Zeytinyagi Ihracati - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Zeytinyagi Ihracati

berten
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
20/01/2017 :  12:53:45 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar,

Yurtdisina zeytinyagi ihracat etmek istiyorum. Ve bu konuda sizlere sormak istedigim birkac soru var. Yurtdisina litresi ne kadardan ihracat edebilirim acaba? Ve yurtdisina gonderim maliyeti musteriye mi yoksa bana mi ait olacak ? Ve de malum yurtdisindaki alici musterilere ulasabilecegim hizli bir yol var mi? Bu konularda yardimci olabilirseniz sevinirim.

Iyi Gunler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • erkandogan
    Yeni Üye

Toplam 9 yazı
    20/01/2017 :  17:28:24  Alıntı
    Özelden size mesaj attım Sayın Berten

Yerleşim : Ukrayna / Obolon  |  Meslek : Tekstil
    kartay
    Üye

Toplam 180 yazı
    21/01/2017 :  13:48:09  Alıntı
    tir bazinda kaliteli zeytinyagi litresi , 2,30- 2,60 eu civarinda
    karisik yine zeytinyagi yazilan ürün 1,60 eu civarinda
    ürün ispanya -cadiz civarindan fabrikadan fiatlar fab cikis tir ,
    kartay

Yerleşim : ALMANYA / Frankfurt Am Main  |  Meslek : Mühendis
    legendofwar1
    Yeni Üye

Toplam 27 yazı
    22/01/2017 :  19:55:28  Alıntı

Oncelikle merhabalar, Biz Türkiyede kendi markamız bakanlık onaylı zeytinyağlarimizi siseli 1 litre toptan 15.5 veriyoruz ilgilenirseniz görüşmek isteriz

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Gıda
    maxomillian
    Yeni Üye

Toplam 38 yazı
    23/01/2017 :  11:53:00 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - kartay
    tir bazinda kaliteli zeytinyagi litresi , 2,30- 2,60 eu civarinda
    karisik yine zeytinyagi yazilan ürün 1,60 eu civarinda
    ürün ispanya -cadiz civarindan fabrikadan fiatlar fab cikis tir ,

ispanyadaki yağ ne kadar kaliteli olabilir dostum?

herkes biliyor en kaliteli yağ türkiyeden çıkmakta. mecburiyet ve nakliye şartları artı fiyat ispanyada daha uygun olduğu için oralara herkes yüklenmekte.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
    shadow_34
    Yeni Üye

Toplam 13 yazı
    24/01/2017 :  04:51:17  Alıntı
    arkadaslar 2016 yilinda dunyadaki zeytinyaginin ortalama fiyatlari 2.30 euro ile 2.60 euro arasinda sadece ispanya degil tum dunyada fiyat araligi bu. yanliz bu dunya standardlarinda, kalite bakimindan pek fark olabilecegini dusunmuyorum cunku avrupada avrupa standartlari haricinde uretim yapamazsiniz.

Turkiyede bu konu biraz sartlara bagli zeytin islenmesi ve bakimi pahali ve petrol fiyatlari katma deger vergileri, nakliyesi derken masrafin cok cikmasi haliyle de fiyatlara yansiyor ve biraz pahali olabiliyor

Bir arkadasimiz ispanyadaki yag ne kadar kaliteli olabilir yazmis. ispanyaninda bir avrupa ulkesi oldugunu ve burda uretimin belli bir standartlarda yapildigini hatirlatmak isterim

Turkiyedeki zeytinyaginin kalite olayina gelecek olursak bircok zeytinyagi ureten fabrikanin devletin karalistesinde oldugunuda unutmayalim

ben avrupada da yasadim imalat isine kalkistim o kadar cok proseduru varki herseyin belli bir standardi var ve o standartlari yakalayamazsaniz ve urunu piyasaya surerseniz yakalandigi anda fabrikanizi verseniz bile kurtulamazsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
    gladiator
    Yeni Üye

Toplam 61 yazı
    27/06/2017 :  03:59:33  Alıntı
    ispanya z.yagi konusunda iyidir.. Turkiyede cok kaliteli yaglar tabiiki var ancak hakettigi degerde ve konumda degil henuz. dunyaca taninmis bir markamiz dahi yok...
    Amerika'da gida sektorunde olan biri olarak soyluyorum satislarda 1.italya 2 ispanya,3 yunanistan, turkiye gerilerden geliyor maalesef bir ara sili denen ulke dahi bizden daha fazla z.yagi satti turk z.yagini cok indirimli fiyatlar ile satmak zorunda kaliyoruz.. pazar buyuk amerikali tuketiciler z.yagi secme alma konusunu bilmiyor maalesef. made in italy yazan herseyi aliyorlar.

new york zeytin yagi yarismasi sonucu gold ve silver odullu yaglar https://www.bestoliveoils.com/ tek bir turk markasi var o da silver almis...
    Every man has three characters:that which he shows,that wich he has,and that which he thinks he has..

Yerleşim : ABD / New York  |  Meslek : Gıda
    behnanoz
    Üye

Toplam 138 yazı
    28/06/2017 :  16:13:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Cin'de bir aralar, galiba 4-5 sene once kucuk bir markette ulker ve komili nin zeytin yaglarini gormustum market sahibi Uygurlu idi.Fakat Cin'de ki buyuk kentler de (Pekin, Sangay) buyuk super market, gros marketler de kesinlikle Turk yagi yok, satilmiyor.Cin'de zeytinyagi denince hemen akla Italya ve Ispanya geliyor ve bu ulkelerin yaglari satiliyor.Turk dedin mi, col de yasayan sadece kuzu ceviren, kebap yapan insanlar akillarina geliyor Cinlilerin.
    Bilgi paylastikca degerlenir!

http://www.yiwugo.com

Yerleşim : Çin / Shanghai  |  Meslek : Ticaret
    beratseker
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    29/06/2017 :  01:32:21  Alıntı
    Yalova bölgesinde 40 yıldan fazladır zeytin yağı işi yapıyoruz. Yurt dışına ihracat etmek için hangi yollar izlenmeli nasıl bir hazırlık yapılmalı bununla ilgili yardımlarınızı bekliyor olacağım

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
    gladiator
    Yeni Üye

Toplam 61 yazı
    29/06/2017 :  03:05:15  Alıntı
    Made in Turkey cok indirimli promosyon fiyatlara veriyoruz ZATAR baharat koyuyorum bir sise yag aciyorum tadimlik ekmegi banip tattiriyorum tanitiyorum 750 ml $5.99 dan $9.99 arasinda bir fiyata alis fiyatima gore fiyatlandirip satiyorum ama amerika'da yavas satiyor. ITALYA ve z.yagi ozdeslesmis durumda... Turkiye'den ispanya'dan toplayip siseliyor ornek COLOVITA markasina bakin uzerine turkiye yada ispanya'dan blended yazar karisim varsa .
    Arkadaslar soyliceklerin size garip gelebilir ama Vahsi kapitalizimin oldugu Amerika da hersey mubahtir bu piyasayi ele gecirmek guerilla taktigi kotu reklam lazim italyan ve ispanyol z.yaginin cokta kalite olmadigini anlatmak lazim... yuzlerce binlerce youtube videosu ve bloggerlari turkiyede agirlayip tanitmak video cektirmek yayinlatmak...
    tv reklamlari surekli donmesi lazim .... biliyormuydunuz ? italian z.yagi aslinda italian degil ! gibi slonganlar... vurup kirip parcalicaksin pazari ele gecirceksin... yoksa italiana ispanyola yok pahasina satarsin oda siseler dunyaya satar o kazanir... Z.YAGIN kotu de olsa REKLAM varsa satar....Amerikali larin cogu z yagi almayi bilmiyor kalite bilmiyor... buyuk bir egitimsiz mal kesim var amerikada yasayan. Bu isi z,yagi ihracatcilari birligi z,yagi ile ilgili kurumlar yapsin... YUZLERCE BLOGGER GETICEKSINIZ V-LOGGER AGARLAYIP VIDEOLAR CEKTIRECEKSINIZ VE O VIDEOLARI PERIYODIK OLARAK BINLERCE KEZ YUKLEyeCEKSINIZ ARKADAN GELEN YENI NESIL Z,YAGI TURKIYEDEN ALINIR ALGISI ILE BUYUYECEK... ITALYADAN CEKIP ALACAKSINIZ PAZARI... yoksa burda turk z,yagi en iyi demekle olmuyor.. dis ticarette yirtici adam lazim bize hayatinda yurt disina cikmamis pazari tanimayan hayatinda bir tane sakiz satmamis adamlari dis ticaretin basina geciriyorlar ... nasil yurt disindaki vatandastan oy isteniyorsa,,,bu konuda yurtdisinda yasayan ticaret tecrubesi olanlarla birlikte calismali devlet.

amerikaya z,yag satacaklar USDA organic sertifikasini almalarini tavsiye ederim satislarda bir hayli etkili olur.

amazonda satilan z.yagi fiyatlarina bir bakin ne kadar yuksek fiyatlara satiliyor olcu birimi ounce oz. dir ona gore bakin, ml ile kiyaslayin.
    https://www.amazon.com/s/ref=sr_pg_2?fst=p90x%3A1%2Cas%3Aoff&rh=n%3A16310101%2Cn%3A16310221%2Cn%3A6485890011%2Cn%3A16320331%2Cn%3A16320381%2Ck%3Aolive+oils&page=2&keywords=olive+oils&ie=UTF8&qid=1498693813&spIA=B0736HVCZT,B015T2EEKU,B00CXABILU,B000UXW98S,B06XQ6XYT8,B01IR6KAKI

https://www.wholefoodsmarket.com/products/whole-foods-market-single-origin-extra-virgin-olive-oils
    buda whole foods amerikada buyuk bir gida market zinciri dunyanin degisik ulkelerinde de varlar.
    z,yagi ile ilgili aciklamasina bakin Turkiye nin adi dahi gecmiyor,,, ama portekiz ve sili var... inanilacak gibi degil degilmi ? ama gercek bu.
    Every man has three characters:that which he shows,that wich he has,and that which he thinks he has..

Yerleşim : ABD / New York  |  Meslek : Gıda
    kollektif
    Yeni Üye

Toplam 7 yazı
    05/07/2017 :  23:17:41  Alıntı
    merhaba arkadaşlar

gladiatör kardeşim yorumuna aynen katılıyorum bu tarz platformların asıl amacı insanların örgütlenmesine koordine olmasına katkı sağlamalı ancak malesef bu anlayışda adminler çok azınlık da yada özellikle istihbarat ve teknoloji casusluğu için kullanılıyor
    aydinzerin@hotmail.com dan ulaşırsan memnun olurum

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
    kollektif
    Yeni Üye

Toplam 7 yazı
    05/07/2017 :  23:27:31  Alıntı
    çinden yazan arkadaşım behnanöz

ne işle meşgulsunuz benim led akü gibi bazı ürünlere ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
    fatihdogan
    Yeni Üye

Toplam 19 yazı
    21/07/2017 :  22:24:14  Alıntı
    Nasıl satmayı düşünüyorsun ?
    Mesela kendi işine yatırım yapıp sertifika aldınmı? helal belgen varmı ?

sat pazar bul demek kolay

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
    e23
    Yeni Üye

Toplam 7 yazı
    07/08/2017 :  09:16:52  Alıntı
    Alıntı Yapılan Metin:
    Yazıyı gönderen - gladiator
    Arkadaslar soyliceklerin size garip gelebilir ama Vahsi kapitalizimin oldugu Amerika da hersey mubahtir bu piyasayi ele gecirmek guerilla taktigi kotu reklam lazim italyan ve ispanyol z.yaginin cokta kalite olmadigini anlatmak lazim... yuzlerce binlerce youtube videosu ve bloggerlari turkiyede agirlayip tanitmak video cektirmek yayinlatmak...
    tv reklamlari surekli donmesi lazim .... biliyormuydunuz ? italian z.yagi aslinda italian degil ! gibi slonganlar... vurup kirip parcalicaksin pazari ele gecirceksin... yoksa italiana ispanyola yok pahasina satarsin oda siseler dunyaya satar o kazanir...

Ben bugune kadar hicbir buyuk markette Turk zeytinyagi markasi gormedim. Cok nadiren etnik veya lokal organik satan orta buyuklukteki marketlerde. Senin o bahsettigin uygulamalar artik standart hale gelmis pazarlama calismalari, bizim gibi gelismekte olan ve ihracat eksikligi ceken ulkelerde ancak hukumet politikasi ile gerceklesir. Bizim ulkenin dis ticaretine yon veren insanlar, Turk zeytinyaginin, kuru kayisinin, kuru incirin ve findikin Avrupa ve Amerika gibi buyuk pazarlarda markalasmasinin onemini bir kez olsun dile getirmis mi? Trump geldigi gunun ertesinde Almanya'ya diklenmeye basladi hep biz Alman arabasi aliyoruz biraz da siz Amerikan yapimi otomobil alin diye. Neyse ki bizde turizm var!

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.7 saniye.
    18:42:06, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım