Yüksek Sermayeniz Olsa Ne İşine Girerdiniz? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yüksek Sermayeniz Olsa Ne İşine Girerdiniz?

Emre1
Yeni Üye

Toplam 51 yazı
07/01/2017 :  14:12:52 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Değerli Koniks Üyeleri ; Hepiniz İş hayatında Az çok Tecrübeler Edinmiş İnsanlarsınız Hiç dedinizmi Gerçekten Sermayem Olsa Şu işe girerdim Büyük meblağlar Kazanırdım Die Ve bu dediğiniz işte Gereken sermayeyide Söylerseniz Bilgilendirmiş oluruz Teşekkürler.
Emre06

Yerleşim : Türkiye / Ankarapursaklar  |  Meslek : Diğer
doksan
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
07/01/2017 :  18:41:17  Alıntı
500 bin dolar sermaye ile 600 ile 1 buçuk milyon dolar arası aylık gelire ortak olunabilir. 600 bin ise aylık 180 bin dolar eder. Batma tehlikesi % 40 olarak öngörüyorum, artı eksi %5

Yerleşim : / Tekirdağ  |  Meslek : Turizm
oooantalya
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
13/01/2017 :  15:22:50 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Oncelikle Emre arkadasim burada herkes kendi yaptigi isi sana onerecektir dogal olarak cunku diger sektorlerle ilgili bilgi sahibi degildir.ve birde bir gercek varki Turk insanimin %80 i yaptigi isten memnun degil,kimisi zoraki kimisi ata meslegi vb.gibi sebeblerden dolayi.benim sana tavsiyem oncelikle sevdigin ve zevk aldigin isi yapman,kesinlikle ortak olmaman kardesinle bile ve asla ve asla buyuk miktarlar riske etmemen.Herkes der risk sifir soyle kazaniyor,boyle kazaniyor))) madem kazaniyor niye ortak aliyor veya niye kendisine rakip yaratiyor? ))).hicbir is tecruben yokmu buda dert degil.kaynagini menkul veya gayrimenkule baglaki riskini azalt.bulundugun cdvre itibariyle ev,arsa,arac al sat veya kirala.ha illa yuksek getirisi olsun uzun vadeye yayayim dersen tas(mermer,granit,doseme taslari,vb.)veya kereste(insaatlik,paletlik veya ahsap ve kutuk ev,vb.)cunku ne akar ne kokar bugun satamadin yarin satarsin.hadi bakalim kolay gelsin kardesim
www.deluxe-bazaar.com

Yerleşim : Ukrayna / Jitomir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
hsthome2@gmail.
com

Yeni Üye

Toplam 29 yazı
13/01/2017 :  20:59:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Sevdigim ve zevk alarak yaptigin bir is konusunda ustdeki arkadasa kesinlikle katılıyorum.ben bu örneğe giriyorum.uzun yillar yaptigim islerden sonra mutlu oldugum isi kurmak cok cok iyi oldu.para da kazaninca tadindan yenmiyor.
Kesinlikle sermayen varsa belli bir kismiyla sevdiginiz isi yapmanizi öneririm.
www.hsthome.net
Dünya bir gündür oda bu gündür

Yerleşim : Türkiye / Aydin  |  Meslek : Sanatçı
cc1
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
02/05/2017 :  22:39:35  Alıntı
Kimsenin yapmadigi bir is yapardim.patenti bana ayit olan bir is görüselim office@maronitec.eu

Yerleşim : ALMANYA / Heidelberg  |  Meslek : Gıda
tablom
Üye

Toplam 518 yazı
03/05/2017 :  10:16:21 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bir işte başarılı olmak istiyorsanız bu devirde 2 şansınız var.
1) Ya bir işi çok iyi bileceksiniz (üretimi veya satış pazarı)
2) Ya da çok astronomik bir sermaye ile girip rakiplerinizi baltalayacaksınız.
2. seçenek risk içerdiği ve etik olmadığı için tartışılır hale gelecek dolayısı ile bir iş bilmeden iş yapmaya çalışanlar artık sürekli batmaya mahkum olacaklar.
Tablo Uzmanından Alınır!
Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
temelistan
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
03/05/2017 :  19:35:34 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
500bin ila 1milyon lira arasında param olsa 300 ila 500m2 satılık bir süpermarket deviralırdım. Adını da 869 mintmall koyardım ve içini %100 yerli sermaye ürünü ile doldururdum. Ve bddk'dan alacağım özel izinle süpermarkete entegre ek gelir amacıyla servetmatik isimli atm cihazı yaptırır kart başı 1 lira işlem ücreti kazanmak için bankaların ortak kullanım hizmetine açardım. Ve fason olarak 869mint adı ile Mesela sucuk reçel süt yoğurt peynir kaşar peyniri çekirdek bisküvi çikolata kola soda meyvasuyu su zeytin fason hızlı tüketim ürünleri yaptırır satardım.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
osmanatakul
Üye

Toplam 342 yazı
04/05/2017 :  21:17:57  Alıntı
selam ben ukraynadan yaziyorum burada eksik olan bir is kolu var ilgilennelerin vatsap 00380631961551 den yazmasi rica olunur fikir edinmek degil egrcekden sermayesi olupda ne is yaparim diyen gercek cidi kisilerin aramasi ni onemle rica ediyorum
gaab.srl osman atakul
msn:eko-trans@hotmail.com
ıcq:357866604

Yerleşim : Ukrayna / Zaporojie  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
F_Bulut
Üye

Toplam 109 yazı
05/05/2017 :  09:13:31  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - tablom
Bir işte başarılı olmak istiyorsanız bu devirde 2 şansınız var.
1) Ya bir işi çok iyi bileceksiniz (üretimi veya satış pazarı)
2) Ya da çok astronomik bir sermaye ile girip rakiplerinizi baltalayacaksınız.
2. seçenek risk içerdiği ve etik olmadığı için tartışılır hale gelecek dolayısı ile bir iş bilmeden iş yapmaya çalışanlar artık sürekli batmaya mahkum olacaklar.

1) Ya bir işi çok iyi bileceksiniz (üretimi veya satış pazarı) = Dünya piyasasındaki üreticilerden daha uygun üretebilmelisiniz (Otomasyon ile) bundada yüksek Adetler ve piyasanız olmalı.

2) Ya da çok astronomik bir sermaye ile girip rakiplerinizi baltalayacaksınız. = Doğru ama buda para kazanmaya başlamadan önce yıllar boyu yüz milyonlarca dolar kaybetmek demektir, zelando uyguluyor bunu yıllık 150-200 milyon dolar zarar ediyorlar ama yinede yatırımcı buluyorlar.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdag
cekikgozLu
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
05/05/2017 :  15:43:21  Alıntı
Yüksek miktarda sermayeyi nasil yaptıysam (yada ailem nasıl yaptıysa) o işte devam ederdim , Havadan geldiyse bu para Faiziyle geçinirdim..

Yerleşim : Türkiye / Tc  |  Meslek : İthalat / İhracat
Uzaklar3406
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
09/05/2017 :  22:34:29  Alıntı
Bankadan aldığım 35 bin sermaye ile 2 sene önce kurduğum iş yerim bi gün 3 şube ve değeri 1 milyon üzerinde.
Sadece karar verin ve ise girişin.
Asla umudunu kaybetme

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Ticaret
osmanatakul
Üye

Toplam 342 yazı
10/05/2017 :  15:48:11  Alıntı
nacizane benim fikrim su an ukraynada cok guzel isler var min 30 000 usd ile baslanilip en dusuk yapilacka isler viber vatsap 00380631961551 sermaye yukske olursa kazancda yuksek olur ukraynadan turkiyeye ihracat ukraynada turk market turk restorant yada tir alinip ukrayna turkiye nakliye bu islerde nakliyede bir tirin parasi 3 ayda amorti diger isler semte cevreye ve durust temiz lige gore degisir ilgilenirseniz viber vatsap 00380631961551
gaab.srl osman atakul
msn:eko-trans@hotmail.com
ıcq:357866604

Yerleşim : Ukrayna / Zaporojie  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
BoRN
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
10/05/2017 :  19:32:16 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Kesinlikle web sitesi. neden derseniz sağlam bir sosyal medya hesabı ile mükkemmel bir site çıkartabilirsiniz ortaya !
örnek sitem : www.haberege.com.tr

nasıl dersen ; aylık ajans aboneliği ile haberini çekersin . sosyal medyalarda paylaşır sürekli bir gelir elde edebilirsin.
:)

Yerleşim : Türkiye / Bornova  |  Meslek : Diğer
eykaonline
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
12/05/2017 :  16:41:01 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Benimde turizm işiyle alakalı projem var. Şu an KOSGEB ARGE İnovasyon aşamasında. Sanırım yatırımcı aramak zorunda kalacağız kalıp masrafları için. Dünya da ilk olan bir ürün çıkartmaya çalışıyoruz. Güvenilir yatırımcı tanıdıklarınız varsa sizde aracı olun tanıştırın.
İman camilerde, silah korkaklarda, para cimrilerde, karar zayıflarda olursa bu iş yürümez . Hz. Ebu Bekir

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Diğer
Uzakdogu
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
23/05/2017 :  01:16:50  Alıntı
Mrb herkeze kuruyemis baharat ustune isyerim var türkiyede bu isi almanyada münchen yada nürnberg Te yapma istiyorum burdada ticaret yapmak istiyorum kendine market gida ustune yer acmak isteyen Arkadaslar danismak isteyen olursa yazabilir

Yerleşim : Türkiye / Izmir  |  Meslek : Esnaf
Uzakdogu
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
23/05/2017 :  01:21:49  Alıntı
Mrb herkeze kuruyemis baharat ustune isyerim var türkiyede bu isi almanyada münchen yada nürnberg Te yapma istiyorum burdada ticaret yapmak istiyorum kendine market gida ustune yer acmak isteyen Arkadaslar danismak isteyen olursa yazabilir

Yerleşim : Türkiye / Izmir  |  Meslek : Esnaf
Enqin
Üye

Toplam 141 yazı
23/05/2017 :  17:04:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba Esnaf vb sektörler artık eskisi kadar cazip değil, profilimi inceleyerek son açmış olduğum konuyu incelemenizi tavsiye ederim
İnsanların Yaptığı Sahte Paraların Sayısı Kadar , Paranında Sahte Yaptığı İnsanlar Vardır..!!

Yerleşim : Türkiye / Ankara Ve Denizli  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
Enqin
Üye

Toplam 141 yazı
23/05/2017 :  17:30:41 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
http://www.koniks.com/topic.asp?TOPIC_ID=99236 Konu Linki
İnsanların Yaptığı Sahte Paraların Sayısı Kadar , Paranında Sahte Yaptığı İnsanlar Vardır..!!

Yerleşim : Türkiye / Ankara Ve Denizli  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
transfermatik
Üye

Toplam 405 yazı
24/05/2017 :  20:39:16 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
https://tr-1.ciftlikbank.com/?ref=4RMHCW bu işe bak bakalım bir arkadaşım söyledi biraz kazanç olabilir.

Yerleşim : Türkiye / Edirne  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

9.02 saniye.
23:29:04, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım