Fransada Toptan Halı Satısı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Fransada Toptan Halı Satısı

bekiryilmaz
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
08/08/2016 :  20:41:20 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar fransanin 57 bolgesinde oturuyorum fransa, almanya, belcika, isvicre, luxsembourg gibi ulkelere cok yakinim bu bolgelerde toptan hali satisi isine girmek istiyorum halilari direk turkiyeden ithal edecegiz bu is konusu hakkinda fikri dusuncesi olan tum arkadaslarin yorumlarini bekliyorum herkese simdiden tesekkurler Allah herkese bol kazanclar hayirli isler nasip etsin

Yerleşim : Fransa / Metz  |  Meslek : İthalat / İhracat

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • tekbay
    Üye

Toplam 365 yazı
    10/08/2016 :  10:20:13  Alıntı
    bildiğim kadarı ile avrupa da akrilik satışı yok .polip halı satılıyor. türkiye de her zaman üretim fazlası var. m2 si 12 - 14 tl den bile polip halı bulabilirsi antep de. yüklü miktarda ürü yaptırırsan kendi de ürettirebilirsin.tabii herseyden önce bunları satacağın müşterilerin istekleri.istedikleri desenler önemli .ürünü deponda bekletmek istemezsin.öncelikle pazarı öğrenmek lazım.türkiye de bir de şu olay var .her halı fabrikasının bölge toptancıları var.ve bu toptancıların hepsinde tapon mal var.nakit para ile bunları satın alabilirsin . sıkı pazarlık yapmak lazım . ama dediğiö gibi herşeyden önce seni müşterilerin olacak kişiler ne ister nasıl desenler satar onu iyi analiz etmeniz gerekli .şimdiden Allah bol kazançlar versin
    DEĞER VERDİK YETERİ KADAR, ARTIK HERKES EDERİ KADAR

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    otocenter
    Üye

Toplam 207 yazı
    11/08/2016 :  03:23:03  Alıntı
    Almanyada bircok büyük markette hali satiliyor export bölümlerinde ,ürün satisi konusunda talep hangi ürünlere onu iyi tespit edip birkac pilot bögedeki marketlerde deneyip ,ise baslayabilirsiniz ,ayrica koltuk satisi yapan tr den sirketler var onlar satis noktaniz olabilir ,kredili satislara acik olmalisiniz buna dikkat edin ,
    OSKAR IMP EXP ALMANYA

Yerleşim : ALMANYA / Wiesbaden  |  Meslek : İthalat / İhracat
    mdellal
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    27/09/2016 :  00:29:25  Alıntı

Bekir yılmaz bey . ben halı işe ile uğraşıyorum . farklı ülkelerde satış yaptım en son rusyada bu işi yaptım . isterseniz ayrıntılı görüşelim benimde fransada akrabalarım bakarsınız ortak bir nokta buluruz. Uygun fiyata halı temin edebilecek çevrem var. iletişim bilgilerinizi yazarmısınız.

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Tekstil
    businessman_
    Yeni Üye

Toplam 15 yazı
    22/10/2016 :  22:57:43  Alıntı
    Bu işin üretimini yapıyoruz ve bir çok ülkeye ihracatımız mevcut ilgilenirseniz iletişime geçebilirsiniz..
    Hırs bir teknenin, yelkenini şişiren rüzgara benzer. Fazlası tekneyi batırır. Azı da tekneyi olduğu yerde saydırır.

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Tekstil

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.83 saniye.
    19:43:26, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım