Kozmetik Dükani Açmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kozmetik Dükani Açmak

leond
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
12/01/2017 :  00:57:18 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar . 20 bin nüfusluk bir ilçede yaşiyorum . Kozmetik üzerine dukkan acmak istiyorum . 12 m2 bir dukkanimiz var ogrenci yolu uzerinde. Yalniz dukkan icin toplam ne kadar masraf yaparim ne gibi urunlere agirlik vermem lazim urun adetlerini kacar tane getirrsem daha iyi olur hic bir fikrim yok ilcede oldugum icinde toptan satis yerlerinede gidemiyorm internetten arastirmaylada cok sey bulamadim . Bu isi yapan veya bilgisi olan arkadaslardan YARDIM bekliyorum. Tesekkurlerr.

Yerleşim : Türkiye / Isparta  |  Meslek : Esnaf
kozmetik32
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
12/01/2017 :  12:49:49  Alıntı
Merhaba. kozmetik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bize ulaşırsanız size yardımcı olabiliriz. İletişim: 0554 971 80 87
123

Yerleşim : Türkiye / Isparta  |  Meslek : Diğer
hsthome2@gmail.
com

Yeni Üye

Toplam 29 yazı
12/01/2017 :  17:14:20 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
www.hsthome.net
Ürünleri
Altarnatif olarak degerlendirebilirsiniz

Yerleşim : Türkiye / Aydin  |  Meslek : Sanatçı
leond
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
13/01/2017 :  01:31:13  Alıntı

Sagolun #128522;

ycl68
Üye

Toplam 110 yazı
13/01/2017 :  14:01:35  Alıntı
Dükkan kiranız yok ise size gıda işi tavsiye ederim,(Gerçi şu an hiç bir işi tavsiye etmiyorum)12 metre küçük bir dükkan kozmetik sonsuz çeşidi olan bir sektör taleplere karşılık veremezsin buda moralini bozar,okul yolu demişsin gel sen gıda işi yap kozmetikten çok iyidir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
leond
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
13/01/2017 :  15:43:12  Alıntı
Gida işi yapiyorduk zaten yani cay bahcesi tarzindaydi yerimiz ama esim is degisikligi yapti o dukkanda oyle duracagina bende tek basima yapabilecegim bir ise yonelmek istedim

aras79
Yeni Üye

Toplam 63 yazı
15/01/2017 :  00:35:31  Alıntı
Merhabalar şize yardımcı olabilirim toptan Mazeme için bütün istedikleriniz uygun fiyata orijinal markalar parfümler kozmetikmürünşeri a dan z ye herşey mevcut. 5387729999

Yerleşim : Türkiye / Kilis  |  Meslek : Diğer
zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
15/01/2017 :  11:17:45  Alıntı
flormar gibi tanının bir firmayla iletişime geçip ürünlerini satabilirsiniz, adamlar bırakın 12 metrekare yeri 3-5 metre kare yerlerde avm lerde çatır çatır iş yapıyorlar
bayanlar genelde kozmetikte markalı ürün kullanırlar güvenir oldukları için

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
zxcvbnm
Üye

Toplam 146 yazı
15/01/2017 :  12:56:58  Alıntı
gratis tarzi bisey yapin bence tek markayla degilde bir cok marka bulundurun ama işi bilmiyorsaniz en basta bayilik almanizi tavsiye ederim

Yerleşim : Türkiye  |  Meslek : Ticaret
Lerze
Yeni Üye

Toplam 85 yazı
16/01/2017 :  06:23:06  Alıntı
Anladığım kadarı ile kadınsınız ve kozmetik olarak doğru bir karar vermişsiniz. Lakin eksik olmuş.

Kozmetik ürünleri artık marketlerde bile satıldığı için ve onların çeşitleri bile sizin üstünüzde olacağından dolayı, yapmanız gereken kozmetik değil, BUJİTERİ açmak olacaktır.

5 liraya alınan takıları, 30-40 TL'ye satıyorlar.. Tabii önemli olan satabilmekte. Ben mesela satamam ve hiç düşünmem bu işi. Ama bujiterileri işletenler gerçekten iyi kazanıyor ya da çok kısa sürede tüm paralarını kaybediyorlar.

İşte kararınızı siz vereceksiniz ve bujiteriye yönelerek, ayrıca şehrinizde olmayan farklı markaların, farklı ürünlerini bulup satacaksınız. Yani makyaj setleri, yüz temizleme ürünleri cart curt. Parfüm olarak tek stant yeterli olur, artık her yerde parfüm dolu zaten.
Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek cevabım var. Ama bir lafa bakarım, lafmı diye. Birde söyleyene bakarım adam mı diye.. Mevlana

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İşsiz

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.88 saniye.
11:00:43, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım