Girişimci Miyim Hayalperest Miyim - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Girişimci Miyim Hayalperest Miyim

musa3022
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
01/12/2016 :  15:08:09 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

kayseri de değişik bir lezzet olan yoğurtlu gözleme dükkanı açıyorum ama herkez ki tecrübeli girişimciler dahi cok riskli batarsın diyorlar.Nostalji konseptinde bir yer oluyor plak çalarlı falan el açması dükkanda görünen bir yerde açılacak gözleme ve üzerine ozel sosu ve yoğurdu olacak lezzet güzel güveniyorum.Dükkanın kendini çevirmesi için 40 adet satmam lazım günde merkezi sayılır dükkan yeri sizce yapabilir miyim ? yada nasıl müşteri çekebilirim
batık girişimci

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Bankacılık-Finans
zxcvbnm
Üye

Toplam 146 yazı
02/12/2016 :  09:54:52  Alıntı
sadece gozleme satmak dukkani ceviremeyebilir bence tek bir secenekten gitmeyin ne kadar cok secenek o kadar cok musteri demektir

Yerleşim : Türkiye  |  Meslek : Ticaret
iturkmen
Üye

Toplam 406 yazı
02/12/2016 :  10:31:28  Alıntı
semt neresi kardeşim ona göre değişir. eski sanayi ise tutmaz yeni sanayi ise tutar. organize yolu üzeri ise sadece gözlemede yeter. ya da talas tarafı ise tutmaz hastane cad ise tutar. ama sana tavsiyem yeni şeyleri denerken insanların alışkanlıklarını değiştirmeye çalışma. özellikle hamur işi ile bu kadar hemhal olan memlekette iyice düşün..

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Satış / Pazarlama
İ.YILMAZ
Yeni Üye

Toplam 70 yazı
02/12/2016 :  14:38:11  Alıntı

40 tane yetiyorsa her türlü satarsın kardeşim.. Gözleme çeşitlerini arttır özellikle haşhaşlı gözlemeyi muhakkak ekle..

Yerleşim : Türkiye / Niğde  |  Meslek : Diğer
meleti
Üye

Toplam 300 yazı
04/12/2016 :  22:16:41  Alıntı
Satacağın şey mantıdan çok farklı birşey değil.Hali hazırda börekçi, mantıcı dükkanın olsa bunu da menüye eklersin bir gidip gitmediğini görürsün ama sadece bu ürün için dükkan açmak akıllıca değil.Yerinde olsam açmazdım.Hakkında hayırlısı olsun.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek
blackops
Üye

Toplam 711 yazı
05/12/2016 :  07:57:20  Alıntı
erciyes unlu mamulleri lider unlu mamulleri ve güzergahında veya bi arkasındaki işkurun oralarda yaparsan tutar diye düşünüyorum

Geç kalınmış teselli idamdan sonraki affa benzer..

Yerleşim : Türkiye / De  |  Meslek : Diğer
musa3022
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
11/12/2016 :  23:40:07  Alıntı
Talas Bahçeli evler cad dükkan düşünüyorum.Konsept olarak dükkana köy havası vermeyi planlıyorum. Biraz nostalji kokacak sadece yoğurtlu gözleme olacak yada yoğurtsuz bolu da benzer bir işletme var Kubbealtı ve oklava incelerseniz daha net anlaşılır 9-10 tl arasında satış fiyatı düşünüyorum
batık girişimci

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Bankacılık-Finans
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
11/12/2016 :  23:44:42  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - musa3022
Talas Bahçeli evler cad dükkan düşünüyorum.Konsept olarak dükkana köy havası vermeyi planlıyorum. Biraz nostalji kokacak sadece yoğurtlu gözleme olacak yada yoğurtsuz bolu da benzer bir işletme var Kubbealtı ve oklava incelerseniz daha net anlaşılır 9-10 tl arasında satış fiyatı düşünüyorum

Hocam 1 gözleme için 9 10 tl düşünüyorsan işin çoook zor..Yanında çay ile 10 11 liraya gelecek.İnsanlar o paraya yanaşırmı zor..Gecen gun 2 gözleme + 1 ayrana 4 tl verdim ve lezzet olarak çokta güzeldi.Devir ekonomi devri elit mekan açarsan bilmem ama bu dönemde işin zor KRİZ var KRİZ demek istiyorum :))

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
seyyah_ck
Yeni Üye

Toplam 83 yazı
12/12/2016 :  23:39:54  Alıntı
Öğrecinim çok oldugu biyerde 9 liraya göZleme satman çol zor kardeşim. Gidip 10 liraya et döner yer. Kaldıki talasta yemek işiyle uğraşan çok yer var. Büyük işyerleri var. Onlarla rekabet etmen imkansızdır. 9 liraya gözleme satmak için marka değeri yüksek olan biyerde satman lazım atıyorum elmacıoğlu yada tatlıses lahöacun vs. Dekorun güzel olabilir çok parada harcayabilirsin ama marka yoksa müşteri yok

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Esnaf

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.44 saniye.
01:35:47, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım