Ticari Kredi Çekememiştim Şimdi. . . - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Ticari Kredi Çekememiştim Şimdi. . .

bantun11
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
29/06/2016 :  05:31:28 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

S.a forum halkı.

Ben geçen sene basit usulde vergiye girdim Cafe Çay Meşrubat Tost Adı altında vergiye girdim 2 ay sonra Bankalara gittim Çoğundan Red Aldım Yaşım 20 Kredi Çıkmadı Kredi kartı başvurular yaptım şubeden internetten 20-25 Başvuru oldu ve kredi notun olsa bile bu red yemiş başvurularından dolayı kimmse sana kredi vermez dedi

1 Yıllık Bir Vergi Geçmişin Olmalı dediler Kredi Notun İyi olmalı dediler İpotek Göstermen Lazım dediler 100 bin TL idi Kredi miktarımız Şeker banka ipotek verdim aynı o dönemler ayrıntılı araştırmaya girdi o'da red yedi expertiz bile gelmeden Daha yeni bankacılık işlerine girmiştim İş bankasına Belgeli Kredi kartı başvurusu yaptım Ve En son ayriyetten çocukluk hesabımda var dı 9 senedir 2.000 TL Kredi Kartı Aidatsız Olanlardan verdiler ben Şuan 9.Ay Ödemesini yaptım Son Başvurlarımı Ocakta yapmıştım şuan tam olarak 400 Gün Doldu Vergi Levham Ve 4,500 TL Gelir Gösteceğim Gerçek Usule Girecek Ama olsun Bundan Sonraki Kazançlarımı Düşük Gösterrim İpotek Hala Hazır

Kredi Notum 10 Gün önce 1327 Olmuş Vergi Levham 1 yılı Geçti Bankalarla Sorunum Yok Kredi Kartımı Bazen Asgari Bazen Tam tutar bazen asgarinin üzerinde tutarlar yatırmaya çalıştım hiç gecikme yemedim şuan 0 Başvurum var- 1-2 Ay Sonraya kadar Kredi Puanım 1500 Üzerine Çıkacak- Max 3 Ay Sonra Dahada Yüksek olucak.

Sorularım Şunlar ;

1- Şuan 10 Bin TL Başvuru yapsam 2-yada 3 Aylık Ödeme Taksitler halinde 3 Ay Ödesem Kredi Kart Ödememide yapsam Kredi Notumda Bu Kredi 3 aylık ödeme Etki mi eder yan etkkisimi olur? Detaylı Aydınlatabilirmisiniz ?
2-Şekerbank gene çağırdı başvuru yapalım diye ödeme planları çok iyi onların 60 ay a kadar yapıyor 3 Ay dan 3 ay a ödeme oluyor Hangi Bankayı taavsiye edersiniz ?
3-Şuan yapsam 100 bin tl? Sizce başvuru kabul olur mu ?
4-İpotek Olarak Ev vereceğim Fakat arsa Olarak gözüküyor Sıkıntı Burada Olabilirmi
5-Kefil Gösteremem Kefilsiz bu miktarı gelirime göre verirlermi ?
6-Sizce Ek Gelir Olarak neler gösterebilirim mesela taktik olarak ? Daha Kolay çıkması İçin Kredinin ?
7-Findeks Notumun Kaç olması Lazım Sizce ?

Ve Son olarak Bağkur Borcum var 5-6 Bin tl 1 yıldır birikmiş ödemedim bende O Sorun çıkartırmı sizce? Vergi borçlarını kapatacam vergiyi ödeceyecm öyle başvuru yapacaz zaten - Detaylı Bilen varsa yazabilirmi
0 | |
not.Yazı başkasınındır kendi şahsıma diğildir başka arkadaşımın sizlerin görüşlerinizi bekliyor
asillar şımarmaz

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

0.95 saniye.
11:15:10, 25 Nisan 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım