İnternetten Cekilis Sitesi - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İnternetten Cekilis Sitesi

ktululer
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
06/12/2016 :  23:51:17 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Oncelikle herkese merhaba,
Benim aklimda daha once denenmis fakat dolandiricilik yapilmis bir cekilis sistemi var sizlere sormak istedigim bu isi nasil yapabilirim ve maliyeti ne kadar olacaktir.
Sistem su sekilde isliyor bir web sitesine uye oluyorsunuz sitede hem belirli urunler satilacak hemde cuzi miktarlarda cekilisler gerceklestirilecek mesela 1 tlye telefon kazanma sansi yakalayin diye cekilis yapilacak telefonun maliyeti atiyorum 500 tl ama cekilis 1000 katilimcidan sonra yapilacak cekilisde su sekilde mesela cekilise katilan 776. Kisiye telefon verilecek katilim listesi cekilisten sonra sitede yayinlanacak 776, kisinin kazanacagida noterde onceden tasdik edilmis olacak. Bu sekilde bir sistem kurmanin maliyeti nedir ve nasil bir yol izlemek gerekir yasal proseduru nasildir?

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Gıda
tcoalngsau
Üye

Toplam 229 yazı
07/12/2016 :  14:03:04  Alıntı
gözümün önünde yapsalar yine böyle şeylere bulaşmam güvenmem diyen milyonlar varken, hergün yeni dolandırıcılıklar yaşanırken nasıl müşteri-üye bulmayı düşünüyorsunuz? Ancak çoook tanınmış firmalar yaparsa belki katılım olur .Kimsede 1000-2000 kişinin katılacagı basit işlerle uğraşmaz. Sen böyle bir sistemi kurdun diyelim ,inan bana en samimi arkadaşların bile katılmaz.GÜVEN bitti ülkede bitirdiler malesef.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Diğer
ktululer
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
07/12/2016 :  15:16:50  Alıntı
Kacak iddaa sitelerinde aksam edenler mi guvenmez? Ornekleri cogaltilabilir. Ne kadar hizli ihaleleri sonuclandirir kazandiklarini gonderirseniz o kadar gizli duyulursunuz

zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
08/12/2016 :  09:46:45  Alıntı

çekiliş yapmanız için milli piyangodan izin almanız ve noter huzurunda yapmanız gerekli.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
ktululer
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
08/12/2016 :  17:38:43  Alıntı
Biliyorum

ktululer
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
08/12/2016 :  17:41:30  Alıntı
Web sitesi maliyeti oldukca yuksek cikiyor

ankara2929
Üye

Toplam 574 yazı
09/12/2016 :  03:13:05  Alıntı
sayın ktululer;
ortada eğer bir çekiliş olacak ise, ve bu iş yasal olacaksa, milli piyango idaresine başvuracaksın, orası da senden yapacağın konusuna ve maddi içeriğine göre senden teminat isteyecek, bakın millet ne yazmış dolandırıcılık olayları çok oluyor, hadi millete 1 tl ye cep telefonu deyipte milleten paraları toplayıp, uyduruktan birisinin ismini yazıp cep telefonunu kazanan talihli bu dersen kim inanır, işin gerçeği şu, gideceksin milli piyango idaresine orası senden teminat ister çekilişte noter huzurunda milli piyango idaresinde yapılır, işin yasal kısmı eğer vergiye kaydın varsa budur, zaten sitende tüm çekilişler milli piyango idaresinde noter çekilişinde yapılacak dersen millet gelip sitene girer, öyle iş yaparsın.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Mühendis

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.69 saniye.
12:44:51, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım