Lojistik Hakkında - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Lojistik Hakkında

legendofwar1
Yeni Üye

Toplam 27 yazı
25/01/2017 :  12:06:10 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

İthalat ihracat ile uğraştigimdan lojistik sektörü ile çok iç içeyim kurumsal ve dürüst şekilde yapıldığında ciddi karlar bırakıyor. 10 adet tir almayi düşünüyorum 3 adet ofisim ve 2000 m2 arsam var buraya kurmaya düşünüyorum
Yurtici taşıma yapmayı planlıyorum yük bulmakta sıkıntı yaşayacagimi sanmıyorum. Forumda lojistik işi ile uğraşan arkadaşlar var ise tavsiye almayi bilgilerinizden yararlanmayi çok isterim şimdiden teşekkür ederim

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Gıda

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • o_ceylann
    Yeni Üye

Toplam 14 yazı
    27/01/2017 :  22:20:36  Alıntı
    bir tanıdığın 10 tırı vardı.geneli yurtdışı çalışıyordu.eskisi gibi kar bırakmadığını söylemişti.

Yerleşim : Türkiye / Isparta  |  Meslek : Diğer
    Masor07
    Üye

Toplam 546 yazı
    27/01/2017 :  22:55:35  Alıntı
    Benim arkadaşarımda var yanlız onların çalışma sistemi size uymaz düşüncesindeyim.Onlar fazla yük atarak kantar öncesinde plakaya traş köpüğü sıkıyorlar kontrole girmeden devam ediyorlar.Normal şekilde kazanmamız cok zor diyor.Tabi işin detayını bilmiyorum ama bu günlerde malum yakıt parası aldı başını gitti.Kasko ve sigorta paraları da o keza.Çok iyi bir hesaplama yapılması gerekiyor.Bol şanslar diliyorum

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
    serhan34
    Üye

Toplam 400 yazı
    27/01/2017 :  23:47:18  Alıntı

Ben birkac yil operasyon isinde bulundum nakliye sektorunde birkac yil evvel,ulkenin su halki sartalrinda yapmak istediginizi okuyunca cok sasirdim gercekten 10 adet cekici ve dorse zaten basli basina cok buyuk para,sigorta,vergi,arac bakim giderleri,sofor maaslari ve dunyanin en pahali akaryakiti ile basa cikabilecekseniz karar sizin.Son bir yildir ozellikle bu sektorde kimle konustuysam herkes para kazanamiyor cunku her km basi hep gider gider...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    legendofwar1
    Yeni Üye

Toplam 27 yazı
    28/01/2017 :  01:37:55  Alıntı
    Bilgi veren arkadaşlara çok teşekkür ederim öncelikle bu işe başlama düşüncem kendi urunlerimi taşımaktı nakliyeye çok fazla para veriyorum, dün ve bugün 12 adet lojistik firması ile görüştüm cidden zahmetli is az çok masrafı düşürelim derken elimizdekinden olmaya gerek yok diye düşünmeye başladım

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Gıda
    evers
    Üye

Toplam 413 yazı
    28/01/2017 :  02:32:30 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Isletebilirseniz cok guzel olur tabi. Ancak bu ise baslarken kadronuzun saglam olmasi lazim. Malum lojistik isi ekip isidir. Bu konuda yurt disi lojistik dusunurseniz fikir ekip veya emek bazinda katki sunabilirim.
    gama200@ukr.net

TEL:0038 097 830 56 09
    not: su an turkıyedeyım.turkıye numarasından ulasabilirsiniz.

TÜRKİYE TEL: 05432582617

Yerleşim : Ukrayna / Odesa  |  Meslek : Diğer
    bahadır86
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    02/03/2017 :  04:29:19  Alıntı
    merhabalar bende 2 seneden beri lojistik işindeyim. bu sektöre direk almanyada başladım. hatrı sayılır firmada çalıştıktan sonra bir alman firmasında işe başladım. fakat almanca öğrenmeye daha fazla ağırlık verme kararımdan dolayı kursa gitmeye karar verdim. Yurtdışı lokistik hakkında sorularınız varsa yanıtlayabilirim.

Yerleşim : ALMANYA / Köln  |  Meslek : Yöneticilik
    .tslvys.
    Üye

Toplam 140 yazı
    05/03/2017 :  02:10:57  Alıntı
    Sayın legendofwar herşeyi bir kenara bırakın bu hayatta şoförle uğraşmak kadar zor ve anlamsız bir meslek görmedim. Devletin göze hep lojistik firmalarinda yasal prosedür hiç bitmiyor ve harcadiginiz mesainin karşılığı emin olun çok az. Bu gün bir şoförün maliyeti 3500/4000 tl aralığında. Bence siz nakliye firmasıyla çalışmaya devam edin. Saygılar.
    senden öncekilerden ibret al ama senden sonrakilere ibret olma

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Sanayici
    zfrkara90
    Yeni Üye

Toplam 30 yazı
    07/03/2017 :  10:29:42  Alıntı
    Merhaba,

Sanırım yeriniz Bursa da olacak. İş olarak çok güzel düşünmüşsünüz. Bursa İstanbul arası iç nakliye şehirler arası insan taşımacılığı gibi sürekli gidiş dönüş yük bulabilirsiniz. yıllardır yurt dışı lojistik sektöründe çalışıyorum ve yurt için nakliye kısmında Türkiye'de çok büyük açıklar var. Sermayem olsa yapacağım iş budur zaten. Tır yerine kamyon ve ufak kamyonet alarak ve 2000m2 lik yerinizi yük toplamak için depo ve ofis yaparak güzel bir işletme sahibi olabilirsiniz. iyi bir pazarlamacıyla güzel işler alarak işin devamlılığını arttırabilir, güzel paralar kazanabilirsiniz. ama her işte olduğu gibi bu işinde zorlukları vardır. şoförlerin derdine katlana bilirseniz ve sermayeniz var ise düşünmeyin bu işi yapın derim.

Başarılar.
    Zafer KARA

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
    Turgay0068
    Yeni Üye

Toplam 72 yazı
    07/03/2017 :  11:39:41  Alıntı
    Sana tavsiyem lojistik firmaların yada birçok firmanın raf sistemli depoya ihtiyacı oluyor .kurulumu yap kiraya ver etliye sütlüye karışmamış olursun depolara çok girdik çıktım ordan biliyorum.tabi imkan meselesi bol şans.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.12 saniye.
    01:45:41, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım