Rent A Car - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Rent A Car

PEGASUS_06
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
08/12/2016 :  11:09:22 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Ewet arkadaslar cok keyifli kazancli bir o kadar riski olan isler
Onemli olan az araba cok araba degil öz sermaye ile yapilan is dogrudur.
10 aracin minimum 7 tanesi sermaye 3 tanesi kredili olabilir.Bunun yani sira kurumsal firmalar la calismak kalkindirir.
Tavsiyem kamyon veya kamyonet kiralama islerini takip edin rakip az cok daha kiymetli ve kazancli
Yilmaz INAL

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Otomotiv
cgrsgn
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
08/12/2016 :  19:50:53  Alıntı
kredi ile alsam bir kamyon veya binek oto kredisinin parasını öder mi :)

Yerleşim : Türkiye / Trabzon  |  Meslek : Diğer
ankara2929
Üye

Toplam 574 yazı
09/12/2016 :  03:16:25  Alıntı
rent a car işi türkiyede yapılmaz, senden oto kiralamaya gelen adam sahte bir kimlik ve ehliyet ile son model arabanı alıp kaçsa ne yapacaksın bunu düşündün mü?

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Mühendis
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
09/12/2016 :  03:36:28  Alıntı

Hocam özellikle bu gunlerde çooooook riskli işler.İllaki bir şeyler düşünüyorsan ben olsam vito tarzı araç alırım tur firmalarına veririm.Aylık ortalama 4.000 tl kadar getirisi oluyor(+2.000 tl şöför kazanıyor)Siz sürerseniz 6.000 tl kadar getirir.Bunun yanı sıra bahşiş+araç içerisinde satılan soğuk içeceklerden ciddi rakamlar kazanılıyr.Oda size kalıyor tabiyki

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
darnglove
Üye

Toplam 335 yazı
09/12/2016 :  08:12:58  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Masor07
Hocam özellikle bu gunlerde çooooook riskli işler.İllaki bir şeyler düşünüyorsan ben olsam vito tarzı araç alırım tur firmalarına veririm.Aylık ortalama 4.000 tl kadar getirisi oluyor(+2.000 tl şöför kazanıyor)Siz sürerseniz 6.000 tl kadar getirir.Bunun yanı sıra bahşiş+araç içerisinde satılan soğuk içeceklerden ciddi rakamlar kazanılıyr.Oda size kalıyor tabiyki

bende daha önce bu vito alıp sürücülüğünü kendim yapma işini düşündüm özellikle yazın güneyde kışın istanbulda transfer olarak.Ancak bu iş yapan birçok kişiyle konuştum aylık ücretlerini alamamaktan şikayetçiler birde kendi aracında sürücü olunca çok fazla iş vermiyorlarmış diye duydum.Bu işi yapan var mı forumda acaba fikirleri almak isterim.Bu işi yaparken src belgesi psikotekni sertifikası ve tursab a kayıtlı olmak gerekiyor.Diğer bir olay ise sadece bağlı bulunduğun firmanın yolcusunu taşıyabiliyorsun onun dışında bir yer ile çalışamıyorsun yakalandığında cezası büyük diye biliyorum

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
09/12/2016 :  18:04:08  Alıntı
Şöyle hocam eski bir turizim'ci olarak söylemek isterim ki;Bu işi yıllardır yapan firmalar var.Onlar ile çalışırsanız sıkıntı yaşamazsınız.Bu işi yapan tanıdıklarımda var maaş konusunda hiç sıkıntı yaşadıklarını duymadım(büyük firmalarda çalısıyorlar).Ama mutlaka içlerinde kötüsü vardır .Bu iş tek yapmak cok zor.Gece gndüz olayın yok.O açıdan genelde 2 kişi kullanır araçları.Gece bir yarısı bir telefon gelir x saatte uçak inecek hadi havaalanına deniyor.Src ve psikoteknik belgeleri şart ama tursab'a kayıt gerekiyormu bilmiyorum malesef.Burdakiler'de genelde yazları o şekilde kışlarıda okul vb servisler ile çalısıyorlar.Farklı işe göndermeyebilirler hocam çünkü size ve aracınıza güvenerek tur firmalarına teminat veriyorlar.Şu kadar kişiyi sorunsuz alacaz gibisinden.Mesela uçağa yetişemediğiniz zaman uçak kaçarsa çok ciddi sıkıntılar doğabiliyor.O yüzden aracınız yeni,bakımlı olması ilk kural.Zaten o yorgunlukla 2.işe koşturabileceğinizi de pek düşünmüyorum

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
vip minibüs kir
alama

Yeni Üye

Toplam 1 yazı
21/04/2017 :  22:44:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Biz de rent a car işi yapıyoruz ancak şoförlü olarak araç veriyoruz araçlarımız hakkın da detaylı bilgiyi buradan edinebilirsiniz. http://www.vipminibus.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.67 saniye.
19:32:52, 24 Nisan 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım