Tavada Dondurma - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tavada Dondurma

feritselcuk
Yeni Üye

Toplam 89 yazı
15/06/2016 :  12:29:58 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar arkadaşlar.. Ben ist bağdat caddesinde bir akrabamın dükkanının önüne tavada dondurma tezgahı koymayı düşünüyorum acaba bu işle ilgili bilgisi olanlar var mı? yapılışı kar oranı gayet iyi diyorlar.. toplumda sevilen birşey mi? bilgisi olan arkadaşları görüşlerini bekliyorum

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
feritselcuk
Yeni Üye

Toplam 89 yazı
19/06/2016 :  12:43:11  Alıntı
kimse konu hakkında bilgiye sahip diil mi?

eseslix
Üye

Toplam 345 yazı
19/06/2016 :  13:21:51  Alıntı
tavada dondurma nedir tavada dondurma hakkında bilgi verebilirmisin
eses

Yerleşim : Türkiye / Eses
UAAWEB
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
20/06/2016 :  04:10:17  Alıntı

Tava da dondurmadan kasıt son zamanlarda popülerliği artan kızarmış dondurma olsa gerek.
Izdıraba kul oldum

Yerleşim : ALMANYA / Karlsruhe  |  Meslek : Mühendis
feritselcuk
Yeni Üye

Toplam 89 yazı
20/06/2016 :  22:48:12  Alıntı
https://youtu.be/me6QKyvC-Xk

Numşsmatic
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
22/06/2016 :  01:46:19  Alıntı
üç sene önce Gümbette çok bilinen bir beach Club'ta yapmaya çalıştık orada bile tutmamıştı. . Cihazın bugünkü Maliyeti en fazla 200 TL fazlasını isteyene yaptırma derim. Süt, sahlep , toz şeker, vanilya , renklendirici boya ve aroma karışımı basit ev dondurması tarifiyle yapılıyor. Güzel bir yatırım olabilir

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Fotoğrafçı
feritselcuk
Yeni Üye

Toplam 89 yazı
25/06/2016 :  20:15:15  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Numşsmatic
üç sene önce Gümbette çok bilinen bir beach Club'ta yapmaya çalıştık orada bile tutmamıştı. . Cihazın bugünkü Maliyeti en fazla 200 TL fazlasını isteyene yaptırma derim. Süt, sahlep , toz şeker, vanilya , renklendirici boya ve aroma karışımı basit ev dondurması tarifiyle yapılıyor. Güzel bir yatırım olabilir

Yani tat olarak pek fark yaratacak bisi olmadigini diyosun?

serdarcik
Yeni Üye

Toplam 53 yazı
30/06/2016 :  11:48:56  Alıntı
200 mü, 2000 mi?
serdar

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Turizm
mersinceviz
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
30/06/2016 :  16:17:44  Alıntı
tavada dondurma görüntülerini izledim tavnın altına soğuk tutan nedir acaba
herşey kısmet.....

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.29 saniye.
16:01:58, 24 Nisan 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım