57. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

.
 1 

kayinco
Üye

Toplam 188 yazı
16/12/2016 :  16:24:29 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul Mersin  |  Meslek : İthalat / İhracat

Konu hakkında yapılan yorumlar (Sayfa : 1 / 2)

ankara2929
Üye

Toplam 539 yazı
16/12/2016 :  21:16:22  Alıntı

bu şartlara uyan birçok iş yapılabilir ancak, bu tarz bir işi yapabilmeniz için hangi ülkede iş yapmayı düşünüyor iseniz orada size yakın sizin güveninizi kazanmış birisi olması lazım, hatta o kişiyi kuracağınız işin başına koymanız lazım, ancak burada en önemli konu ise bu tarz bir işi Türkiyede bulunup yurt dışındaki işten para kazanmak için belli bir miktarda kayda değer bir sermaye gereklidir, misal Almanyada süpermarket kurarsınız, iş yeri orda olur siz ise burada oturup para kazanırsınız, hatta böyle bir işi kendi adına kurup, başkasına devren kiralık tarza da çevirebilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Mühendis
Masor07
Üye

Toplam 513 yazı
16/12/2016 :  21:23:50  Alıntı
Kayınço o işler zor işler :)) İnsan babasına bile güvenemediği bir dünyada çok daha zor.Ama paran varsa kurumsal bir yapı yapabilirsen neden olmasın.Ama şöyle olabilir;Orada Türkiye'ye has bir lezzet üzerine işyeri açar belli düzeye getirebilirsen devrini verirsin senin tedarik edeceğin ürünü Türkiye'den yollarsın senin sistem üzerinde gider.Sende uğraşmadan işini yürütürsün.İŞler iyi giderse 2.yi 3.yü açablirsin
Bu yazı Antalya'da geçirmek isteyenler,ev sahibi olmak isteyenler 0532 795 15 39 dan yada PM ile ulaşabilirler.. :)

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
kayinco
Üye

Toplam 188 yazı
16/12/2016 :  21:32:17  Alıntı

akar kokar işlerle işimiz olmaz..kimseye de tavsiye etmem.. daha sağlam işim varken onu büyütme üzerine kafa yormak daha iyi. böyle bir birleşimle daha büyük daha güçlü bir yapı kurulabilir.oakdar büyük bir tekstil piyasası varki kazanmayanı döverler.

sinan84
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
16/12/2016 :  22:29:20  Alıntı
Erkek üst grup imal ediyoruz görüşebiliriz

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
mudurnufoto
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
17/12/2016 :  00:02:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Gıda olarak Tarhana,Makarna,Tatlı gurubu ile ilgili görüşebiliriz.

Yerleşim : Türkiye / Bolu  |  Meslek : Esnaf
ankara2929
Üye

Toplam 539 yazı
17/12/2016 :  00:28:12  Alıntı
sayın kayinco;
siz şu anda ne iş yapıyorsunuz?

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Mühendis
kayinco
Üye

Toplam 188 yazı
17/12/2016 :  08:01:39  Alıntı
ankara29 ben toptan tekstil yapıyorum.piyasa o kadar büyükki örneğin adam bana 30bin adet sipariş veriyor ama ben 10bin adet gücündeyim.. şimdi 10sattığımamı sevineyim 20 daha satamadığımamı üzüleyim. bugune de şükür deyip geçiyoruz. bir sonraki sefere daha farklı üründe yine aynı şeyi yaşıyoruz. işte bunu burda birkaç kişi ile omuzomuza verip ne kadar daha fazla değerlendiririz diye düşünüyorum.

janus321
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
17/12/2016 :  18:00:52  Alıntı
kayınço siz kendinizmi üretiyorsunuz hazır mı alıyorsunuz malları
ry5735

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
kayinco
Üye

Toplam 188 yazı
17/12/2016 :  18:59:12  Alıntı
hiç üretim yok. tamamen al-sat. mümkünse spot parti malı.değilse düzenli imalatçılardan alım.

muratbakal
Üye

Toplam 119 yazı
19/12/2016 :  23:23:01  Alıntı
hocam güven olayını nasıl sağlayacaksınız

Yerleşim : Türkiye / Bandırma  |  Meslek : Ticaret
kayinco
Üye

Toplam 188 yazı
20/12/2016 :  00:07:44  Alıntı
isteyen işin başında benimle duracak hocam çok zor değil.. bukadar adamın battığı piyasaya, bir de tuttuğu kiralık dükkana dekorasyon masrafı yaparak güvenen insanımız bir zahmet al-sat yapılacak toptan işine güvensin. gelsin başında da dursun.

malemdar
Yeni Üye

Toplam 82 yazı
20/12/2016 :  12:16:12 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
merhaba arkadaşlar ben 5 yıldır kırgızistanda yaşıyorum oraları iyi bilirim kırgızistanın başkenti bişkekde cok büyük bir paza var günde 100 bin kişinin alışverişe geldigi pazarın adı Dordoy pazarı pazarda genel olarak baktıgımızda çin malları revaçta ama tekstil sektöründe türk mallarıda kalite olarak çin mallarını solluyor kırgız veya kazak veya özbek hepsinin gözünde türk malları daha kaliteli olarak düşünüyorlar onun için kırgızda açacagınız bir veya bir kac tekstil veya ayakkabı üzerine dükkan kesinlikle iş yapar hatta orda tekstil atölyesi açıb ürettiginiz malları kendi actıgınızda dükkanınızd satabilirsiniz.hatta bazı girişimci türkler orda bu işe başlamışlar.bu konuda yazı yazan kayınco nun fikirleri cok ideal bir fikir ama baştan yatırımcılar arasında güven oluşmadan olmaz.bu konularda kırgızistan pazarında ticaret yapmış birisi olarak bir çok makale yazdım ilgi duyanlar blogumdan yazılarımı okuyabilirler.iyi çalışmalar...

http://seyhatlerim-anilarim.blogspot.com.tr/2016/12/tekstil-imalatclarna-ihracatclarna-yurt.html
MEHMET ALEMDAR

Yerleşim : Kırgızistan / Biskek  |  Meslek : İnsan kaynakları
tablom
Üye

Toplam 263 yazı
23/12/2016 :  11:08:46 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - kayinco
isteyen işin başında benimle duracak hocam çok zor değil.. bukadar adamın battığı piyasaya, bir de tuttuğu kiralık dükkana dekorasyon masrafı yaparak güvenen insanımız bir zahmet al-sat yapılacak toptan işine güvensin. gelsin başında da dursun.

Mükemmel tespit ve yorum.Bu sorununu bir türlü anlayamadım bizim insanımızın. Arkadaş SÖZLEŞME denen bir şey var ondan da bihaber herkes sanırım.
Tablo Uzmanından Alınır!
Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
kayinco
Üye

Toplam 188 yazı
23/12/2016 :  17:10:12  Alıntı
yok abi herkes herşeyden haberdar.. ancak uygulamak zor geliyor.. artık para kazanmak inanılmaz zor Türkiyede. bir umut bişeyler olur mu diye düşünüyor herkes ama bu artık bitti. çabaladıkça da batan çok oluyor. kendi başına iş yapmak bitti. bunu kabul etmek zor geliyor. piyasa öyle bi hortumluyorki küçük sermayeleri bunu görmek bukadar zor olmamalı. kaybedince kimse gelip buraya haklıymışsınız demeyecek ama hepimiz biliyoruz ki bu sözler kulaklarında çınlayacak....yapmayın yazık etmeyin.. en önemlisi vereceği manevi zarar.. kimse farkında değil ama gerçek bu...TL değil artık döviz kazanmalıyız..ticaret yapan herkes bunu görecek anlayacak..zaten anlayan ve uygulayan çok da biz burda anlamayanlarla görüşüyoruz.

sinan84
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
01/01/2017 :  11:47:52  Alıntı
Kayınco erkek üst grup üreten bir firmayız. Sizinle çalışabiliriz

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
Emre1
Yeni Üye

Toplam 51 yazı
02/01/2017 :  05:06:42  Alıntı
Kardeşim bi arkadaşımda tekstil işine girmek istio fakat bu iş nasıldır En önemlisi ne kadar sermaye Gerek?Tek hayali İstanbulda Büyük bir atölyesini ve satış mağazasını açmak istio.Açsa sizin tecrübenize dayanarak mal satabilirmi işi nasıl olur ?;Düşündüğü Şey ise Pijama,İç giyim.
Alıntı Yapılan Metin:
başlığa uygun iş yapmak lazım artık bu piyasada.

ben toptan tekstil işi ile uğraşıyorum Türki cumhuriyetlerden kazak ve kırgıza belli çapta.kardeşim de orada işin başında. Şimdi ben Rusyada da en büyük moskova pazarında toptan satışa başlayacağım. Orada bir toptan mağazamız var ve ben de bizzat işin başında olacağım. Sahip olduğumuz bu pazarlardan daha fazla gelir elde etmek çok kolay.

işte bu sebeplerle buna uygun birkaç kişi birleşerek daha iyi çapta yapılabilir bu iş..

Emre06

Yerleşim : Türkiye / Ankarapursaklar  |  Meslek : Diğer
kayinco
Üye

Toplam 188 yazı
02/01/2017 :  07:38:33  Alıntı
benim tecrübemden faydalanması için magaza, atöyle gibi yerler açmasına gerek yokki. benimle birlikte mal alıp benimle birlikte yurtdışına gelip satacak hepsi bu.. aylık düzenli bir gelir için 40-50 bin tl ile başlaması yeterli.. ne gerek var kuru kuru kira vergi eleman gibi masraflara.

rewainus
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
03/01/2017 :  14:20:04  Alıntı
100.000 ile başlasak ayda kaç kaç kazanırız bu tarz al sat ile ? Neden başkalarını da ortak etmeye çalışıyorsunuz genelde kişi para kazandığı işi saklar kimse öğrenmesin diye ? Bunun için halihazırda bir şirketiniz var mı yoksa bavul ticareti mi yapıyorsunuz? Ortak olmamız durumunda bütün ihracat sizin şirket üzerinden mi gösterilecek bizim de bunun için bir şirket açmamız gerekecek mi?
If opportunity does not knock, build a door.

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Diğer
kayinco
Üye

Toplam 188 yazı
03/01/2017 :  19:52:12  Alıntı
Aylık ortalama 15bın tl kazanc olur diyebiliriz..ben isi hep açık açık anlattım yol gösterdim.yapabılen yapsın yapamayan bana katılsın dıye çok yazdım.buyuk bir piyasa.sadece bana değil binlerce kişiye yeter..bu yuzden saklayacak bir iş yok..bırlık olup en üst seviyede faydalanmak lazım..bugun konıksten iki arkadaşla birlikte bir parti sıparıs verdik..ben tek olsam bu seferlık 15bın TLlık mal sıparıs edecektim..sımdı 45bın tllik sıparıs geçtik..tabı sıparısı cogaltınca fıyatı buna göre konuşuyorsun..Ayrı bir şirkete gerek yok..naklıye fırmaları gereken proseduru yerıne getırıyor

kayinco
Üye

Toplam 188 yazı
04/01/2017 :  09:54:57  Alıntı
Bu arada konikste 2013 yılında açılmış bir konu ıle ülke genelınde bin kişi ile birleşelım demişler ama başarısız olunmuş.proje hazır olmadığından ve sayı yüksek olduğundan.suan o zamanki arkadaşlardan çok istekli olanlara ulaşıp fikirlerine basvuruyorum...KİPA gibi Türkiyede bircok büyük firmanın 80-100 ortakla kurulmasını örnek alıp yola çıkmışlar...o atmosferde neler olmuş onun hakkında ıstısare içindeyiz.

Yani demek oluyorki aklın yolu bir eskiden beri....birleşmeden olmaz..herkes ayrı ayrı batar yada çok sürünür....fakat birleşince coksey olur..hadi milyar dolarlık KİPA gibi olmayalımda hatırı sayılır bir büyüklüğe ulaştıralım bu birlikteliği.

Para yurtdısında...burda aramak vakit ve nakit kaybı.....duzenlı olarak gidip almak lazım.bukadar basit...dun 45bin tl ürün sıparıs ettik. ben bılıyorumkı bu 500bine kadar cıkacak mantıklı bırlesımlerle.yeterkı ciddi arkadaşlar olsun.

darnglove
Üye

Toplam 335 yazı
04/01/2017 :  13:00:47  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Aylık ortalama 15bın tl kazanc olur diyebiliriz..ben isi hep açık açık anlattım yol gösterdim.yapabılen yapsın yapamayan bana katılsın dıye çok yazdım.buyuk bir piyasa.sadece bana değil binlerce kişiye yeter..bu yuzden saklayacak bir iş yok..bırlık olup en üst seviyede faydalanmak lazım..bugun konıksten iki arkadaşla birlikte bir parti sıparıs verdik..ben tek olsam bu seferlık 15bın TLlık mal sıparıs edecektim..sımdı 45bın tllik sıparıs geçtik..tabı sıparısı cogaltınca fıyatı buna göre konuşuyorsun..Ayrı bir şirkete gerek yok..naklıye fırmaları gereken proseduru yerıne getırıyor

Tekrar merhabalar , öncelikle işbirliğiniz hayırlı olsun.Koniksteki iki arkadaş kim acaba öğrenebilir miyiz gizli bir bilgi değilse onlarında düşüncelerini almak isteriz hem belki okuyanlar içinde faydası olur düşüncesindeyim nacizane fikrim...bol kazançlar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
kayinco
Üye

Toplam 188 yazı
04/01/2017 :  14:13:41  Alıntı
Merhabalar..tsk ederım...tabıkı..gızlı bilgi olurmu..fatıh ve recaı abı...hepımız bu forumda tanıştık nasıl gizli olur...gıdısatla ilgili onların dönüş yapmasını zaten ben rica edecegım ki daha güçlü hale gelebılelım..bu urunler 8ocakta fabrıkadan çıkıp 12ocakta kargoya verılecek.ocak sonu moskovada olup şubat ayı içerisinde bitirilecek ve yenisi sıparıs edilecek.

darnglove
Üye

Toplam 335 yazı
04/01/2017 :  16:19:38  Alıntı
takipteyiz , Fatih ve Racai abi dediğiniz kişilerin kullanıcı adları nedir kendileri yazınca bizde anlamış olalım bilgilenelim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
kayinco
Üye

Toplam 188 yazı
04/01/2017 :  19:29:40  Alıntı
Returk..fatihkcak.

tcoalngsau
Üye

Toplam 179 yazı
05/01/2017 :  16:42:42  Alıntı
oo hadi hayırlı olsun sonunda ufaktan oldu birşeyler desene :) Sayın Returk ufaktan başladı ise 6 ay içinde hacim olarak 100 bini rahat aşarsınız.Bir gün bende katılırım belki biraz daha vakit var ama.Hayırlı olsun Allah utandırmasın.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Diğer
kayinco
Üye

Toplam 188 yazı
05/01/2017 :  17:43:48  Alıntı
Sağol kardeşim :)) returk zaten güçlü yapıyo..biz ona eklendık sağolsun bize çok destek..

tcoalngsau
Üye

Toplam 179 yazı
06/01/2017 :  12:29:11  Alıntı
bende sana eklenirim kuyruk kuyruğa tren olur :) fatih sanırım ilk buluşmada bulunan istanbulda ki arkadaş değil mi Fırat?

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Diğer
kayinco
Üye

Toplam 188 yazı
06/01/2017 :  12:42:20  Alıntı
:)) olur Tolga....aynen o fatih.. buluşmaya ankaradan katılan fatih....ıstanbullu olan erhandı..o da takipte....zaten fatıhle hiç kopmadık onunla hep gorusuyorduk..ayrıca bu sadece ısınma turu..fatıhle planlar farklı..daha ileri tasıyacagız inşallah.

Chbeedle
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
06/01/2017 :  15:16:38  Alıntı
Ben de takipteyim bu konuyu. Mail ile de irtibata geçmiştim önceden. Al-sat işiyle uğraşıyorum, bir dahaki satışımda paranın gerekli kısmını buraya ayırma düşüncesindeyim. Koniks sayesinde böyle bir ortaklık kurulması çok güzel bir şey. İnşallah hep birlikte kazanırız

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
kayinco
Üye

Toplam 188 yazı
06/01/2017 :  19:40:42  Alıntı
Amin inşallah..birlikten kuvvet doğuyor işte böyle..

Ayrıca bu son gönüllülerin tamamen istanbulda olması bizi daha güçlü kılacaktır..sürekli görüsme,karar alma ve hareket kabiliyeti açısından çok ıyi herkesin aynı yerde olması..Zaten bu son isteklilerden birkaçı daha aramıza katıldığında yeterli olacaktır.

0.25 saniye.
19:34:51, 22 Haziran 2017, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2017 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım