1710-20 Bin Sermaye İle Yapılacak İş Fikirleri - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

10-20 Bin Sermaye İle Yapılacak İş Fikirleri
 1 

lehat
Üye

Toplam 237 yazı
06/12/2016 :  02:20:12 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

selam.istişarenin gücüne inanan biri olarak, farklı fikirleri merak ediyorum. şimdiden teşekürler.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Ticaret

Konu hakkında yapılan yorumlar (Sayfa : 1 / 2)

V
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
07/12/2016 :  00:35:32  Alıntı

Sn Lehat dediğiniz meblağ ile piyasadaki krizden etkilenmeden yapabileceğiniz 2 iş var, tabi bu sadece benim fikrim ki diğer sn üyeler de düşüncelerini beyan edeceklerdir.Birincisi uygun bir yerde çay ocağ açmak lokasyon iyiyse günlük olarak 200 300 aras çay meşrubat rahatlkla satabilirsiniz en kaliteli malzemeyi kullanmaya gayret edin inanın bir bardak çayın maliyeti 10 kuruşu geçmez. İkinciside eğer İstanbul gibi kalabalık bir şehirde yaşıyorsanız uygun bir semtte kahve işletmek, en kötü ihtimalle aylık nafakanız çıkar, hatta elinizde de dediğiniz miktarda sermayeden bir kısmı kalır Allah göstermesin kötü günler için. Sn Lehat bu iş kollarında herhangi bir tecrubem yoktur sadece elinizdeki sermayeye göre empati yapıp piyasa gözlemlerime dayanarak yazdım , bahsettiğim işler herkesin yapabileceği çok beceri istemeyen şeyler, risk hiç yok denecek kadar bulunduğumuz ekonomik durumlarda. Hayatta başarılar, iyi şanslar dilerim.
kim oldugun ne yaptığının yanında önemsizdir.

Yerleşim : Türkiye / Mersin
lehat
Üye

Toplam 237 yazı
07/12/2016 :  21:57:02  Alıntı
Değerli Fikriniz Icin Teşekkürler

hrlshn
Üye

Toplam 109 yazı
08/12/2016 :  12:13:06 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

antep fıstık ezmesi satabilirsiniz.
detaylar için 0 531 764 43 35
https://www.facebook.com/Antep-F%C4%B1st%C4%B1k-Ezmesi-Fistigimmm-516890898470705/?fref=ts

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
lehat
Üye

Toplam 237 yazı
08/12/2016 :  23:21:43  Alıntı
teşekürler. güncel

Masor07
Üye

Toplam 516 yazı
09/12/2016 :  00:22:15  Alıntı
hocam küçük bir dükkan ayarlayip gözleme yapıp satma.1 bayan bir oklava ile iş yapabilrsin.Paket çalışırsın dükkan önüde 2 masa atarsan kazandır.Velevki tutmadı oklava evden çaydanlık evden,unu evden getireceğin için kaybın olmaz.Evdeki malzemeler ile ufakdan başlarsın kalan parada cebinde kalır
Bu yazı Antalya'da geçirmek isteyenler,ev sahibi olmak isteyenler 0532 795 15 39 dan yada PM ile ulaşabilirler.. :)

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
dadyatekstil
Yeni Üye

Toplam 46 yazı
09/12/2016 :  13:36:02 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bence en iyi iş pazarcılıkta, ailem istanbul bahçelievlerde yaşıyor. onları her ziyarete gittiğimde cumartesi pazarını gezerim, burda benim 3-3,50 tl ye sattığım kaliteli havluları 5-7-10 tl civarında hatta toptanda 4-9 tl arası verdiğim işlemeli nakışlı çeyizlik havluları 10-15 tl civarında satıyorlar. bunun yanında çarşafı yastık kılıfı paspası çok rahat tedarik edilebilen şeyler. %50-%100 arası kar marjı ile satabileceğin ürünlerden edilecek kazanç bence gayet iyi.. toptan da %10-20 arası kar yapabiliyoruz. hayat pazarda :)

ayrıca bu ara çok talep gören çıkarılabilir havlulu mutfak önlükleri bayanlar tarafından resmen yağmalanıyor :)

ilgilenen olursa her türlü havlu bornoz ve ev tekstil ürünleri için iletişime geçebilirsiniz.
info@dadyatekstil.com

iş hayatınızda başarılar dilerim.

KAAN GÜNER

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Tekstil
umituz
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
12/12/2016 :  21:24:10 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Hasta karyolası kiralama işi yapabilirsiniz. www.hastayataklari.co ve www.hastayataklariemek.com sitelerini ziyaret edin.
Hasta Yatakları Satış ve Kiralama http://www.hastayataklari.co

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
umituz
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
12/12/2016 :  21:28:46 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
20000 TL ye 20 ad. Hasta karyolası alabilirsiniz. Bir karyolanın aylık kira getirisi ortalama 250 TL. dir. Bilgi için www.emeksaglik.net veya www.radikalmedikal.com
Hasta Yatakları Satış ve Kiralama http://www.hastayataklari.co

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
lehat
Üye

Toplam 237 yazı
14/12/2016 :  22:09:10  Alıntı
Güncel

Araziuzmani
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
15/12/2016 :  16:19:52 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Arazi alım-satım yaparak kazancınızı yorulmadan kısa zamanda katlayabilirsiniz, dilerseniz bu konuda size yardımcı olabilirim
''Yatırım Yapacaksan Arsa Al. Arsa Altındır, Üzerine Bina Dikersin Gümüş Olur, İçine Birde Kiracı Koyarsın Teneke Olur.''
-VEHBİ KOÇ-

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Emlakçı
lehat
Üye

Toplam 237 yazı
22/12/2016 :  18:28:16  Alıntı
Güncel

zxcvbnm
Üye

Toplam 120 yazı
25/12/2016 :  11:42:50  Alıntı
10bin liraya arsa galaksinin hangi gezegeninde var acaba merak ediyorum

Yerleşim : Türkiye  |  Meslek : Ticaret
mudurnufoto
Yeni Üye

Toplam 36 yazı
25/12/2016 :  20:44:09 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
İlk önce arsa konusunda yazmak isterim. Arsa ile ilgili iyi bir yatırım için Mudurnuyu seçebilirsiniz. Ankara ve İstanbul un tam ortasında 3-5 yıl içerisinde Termal bir şehir olacak. Buradan arsa ve tarla alacaklar gelirlerini misli, misli katlayabilirler.
Diğer bir konu ise arkadaşım sana 15 bin tl lik anahtar teslimi bir iş imkanı, verdiğin parayı düzgün çalışırsan 1 yıl içerisinde fazlası ile kazanırsın. İşte linki: https://www.kelepirci.com/devren-kiralik-foto-dukkan-(kelepir-)-fiyat-dustu+38723.html#.WGAFTtKLQdU

Yerleşim : Türkiye / Bolu  |  Meslek : Esnaf
Mrttrhn
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
25/12/2016 :  21:26:56  Alıntı
Merhaba arkadaslar 1 sene kurulmus olan sirketime benim gibi grisimci kendini gormek isteyen arkadaslara sesleniyorum Gelin beraber buyuyelim.Is tanimi olarak yeni kurmus oldugum bal firmasinin internetten satışını yapiyorum pazari genisletmek ve urunleri daha genis kitlelere artirmak icin calisma arkadaslari ariyorum Daha detayli bilgi icin. 554 324 89 28
Murat turhan optimum tic.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
mstafaa27
Yeni Üye

Toplam 62 yazı
27/12/2016 :  21:57:07  Alıntı
bakkal ac iyi yere

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Diğer
lehat
Üye

Toplam 237 yazı
04/01/2017 :  22:56:41  Alıntı
Güncel

hsthome2@gmail.
com

Yeni Üye

Toplam 23 yazı
04/01/2017 :  23:57:14 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
www.hsthome.net

Yerleşim : Türkiye / Aydin  |  Meslek : Sanatçı
SFA
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
20/01/2017 :  02:38:57  Alıntı
Türkiye'de serbest tüketici kanuna istinaden indirimli elektrik alanında çalışıyoruz ve iş birliği yaptığımız marka Tükiye'nin en büyük şirketlerinden biri, bence hiç sermaye koymadan 10-20 bin TL ni cebinde tutarak aylık çok ama çok ciddi bir kazanç elde edebilirsin, bu konuda para istemiyoruz, teminat istemiyoruz, her hangi bir bedel istemiyoruz sadece karşılıklı güven ve girişimci bir ruh istiyoruz, şayet düşünürsen safa.akbiyik@enerjigo.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsin

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
cgrsgn
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
21/01/2017 :  11:43:34  Alıntı
ula herkes ürününü pazarlamaya çalışıyor iş fikri veren yok :)

Yerleşim : Türkiye / Trabzon  |  Meslek : Diğer
DM
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
18/03/2017 :  16:44:26  Alıntı
Çok haklısın :D

Yerleşim : Türkiye / Çanakkale  |  Meslek : Satış / Pazarlama
lacivertmurat
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
19/03/2017 :  13:55:38 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
sn umituz teklifinizi ve siteniz inceledim ancak verdiğiniz ilanla ilgili hiçbir bilgiye ulasamadım.
lutfen mr_lacivert@hotmail.com adresine mail atarmısınız?
!!!!zalimler için yaşasın cehennem!!!!!!
http://www.zhoushann.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kamu sektörü
hakany5
Yeni Üye

Toplam 59 yazı
19/03/2017 :  17:36:15  Alıntı
Yeni kurulan fabrikamızın ürettiği ürünler için bölge bayisi çalışması yapılacaktır, ürünlerimiz aşağıda listelenmiştir

Meşhur Adana şalgamı

Nar ekşisi

Limon sosu

Limonata, vişne, şeftali ve diğer mevya suları

Bölgelerin kendi konumuna göre 1 veya birden fazla bölge

bayiliği oluşturulacaktır.

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : İthalat / İhracat
realucar
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
30/03/2017 :  23:16:36 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
MERHABA

Gümrük İşleri
İthalat ve ihracat Hizmetleri
Dahilde ihracat İşlemleri
Uluslararası Nakliye Hizmetleri

Hırdavat İhracatı
Armatür İhracatı
Duş Kabini İhracatı
Oto Yedek Parça İhracatı
Mobilya İhracatı
Cam Ürünleri İhracatı
Plastik ürün İhracatı ( Boru, Pencere, Kapı)
İnşaat Malzemesi İhracatı
Akseasur İhracatı
Temizlik Ürünleri İhracatı
Boya İhracatı
Gıda İhracatı
Makina İhracatı
Kozmetik Ürün İhracatı
Petrol Türev Ürün İhracatı
Bitkisel Yağ İhracatı (Ayçiçek Yağı)

Ceviz İthalat ve İhracat İşlemleri
Gıda İthalatı
Hurma İthalatı
Mermer İthalat ve İhracat
Plastik Maddesi İthalatı
POLYETHYLENE İTHALATI
Petrol Türevi Ürün İthalat Transit İşlemleri
Hammadde İthalatı
Çin’den Gelen Ürünlerin İthalat İşlemleri

Çalıştığımız Ülkeler ; İran ve Asya Ülkelerine

Ürünlerinizi tanıtmak ve yurtdışında müşteri bulabilmek için Bizim İrtibata Geçebilirsiniz.

İletişim ;
Gemikaya A.Ş.
Abdullah UÇAR
Gsm : 0.542 305 0494
Doğubayazıt / AĞRI / Türkiye

Yerleşim : Türkiye / Doğubayazıt  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
Orhan@
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
12/04/2017 :  12:48:08  Alıntı
Ben Bulgaristanliyim, 2-3 fikrim var kafamda , milyoner zengin olamazsin ama damlar, gida muhendisiyim, ve ayni zamanda yonetici. Ben Deliormanda yasiyorum yani Bulgaristanin yukarki bolgesi.1ci fikrim bir pastane acmak - eve, duyunlere dagtmak, 2ci fikrim- bir duyun salonu acmak , 3 cusu- pelet uretmek ve satmak
Orhan

Yerleşim : Bulgaristan / Razgrad  |  Meslek : Yöneticilik
ceceyo
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
25/04/2017 :  00:06:36  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - V
Sn Lehat dediğiniz meblağ ile piyasadaki krizden etkilenmeden yapabileceğiniz 2 iş var, tabi bu sadece benim fikrim ki diğer sn üyeler de düşüncelerini beyan edeceklerdir.Birincisi uygun bir yerde çay ocağ açmak lokasyon iyiyse günlük olarak 200 300 aras çay meşrubat rahatlkla satabilirsiniz en kaliteli malzemeyi kullanmaya gayret edin inanın bir bardak çayın maliyeti 10 kuruşu geçmez. İkinciside eğer İstanbul gibi kalabalık bir şehirde yaşıyorsanız uygun bir semtte kahve işletmek, en kötü ihtimalle aylık nafakanız çıkar, hatta elinizde de dediğiniz miktarda sermayeden bir kısmı kalır Allah göstermesin kötü günler için. Sn Lehat bu iş kollarında herhangi bir tecrubem yoktur sadece elinizdeki sermayeye göre empati yapıp piyasa gözlemlerime dayanarak yazdım , bahsettiğim işler herkesin yapabileceği çok beceri istemeyen şeyler, risk hiç yok denecek kadar bulunduğumuz ekonomik durumlarda. Hayatta başarılar, iyi şanslar dilerim.

değerli arkadaşım nokta atışı yapmış dediği gibi karlı çıkarsınız ve başarılı olursunuz

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans
tablom
Üye

Toplam 302 yazı
29/04/2017 :  19:35:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bir iş yapmak amaçlı soruyorsanız ve en azından ilk yıl için hedefiniz çok yüksek değil ise, (Aylık masraflar çıktıktan sonra 4-6 Bin TL kar yeterli ise)
maksimım 5-10 bin sermaye ile girebileceğiniz bir fırsat sunma imkanımız var.
Sınırlı sayıda bilinen ve belli bir sektörde perakendecilik yapan AVM içinde standlar vermekteyiz.
An itibari ile İstanbul Pendik, İstanbul Avcılar, Gaziantep, Kayseri ve Ankara Mamak'da mevcut yerlerimiz var.
İlgilenirseniz tarafımıza ulaşabilirsiniz. (1-2 hafta içinde tamamı dolabilir)
NOT: Bahsetmiş olduğumuz sermaye rakamı içerisine standların ilk açılış tutarı, firma açılış masraflarınız ve ilk olarak vereceğimiz ürünler dahildir.
Tablo Uzmanından Alınır!
Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
ugurum2211
Üye

Toplam 819 yazı
02/05/2017 :  17:13:44 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
nette tekstil ürün satısı yapabilirsiniz bilginiz var ise

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İthalat / İhracat
akizkaban
Yeni Üye

Toplam 19 yazı
02/05/2017 :  20:21:03  Alıntı
MERHABALAR BEN AHMET ÖZEL BİR ŞİRKETTE İCMİMAR OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.AYRICA EK İŞ OLARAK DIŞARDAN YURT DIŞI VE YURT İÇİ İLE İLGİLENEN FİRMALARA DANIŞMANLIK YAPMAKTAYIM.NİŞANLIMDA YURTDIŞI DIŞ TİCARET İŞLERİ KONUSUNDA ÇALIŞMAKTADIR. ÇEVRELERİMİZ İLE SİZLERE YARDIMCI OLMAK İSTERİZ. Rabbim öncelikle sağlık,huzur ve bol kazançlar versin.
Dis ticaret ve dAnismanlik insaat mimarlik yapi

Yerleşim : Türkiye / İsanbul  |  Meslek : Mimar
meltem34
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
06/05/2017 :  23:26:16 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
merhabalar..internet üzerinden haber sitesi açabilir veya bir haber sitesine üye olabilirsiniz..
http://haber7.ru/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
akizkaban
Yeni Üye

Toplam 19 yazı
07/05/2017 :  15:52:55  Alıntı
Borsada veya altin ustunden degerlendir veya borc ver ihtitqci olana 6ay sonda 2000tl fazla al ozellilkle dygun yapacaklara ver
Dis ticaret ve dAnismanlik insaat mimarlik yapi

Yerleşim : Türkiye / İsanbul  |  Meslek : Mimar

0.23 saniye.
13:57:04, 19 Ekim 2017, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2017 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım