Bebe Giyim Mağaza Devralma - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Bebe Giyim Mağaza Devralma

enderyum
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
29/08/2016 :  23:16:22 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

merhaba arkadaşlar küçük bi bebe mağazası devralma durumum var. bu işi ilk defa yapıcam ve çok az tecrübem var.
10 yıldan uzun süredir açık, oturmuş müşterisi olan cadde üstünde ancak pasaj içinde olan bi ufak bi dükkan
yaklaşık 8 aydır mülk sahibi tarafından işletiliyor onun öncesinde de onun kiracısı tarafından işletiliyormuş. 8 aydır adam ruhsat almamış ve diğer dükkan üzerinden işletiyormuş.
ben sadece içerdeki malı alıcam ve adamın kiracısı olcam. sizce dikkat etmem gereken neler var? bu zamanda bebe mağazası işine yatırım yapılır mı?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kamu sektörü
emrenazli
Üye

Toplam 155 yazı
30/08/2016 :  12:59:12  Alıntı
25 senedir bu işi yapıyoruz. Pasaj içinde kesinlikle tavsiye etmem. Ufak dükkan olması ayrı bir dezavantaj .Ben pek olumlu hissetmedim bu tür yerler artık öldü. Ama Allah yardımcın olsun eğer açmaya karar verirsen rızkın bol olsun.
Çocuk giyim üzerine perakende ve toptan mağazalarımız var.

Kelepir serili Çocuk giyim ürünleri alınır.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
31/08/2016 :  10:28:24  Alıntı
mal sahibi 8 aydır işletiyormuş ve devretmesi beni olumsuz duygulara sevk etti, mal sahibi kira vermediği halde para kazanamamış ki kira gelirini razı olmuş
siz nasıl kazanacaksınız birde kira vererek

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
enderyum
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
31/08/2016 :  13:57:14  Alıntı

Adamlar başka işlerde de uğraşıyor arkadaşlar ilgilenememiş bu işle ihtiyacı yok yani anlalayacağınız pasaj içinde ama caddeye bakan bi tabelayla bu sorunu çözeceğimi düşünüyorum. çalışanına asgari ücret vermiş ve masrafı çıkıyor diyo, hala umutluyum. bi kaç gün veya ay sonra sonucun ne olduğunu yazıcam. olumlu veya olumsuz bir tecrübe daha buradaki yerini alacak :)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Kamu sektörü
avam
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
31/08/2016 :  14:22:13 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
merhaba arkadaslar ben yazi yaziyorum amma paylawilmiyor neden ola bilir?
whatsapp +994517719483

Yerleşim : Azerbaycan / Masalli  |  Meslek : Serbest meslek
akyamaner
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
04/09/2016 :  12:02:56  Alıntı
Dukkan isi bencede pasaj icinde zor. Hele istanbulda heryerde dev bebe magazalari cok ucuza bol cesitle urun satarken. Birde bebe isinde 10 yillik oturmus musteri nasil oluyo onu anlamadim .

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
akyamaner
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
04/09/2016 :  12:20:22  Alıntı
Ben de bu iste olumsuz hislere kapildim nedense. Aklima dukkan sahibi aylarca kirasini alamamis, kiracisi da birikmis kira karsiligi mallari birakmis gitmis falan gibi fikirler geliyor..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.61 saniye.
16:54:11, 6 Mayıs 2024, Pazartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım