İhracatta Tedarikçi Bulma Yolları - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İhracatta Tedarikçi Bulma Yolları

ufukihracat
Yeni Üye

Toplam 98 yazı
21/05/2016 :  20:08:01 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar hammadde-kimyasal, maden ve abiye giyim ihracatı üzerine araştırma yapıyorum. Ben en çok düşündüren tedarikçi bulmada zorluk çeker miyim? Örneğin 500 ton kimyasal madde veya maden ithalatçısı buldum diyelim yerli üreticiden malı tedarik ederken aracı ihracatçıya mal vermiyoruz diyebilirler mi? Tedarik konusunda bu ve buna benzer sorunları nasıl aşarız? Tecrübeli arkadaşların bilgilerine ihtiyacımız var.

Herkese iyi çalışmalar...

Yerleşim : Türkiye / Türkiye

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • behnanoz
    Üye

Toplam 138 yazı
    22/05/2016 :  11:05:15 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Ben 2 sene once Komili'nin zeytinyaglarini Cine'e pazarliyordum.Su siralar, Cin'de degisik ulkelerin Alkol cesitlerine merak var ayrica, Zeytinyagi ve Mermer Cin'e en cok ihrac olan urunlerin basinda geliyor.

Dediginiz gibi, eger buyuk bir firma ise, araciyi iclerine sindirememislerse, vermeyebilirler.Ben'de direk Komili'den almiyordum zeytinyagini, ucuncu sahistan aliyordum ama Komili bayisi idi.
    Bilgi paylastikca degerlenir!

http://www.yiwugo.com

Yerleşim : Çin / Shanghai  |  Meslek : Ticaret
    ufukihracat
    Yeni Üye

Toplam 98 yazı
    22/05/2016 :  16:23:13  Alıntı
    Cevabınız için teşekkür ederim. Abiye ihracatı konusunda marka sorunu yaşayabilir mıyım? Örneğin aylık 5000 adetlik ihracat bağlantısı yapsam yerli üretici adet az veya fazla diyebilir mi? Kendi markasıyla satmama izin verir mi? Yoksa ben mi bir marka oluşturmalıyım?

Yerleşim : Türkiye / Türkiye
    lkmnynkc
    Yeni Üye

Toplam 18 yazı
    24/05/2016 :  19:05:58  Alıntı

abiyede hiçbir sıkıntı olmaz adetine göre üretimini yapar hepsi planlıdır bence sen zor olan kısmı çözmüş kolay olan şeyi araştırıyorsun. alıcı bulduysan satıcıyı çok daha kolay bulursun
    lkmnynkc

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
    Sevgi34
    Yeni Üye

Toplam 63 yazı
    25/05/2016 :  01:03:04  Alıntı

Merhaba ufukihracat;

Tekstil konusu ile ilgili olarak tüm tedarikçi ihtiyaçlarınızı Tekstil Sanayi sitesinde bulacağınızı düşünüyorum.

Sizin için linkini yazdım.
    http://www.TekstilSanayi.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
    m.sozen
    Yeni Üye

Toplam 1 yazı
    01/06/2016 :  15:03:49  Alıntı
    alibaba.com ile alakalı

Ne nasıl alınır - satılır?
    Nasıl üye olunur?
    Güvenilir firma nasıl olunur?
    Güvenilir firmalar diğerlerinden nasıl ayrıştırılır?

Bu ve buna benzer tüm sorular için lütfen bize ulaşın;

Saygılarımla
    Alibaba.com Turkey
    İhracat Geliştirme Uzmanı
    Mustafa SÖZEN

tel: 0543 938 9096
    mail: mustafa.sozen@bilginet.com.tr

Alibaba.com
    İhracat Geliştirme Uzmanı
    Mustafa SÖZEN
    0543 938 9096
    mustafa.sozen@bilginet.com.tr

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
    Panda123
    Yeni Üye

Toplam 23 yazı
    01/06/2016 :  15:27:40  Alıntı
    tecrube tecrube tecrube..ustad ben sana verilecek en iyi tavsiyeyi vereyim mi? ingilizcen varsa unutmaya baslamadan bir yere girip calismaya bak. Yazdigin mesajlardan bu isi yapmak icin yeterli tecrubeye veya bakis acisina sahip olmadigin sonucu cikiyor. Yani maden nere, kimyasal madde nere, abiye nere. Onun icin bir sirkete gir calis, isinde ilerle, daha iyi maasla calis. Dis ticarette 3'e aldim 5'e sattim havasi hizli bir sekilde kayboluyor. Uretim yapmayanlar icin is zorlasiyor. Kendin gibi uretici bulamazsin, buldugun uretici seni kaybetmeyi goze alip kendi musterisini kaybetmek istemedigi icin seni ikinci plana atar, mal verir ama ilk firsatta kazigi atar, satis yapmak istedigin musteri haliyle bunu daha uyguna almak isteyecektir, o da mumkun mertebe kacisa hazir bekler. Tavsiyemi dinle derim, yoksa maddi manevi cok zarar girersin, belkide coktan girmissindir.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Ticaret
    ugurum2211
    Üye

Toplam 844 yazı
    21/06/2016 :  14:31:22 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    uzakdoğu kimyasal tedarik konusunda yardımcı olurum.
    toptan Tesettür giyim
    http://instagram.com/butik_inegol

iİletişim:
    0 530 274 94 93

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İthalat / İhracat

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.16 saniye.
    13:47:08, 11 Mayıs 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım