84Birleşerek Güçlü Bir Yapı Ortaya Çıkaralım. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Birleşerek Güçlü Bir Yapı Ortaya Çıkaralım.


kayinco
Üye

Toplam 178 yazı
06/01/2017 :  09:35:53 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Diyorum ki 6-7 kişi kadar birleşelim..Eğer birleşirsek çok güçlü bir yapı ortaya çıkar.200bin TL civarında güçbirliği yaparsak çok ileri taşırız bu rakamı.Krizden ancak böyle karlı çıkılır..Rusya ve Kırgızistan tarafında toptan tekstil işi yapıyorum ve satışta üst sınır yok.Bunu mutlaka en üst seviyede kullanalım.Alırken de güçlü olalım satarken de....Ülkemizdeki kriz ortamında küçük paralarla yapılacak hiçbirşey yok..İş yaptığım piyasadan Afganlar Çeçenler Vietnamlılar gibi başka milletler son derece iyi faydalanıyorlar.Türkler de eskiden beri çok faydalanıyor ve belli güce erişmişler.

KOT ve İÇ GİYİM konusunda al-sat yapmak Moskova ve Kırgızistan tarafında çok hızlı.Bununla ilgili yeterli müşteri sayımız var. Bunu üst seviyede değerlendirmek ve döviz kazanmak zor değil. Herkes burada kurtuluş yolu arıyor ama bakkal,market,döner,cafe gibi işlerden başka hiçbişe konuşulmuyor.Bu işler de yapılabilir ve para kazanılabilir değil.Üstelik yaşam kalitesini yerlebir edecek olan bu işlere neden heves edilir anlamadım.Bu işlerin ustaları yapamıyor ve artık bırakıyor.Yeniden keşfedilebilir bir yanı,şimdisi ve geleceği yok bu işlerin.Sabahtan geceyarısına kadar ve bayramlarda, tatillerde evinize vakit ayıramayıp biteceği zamana kadar kendi cebinizdeki parayı yemektir bu işler.Dükkan sahibine,elemanlara,vergilere boşyere paranızı vermektir.Yapmayın. PARA YURTDIŞINDA VE GİDEN ALIP GELİYOR.

İstanbulda Mahmutpaşa/yeşildirekte ve Bayrampaşa/terazidereye akşamüstü gidip esnafları sadece biraz seyredin ve kapı önlerindeki çuvalların üstüne bakın, Aksaray/Avrupa garajındaki tırlara bir bakın bakalım ne kadar dolu ve malların adresi nere... Sonra karar verin kriz var ama kimler etkilenmiyor bir görün. Doların 3,65 TL olduğu ülkemizde ihracat yapmaktan daha akıllıca ne olabilir heleki bununla ilgili hazır bir düzen varken. Hep söyledim yapabilen yapsın,yapamayan da gelsin bana katılsın.

NOT:
## işbirliği yapacağımız arkadaşların en az 30 yaşında olmasını önemsiyoruz.

## Erkek kot ve bayan iç giyim dışında ürün teklifinde/istişaresinde bulunmamanızı rica.ederiz zira müşteri ağımız bu ürünlere göredir.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat

Konu hakkında yapılan yorumlar (Sayfa : 1 / 1)

pedibebe
Üye

Toplam 159 yazı
08/01/2017 :  16:58:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı


Merhaba öncelikle yazınız çok güzel yani bence herkezin bildiği ancak söylemini gerçekleştiremediği tespitlerde bulunmuşsunuz. Misal yapılmak istenen iş malesef bakkal cafe dönerci kuruyemişçi vs. Kesinlikle küçümsememekle birlikte yazdığınız gibi zaman , yaşam biçimi ve paranızı tüketebiliceğiniz meslekler. Ben ticaretle uğraşıyorum bursada toptan bebek ve çocuk giyim toptancılığı yapıyorum yani belırttıgınız gibi iş rusya ukrayna ırak iran gibi belli ülkelere yapılan ihracatlarla gerçekleşiyor. belirttiğiniz ürün gamına hitap etmiyorum sadece konuk okuyucu olarak düşünebilirsiniz beni bu tur girişimlere meraklıyımdırda. size bolşans . daha da fazlası doğru insanlarla tanışırsınız umarım ..
www.pedibebe.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
malemdar
Yeni Üye

Toplam 82 yazı
10/01/2017 :  11:41:43 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba kayinco fikirleriniz çok güzel fikirler katılmak isterdim ama sermayem yok ama lojisdik desdek kırgız kazak pazarı hakkında degerli pazar bilgileri en hızlı satan ürünler hakkında bilgi kırgızistanın ve ortasysnın en büyük pazarında icgiyim üzerine dükkanım var.eşim kırgız rusca ve kırgızcayı cok iyi bilir. kırgız kazak pazarında dükkan nasıl açılır tüm resmi işlemleri ve vize kişisel ve her türlü şirket kurma gibi işleri cok rahat ve kolay bir şekilde yapabiliriz çünkü kırgızistan pazarında yaklaşık 6 yıldır tiçaretle ugraşmaktayız.kırgızistan pazarı ile ilgili bir çok makale yazdım merak edenler aşagıda bıraldıgım linkden yazılarımı okuyabilir

http://seyhatlerim-anilarim.blogspot.com.tr/?m=1
MEHMET ALEMDAR

Yerleşim : Kırgızistan / Biskek  |  Meslek : İnsan kaynakları
numanakgunduz
Yeni Üye

Toplam 16 yazı
10/01/2017 :  19:08:30  Alıntı


sana birşey söyleyeyimmi, dolar 3.77 oldu :( :( :(

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İşsiz
kayinco
Üye

Toplam 178 yazı
10/01/2017 :  19:25:17  Alıntı
Ben farkındayım, dışarda dolar ve %3 daha değer kazanan rus rublesi kazanmaya gayret gosterıyorum..fakat esas farkında olması gerekenler burda boş boş kira verip batacagı kesin olan işletme acmaya çalışanlar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
o_ceylann
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
10/01/2017 :  20:28:39  Alıntı
1-2 ay önce de bu şekilde toplanıp iş kuracaktınız.Bu o işle birlikte mi olacak.

Yerleşim : Türkiye / Isparta  |  Meslek : Diğer
kayinco
Üye

Toplam 178 yazı
10/01/2017 :  21:18:11  Alıntı
Biz o işe basladık..daha büyümek için ilan devam ediyor.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
borsabaz
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
17/01/2017 :  22:36:12  Alıntı
takip

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
kayinco
Üye

Toplam 178 yazı
18/01/2017 :  13:12:44  Alıntı
Güncel DEĞİLDİR.

Gerekli açıklama "Burda yaşamak ama yurtdışında kazanmak" başlıklı yazımda biraz önce yapılmıştır..Herkese bol şans...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat

0.11 saniye.
08:23:43, 29 Nisan 2017, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2017 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım