82Tur Gezi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla


    Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tur Gezi


Tunahan54
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
27/12/2016 :  01:10:09 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı


Selamün aleyküm ben 25 yaşındayım uçak bileti , otobüs bileti , tur gezi ve hac umre organizasyonu yapmak istiyorum bu konuda yardımcı olacak bilgisi olanlar varsa yardım edebilir mi ?
Seyahat acentası mı açılması lazım ne yapılması lazım ?

Yerleşim : Türkiye / Sakarya  |  Meslek : Öğrenci

Konu hakkında yapılan yorumlar (Sayfa : 1 / 1)

saktur
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
30/12/2016 :  14:00:41  Alıntı


Aleykum selam .Onun için öncellikle lise,önlisans ve ya lisans olarak turizm diploması gerekiyor. Uçak bileti ,tur,gezi,hac umre organizasyonu yapmak istiyorsan öncelikle seyahat acentası olman gerekir. Onun için tursab yani seyahat acentalar birliğine üye olmak zorundasın . Kayıt ücreti olarak 39 bin lira ücreti var. Bunun yanında eğer A grubu acenta olmak istiyorsan 7 bin lirada ona veriyorsun. Bunların öncesinde birliğe başvurman için limited şirket olmak gerekiyor 10 bin lira şirket sermayesi 3 bin lirada şirket kurulum masrafı var. 60 bin lira yaptı. Kafadan daha dükkan açılmadan 60 bin lira nakit bir para gerekiyor. Biraz masraflı lakin bulunduğun yere göre çok iyi paralar kazanabilirsin. Birazda kouşkan girişken olman gerekir. Kolay iş değil çok uğraşı var ama karşılığını alırsın.

Yerleşim : Türkiye / Rize  |  Meslek : Turizm

0.19 saniye.
05:21:05, 22 Şubat 2017, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2017 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım