Bekarım ailemi geçindirmek için isterim cebimde parayı başka bir alakam olmaz ama işin geliri stabil olmadığı için bu sitresi malesef aile kaldıramaz. İşime güvenerek evlilik ***lık olur. ailemdeki bireyler minimum 5 yıl çalıştı bu şirkette annem suan satış müdür 15 yıldır burda çalışıyo 10 bin lira kazanılan aylarımızda oldu 0 çektiğimiz aylarda. Bu sebeple ben ikinci bir iş düşünüyorum.

Bu işte kendi arabanla çalışırsan sadece 3-4 saatini ayırman gerekiyor günde. Oda akşam 6 ila 10 arası felan.

Bir uzmanlık alanım yok hali hazırda yaptığım iş sebebiyle insanlarla iyi bir iletişim kurabileceğime inanıyorum tek artım bu. Bir meslek yok. gündüz 10 akşam 6 da biticek şekilde ayda 1000-1500 lira kazanmayı hedeflediğim ikinci bir iş düşünüyorum fazla yatırım maliyeti çıkarmadan.

Neler önerirsiniz acaba ?

Hedefim şu saat 10 da çalışmaya başlıcam ilk işimde. Maximum akşam 6 da ilk işimdeki mesaimi bitirip arabama binip randevu adresime gidicem satışlarım orta seviye olursa araç giderlerimi şirket karşılıyo zaten. Maximumda 10 da evime dönmüş olucam sunumumu yapıp. Satış olursa güzel paralar kazanıcam olmazsa ilk işimden gündüz saatlerinde kazandığım para beni idare edip bir sonraki aya sağ çıkabilmemi sağlıcak.

Mantığım bundan ibaret sizce ne iş yapabilirim.

Ha birde bir not düşeyim rahat bir işten kastım armut piş ağzıma düş şeklinde değil. Rahat iş türkiyede yok deyip çıkmayın konudan :D Bir dükkan açıp işletiyosam rahat bir işim var demektir kendini çevirebiliyorsa. Yada internet üzerinden satış vs bir işim varsa gayet rahattır anlatabilmişimdir umarım.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Öğrenci
caliskanh
Üye

Toplam 142 yazı
19/02/2017 :  20:51:39  Alıntı
part time çalışılan işler düşünülebilir. normal çalışma saatleri sizin saatlerinizle çakışır.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
botkur
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
20/02/2017 :  15:50:33 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bakkal ve marketlere organik ürün satışı yapabilirsiniz

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm
Vg23
Yeni Üye

Toplam 27 yazı
20/02/2017 :  20:55:08  Alıntı

cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar fikirlerinize açığım.

bager27
Yeni Üye

Toplam 59 yazı
21/02/2017 :  18:09:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
şuan yaptığınız iş nedir?

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
CEMİL OZAR
Yeni Üye

Toplam 47 yazı
22/02/2017 :  00:53:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
@Vg23

En kolay iş fikirleri internet üzerinden bir şeyler kazanmaktır. Aşağıda bazı yollar söyleyecem sana uygun olanı araştır.

1) Anketler doldurarak para kazanabilirsiniz. Gerek Türkiye'deki anket şirketleri gerekse yurtdışında ki anket şirketleri anket doldurarak para kazanma fırsatı sunar. Ortalama günlük 20$ kazanırsın. NOT: Ben yapmadım hiç! Araştırdım konuyu daha evvel.

2) Online ortama makale temin etmek. Makale alım siteleri bunlar makalenin konusuna ve uzunluğuna bağlı olarak makalene fiyat biçerler. Bildiğin konular hakkında yazılar yazarsın bilmediğin konular hakkında da internetten bir araştırma yaparak makale yazarsın. Hem para kazanır hemde bir çok konuda fikir sahibi olursun.

3) Kairos technologies konusunu araştır derim. Bilgisayar satın alıyorsun bir tane minimum HDD 320 GB olmalı daha sonra belli bir paket satın alıyorsun 2700$ üyeliğin olmuş oluyor. Günde 10 saat PC açık bırakıyorsun ayda 600+ $ para ödüyorlar sana. (Tabi bu konuda Maliye Bakanlığı firmayı denetleyecek falan denildi kimseden ses çıkmadı) NOT: Bu işi düşüneceksen firmayı çok iyi araştır. Paran heba olmasın sonra

İyi çalışmalar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Reklam
XII
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
22/02/2017 :  11:57:02 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
ikametiniz ankarada mı?

Yerleşim : Türkiye / İst  |  Meslek : Danışmanlık
kabusname
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
22/02/2017 :  14:16:35  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - CEMİL OZAR
@Vg23

En kolay iş fikirleri internet üzerinden bir şeyler kazanmaktır. Aşağıda bazı yollar söyleyecem sana uygun olanı araştır.

1) Anketler doldurarak para kazanabilirsiniz. Gerek Türkiye'deki anket şirketleri gerekse yurtdışında ki anket şirketleri anket doldurarak para kazanma fırsatı sunar. Ortalama günlük 20$ kazanırsın. NOT: Ben yapmadım hiç! Araştırdım konuyu daha evvel.

2) Online ortama makale temin etmek. Makale alım siteleri bunlar makalenin konusuna ve uzunluğuna bağlı olarak makalene fiyat biçerler. Bildiğin konular hakkında yazılar yazarsın bilmediğin konular hakkında da internetten bir araştırma yaparak makale yazarsın. Hem para kazanır hemde bir çok konuda fikir sahibi olursun.

3) Kairos technologies konusunu araştır derim. Bilgisayar satın alıyorsun bir tane minimum HDD 320 GB olmalı daha sonra belli bir paket satın alıyorsun 2700$ üyeliğin olmuş oluyor. Günde 10 saat PC açık bırakıyorsun ayda 600+ $ para ödüyorlar sana. (Tabi bu konuda Maliye Bakanlığı firmayı denetleyecek falan denildi kimseden ses çıkmadı) NOT: Bu işi düşüneceksen firmayı çok iyi araştır. Paran heba olmasın sonra

İyi çalışmalar

Kairos battı hocam yaklaşık 2 ay kadar önce
https://ibrahimaymergen.com/kairos-batti-2017-de-kairosa-elveda-saadet-zinciri-dolandiriciligi/

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Diğer
Vg23
Yeni Üye

Toplam 27 yazı
22/02/2017 :  16:59:10  Alıntı
Şuan ki işim tanıtım uzmanlığı arkadaşlar satış pazarlama üzerine çalışıyoruz akşamları 3-4 saat evlerde tanıtımlara çıkıyoruz satış yapıp prim kazanıyoruz iş bu gündüz boşum gündüzleri bana 1500 lira minimum para kazandırıcak bir iş kurmanın peşindeyim. Mevcut işimde biraz sallantıda sabit maaş olmadığı için ne satarsan onun primini kazanıyosun haliyle sorunlar sorunlar. Satış yaparsan çok güzel paralar kazanabiliyosun satamazsan avcunu yalıyosun stresli bir iş oldugu ve stabil bir gelir getirmediği için bu işi ikinci bir iş olarak yapmayı düşünüyorum bazı aylar oluyo 5000 lira kazanıyosunuz bazende 0 çekiyosunuz bunu iş yöntemini malesef bir aile hayatı kaldırmaz. Ancak bugün türkiyede 2000 lira ile bir evi geçindirebilmek mümkün. 1500 Lira bir işten kazanabilirsem eğer 500 lirayı üzerine her türlü eklerim bu işten diye düşünüyorum hiç satış olmasa bile tecrübe kazanıp müşterilerimi arttırdığımda aylık 1500-2000 lira rahat kazanabileceğime inanıyorum ama stabil değil işte. Stresi kaldırılabilecek bir iş değil bazen ayın son 5 günü her gittiğiniz yer satış oluyo ve 5 günde 2000 3000 lira kazanıyosunuz ama ondan önceki 25 gün sıfır kazançla gezdiğiniz için son 5 gün kaldı ne halt edicem evin kirasını nasıl ödücem çoluk çocuk faturalar market alışverişleri vs vs stresi sizi kalpten ***ürür. Tam bir ikinci iş olabilicek bir iş gündüz 1500 lira kazanırsam bir işten akşamları da bu işi yapabilirim.

Kendi işimi kurmak istiyorum akşam maximum 6 da dükkanı kapatabileceğim bir iş olsa gayet güzel olurdu ama nasıl bir iş olacak bu hiç bir fikrim yok. Part time işlere gir fikri gelmiş ama ben kendi işim olsun istiyorum. Kovulabilirsin çalıştığın yer batabilir sen kızıp bırakabilirsin vs. Bir ailenin yükünü alabilmek için bazı şeylerinde oturmuş olması gerekiyor. Sallantıda bir temelin üzerine bir kadın ve bir çocuğun rızık yükü sırtıma ağır gelir.

karaburc
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
22/02/2017 :  19:45:21 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Promosyon kitap satışı yapabilirsin. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik hızlı okuma, dikkat geliştirme ve yorumlama kabiliyetlerini geliştirecek kitaplardır. Satış fiyatımız 1 TL.dir. Siz istediğiniz fiyata satabilirsin. Gün içerisinde okullarla ve öğretmenlerle görüşerek sınıflara ya da okullara toplu satış yapabilirsin. Ayrıntılı bilgi almak istersen info@mehmetkaraburc.com.tr adlı mail adresine iletişim bilgilerinizi atmanız halinde dönüş yapılacaktır.

Yerleşim : Türkiye / Osmaniye  |  Meslek : Öğretmen
Vg23
Yeni Üye

Toplam 27 yazı
23/02/2017 :  16:48:09  Alıntı
@karaburc saol hocam teşekkür ederim ben sabit bir gelir elde edebileceğim bir iş bakıyorum senin önerdiğin işin şuan yaptığım işten çokta bir farkı yok.

vizyonpara
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
16/04/2017 :  23:48:55 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Yine en iyi yapabileceğiniz iş pazarlama.Kendi işinizin dışına çıkmanızı tavsiye etmem.Bir ürün araştıran ve tek tek dükkanları dolaşarak satışını gerçekleştirin.Ya da olurda yapabilirim derseniz internet üzerinden blog yazmanızı tavsiye ederim.6 ay sabrederseniz iyi bir çalışmayla aylık 1000-1500 tl nin üzerinde sürekli gelir elde edebilirsiniz.Bu konuda da yardım ederim size.Blog yazmak gözünüzde büyümesin 2 günde öğrenirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.46 saniye.
01:49:49, 19 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım