Yabancı Turistler İçin Promosyon Çanta İçeriği - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yabancı Turistler İçin Promosyon Çanta İçeriği

Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
19/03/2016 :  22:28:38 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Daha önceki konumdan hatırlayanlar olabülür.Ben yabancı turistlere gayrimenkul satışı ile ilgileniyorum.Bunun için müşterilere reklam olması adına küçük bir çanta hazırlayacağım.Çanta içeriğinde sizce neler olabilir.Benim için reklam önemli.Bunun için içeriğin fiyatı uygun olmalı ve pratikte kullanılabilen bir şey olması gerekiyor.Şu an aklıma gelenler

*Küçük promosyon çanta yada alternatif paket olabilir(estetik ve uygun)

* Cd üzerinde Antalya tanıtım logolu cd

*Kartvizit

*Ev alım-satım tadilat alınan evleri kiralama hizmeti gibi bir broşür bastırmak

*Gayrimenkul alan kişiye 1 hafta tatil ve turlara ücretsiz katılım broşürü

*Kalem

*Küçük not defteri

*Antalya rehber haritası

*Ev satın alan mutlu müşteri fotoları(tapusunu alırken)

*Antalya kartvizit(ptt 'de ücretsiz dağıtıyorlar)

sizce bunların üzerine ne eklenebilir.Çantada şu olursa olabilir dediğiniz ?

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
kuthun
Yeni Üye

Toplam 26 yazı
22/03/2016 :  23:55:03  Alıntı
http://www.abdullahciftci.com/

Bu siteyi okumanızı tavsiye ederim. Araplar İstanbul , Bursa dışında yerleri çok sevmezler. Özellikle Antalya gibi eğlence yerlerini hiç sevmezler ama belli de olmaz :)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
chertpoberi
Üye

Toplam 174 yazı
23/03/2016 :  10:42:36  Alıntı
Cd yerine kucuk bir micro sdcard bence...
Foto, bilgiler, video filan hepsi oraya..
Genelde mobil cihaz kullanimi var artik

Kucuk bir dogal, kokulu bir sabun mesela..
Bu kisilerin araclari da var, arac kokusu mesela..
Gida dusunurseniz lokum, kuru incir kayisi veya kucuk sisede zeytiyagi..
Gerci ben lokum yerine cezerye tercih ederdim... daha dogal..

Yerleşim : Ukrayna / Kiev  |  Meslek : Serbest meslek
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
23/03/2016 :  21:45:41  Alıntı

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - kuthun
http://www.abdullahciftci.com/

Bu siteyi okumanızı tavsiye ederim. Araplar İstanbul , Bursa dışında yerleri çok sevmezler. Özellikle Antalya gibi eğlence yerlerini hiç sevmezler ama belli de olmaz :)

Araplardan gelenler var ama genelde iran'dan geliyorlar.Malum Antalya onlara cazip merkezi :)) Türkiye geneli 15.500 kadar mülk satışmış.Bunun ortalama 7.500 tanesi yani yarısı Antalya'da satıldı.Piyasadaki dönen rakamları tahmin edebilirsiniz herhalde.O siteyi mutlaka inceleyeceğim.

Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
23/03/2016 :  21:48:39  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - chertpoberi
Cd yerine kucuk bir micro sdcard bence...
Foto, bilgiler, video filan hepsi oraya..
Genelde mobil cihaz kullanimi var artik

Kucuk bir dogal, kokulu bir sabun mesela..
Bu kisilerin araclari da var, arac kokusu mesela..
Gida dusunurseniz lokum, kuru incir kayisi veya kucuk sisede zeytiyagi..
Gerci ben lokum yerine cezerye tercih ederdim... daha dogal..Araç kokusunu bende düşünüyorum şu an piyasa arayışındayım.

Hocam microsd olayı maliyet açısından yüksek olacağı için bana pek uymuyor.Maliyetten ziyade içeriği sildikten sonra kendileri kullanacaklar.Baskılı(cd üzerinde logo )olan cd olursa hem insanlara hediye edebilecekler hemde maliyeti ortalama 40-50 kuruşa denk geliyor.Evet yiyecek olayı güzel ama ben çok dağıtacağım için o tarz şeyleri eklersem maliyet müşteri başı 30 tl yi bulur oda beni çok çok aşar.Ama ev satın alan kişiye hepsinden bolca vereceğime emin olabilir :D

safiyemm
Yeni Üye

Toplam 24 yazı
03/04/2016 :  14:28:26  Alıntı
Masor07 sizin emlak isiyle ugrasdiginizi söylüyorsunuz antalyada bence sizin bulduklariniz pratik olarak kullanilmaz kalem ok ama bence kave tasi süper olur bence yurt disindan geldim kahve avrupanin vazgecilmezi ve her daim kullanilir kalem bile o kadar kullanilmaz kücük ama sirin bir kave tasi yinede siz bilirsiniz bu arada bende antalyada yasiyorum kisin orda yazin burdayim Kolay gelsin

Yerleşim : ALMANYA / Frankfurt  |  Meslek : Serbest meslek
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
03/04/2016 :  20:48:56  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - safiyemm
Masor07 sizin emlak isiyle ugrasdiginizi söylüyorsunuz antalyada bence sizin bulduklariniz pratik olarak kullanilmaz kalem ok ama bence kave tasi süper olur bence yurt disindan geldim kahve avrupanin vazgecilmezi ve her daim kullanilir kalem bile o kadar kullanilmaz kücük ama sirin bir kave tasi yinede siz bilirsiniz bu arada bende antalyada yasiyorum kisin orda yazin burdayim Kolay gelsin

Kave mi kahve mi ? orasını tam kavrayamadım.Evet sizinde farklı fikirleriniz varsa her görüşe açığım.Madem sizde Antalya'da yaşıyorsunuz bana yardımcı olabilirsiniz sevirim.Özelden yazıyorum

hakankaya2020
Üye

Toplam 345 yazı
03/10/2016 :  15:20:35 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bu çantaları nerede, kimlere ve nasıl dağıtacağınıza dair bilgi verirseniz, ayırca hedef müşterilerin geldikleri ülkelerden bahsedersek belki daha pratik fikirler çıkabilir.
Değindiğiniz gibi öncelikle çantanın kendisi otantik olmalı, el işi benzeri birşey olabilir.
Her ne kadar biz harita kullanmaya başlamadan google map'e geçsek de, harita hala batılı tursitler için vazgeçilmez. o nedenle harita güzel.
Özellikle batılı turistler için evin tadilat, bakım, tesisat vb. işleri kendi ülkelerinde çok pahalı olduğu için akıllarında soru işareti olabilir. Antalyada bu işlerin ucuz olduğu ve ev alanlara belli süre ücretsiz/indirimli kullanma imkanı vs. den bahseden broşür olabilir.
Ayrıca her müşteri hikayesi olan ürüne bayılır o nedenle belki Antalya'da ev yapılarının tarihi gelişimi hakkında kısa bir görselli brief eklenebilir.
kalem, cd vs. bence yabancılar için çok değer ifade etmeyen promosyonlar.
Kabaklar çarpışır çekirdekler çıkar, fikirler çarpışır hakikatler çıkar.
https://www.mrhakankaya.com https://www.youtube.com/@hakankaya/

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Mühendis
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
03/10/2016 :  19:29:15  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - hakankaya2020
Bu çantaları nerede, kimlere ve nasıl dağıtacağınıza dair bilgi verirseniz, ayırca hedef müşterilerin geldikleri ülkelerden bahsedersek belki daha pratik fikirler çıkabilir.
Değindiğiniz gibi öncelikle çantanın kendisi otantik olmalı, el işi benzeri birşey olabilir.
Her ne kadar biz harita kullanmaya başlamadan google map'e geçsek de, harita hala batılı tursitler için vazgeçilmez. o nedenle harita güzel.
Özellikle batılı turistler için evin tadilat, bakım, tesisat vb. işleri kendi ülkelerinde çok pahalı olduğu için akıllarında soru işareti olabilir. Antalyada bu işlerin ucuz olduğu ve ev alanlara belli süre ücretsiz/indirimli kullanma imkanı vs. den bahseden broşür olabilir.
Ayrıca her müşteri hikayesi olan ürüne bayılır o nedenle belki Antalya'da ev yapılarının tarihi gelişimi hakkında kısa bir görselli brief eklenebilir.
kalem, cd vs. bence yabancılar için çok değer ifade etmeyen promosyonlar.

Evet hocam bahsettiğiniz tadilat olayı cok mantıklı.O konuyu detaylandırarak projeme eklemek isterim.Tarih konusunda Antalya inanılmaz geniş bir coğrafya dediğiniz çok mantıklı.Özellikle o evin de içinde olabileceği tarihi fotoğraflar ile olayın büyüsünü arttırabilirim.Kalem ve cd olayı konuya biraz daha resmiyet katmak adına düşünüyorum.Bakın kalemi cd si bile var denmesi benim adıma artı olur diye düşündüm...Çantayı otelde yada sahil kenarlarına kuracağım standatlarda dağıtım yapmayı planlıyorum.Kendim spa merkezinde çalıştığım için gelen müşterinin bütçesi,kalitesi hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz.Antalya genelde Kemer bölgesi %99 Rus ağırlıklı Manavgay %80 90 Alman ağırlıklı müşteri ağırlar.Dağıtacağım broşürlerde x sitesinde şu kadar daha Alman vatandaşı yaşıyor gibi yazılarda yazmayı planlıyorum.Çünkü yaşlı kişiler dil problemi yada yanlızlık çekmekten korkabiliyor onuda bu şekilde aşmayı planlıyorum.Sizin farklı fikirleriniz varsa almak isterim.Unutmadan çantayı bölgeye hitaben tarihi dokuyu ön plana çıkartacak el yapım tarzı düşünüyorum

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.52 saniye.
03:22:27, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım