Yabancılara Mülk Pazarlama - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yabancılara Mülk Pazarlama

Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
14/03/2016 :  19:15:59 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Selamlar arkadaşlar.Ben uzun yıllar turizimde çalıştım ve bir o kadar otelde çalışan esnaf arkadaşlarım var.Ben Antalya'da şu an emlak danışmanlığı yapıyorum fakat yurtdışı satışı için açılmak istiyorum.Reklam vb konularda neler yapabilirim.İlk etapta aklıma gelenler;Aldığım katalogları çalışan arkadaşlara vererek oradan bir şeyler yakalamak istiyorum.Az önce aklıma gelen bir husus'da ise;Bir cd hazırlamak ve içerisinde diyelimki Alanya yı anlatan video olacak hemen sonrası Alanya projeleri gelecek.Kemer bölgesini anlatacak video sonrasında o bölgedeki projeler olacak.Sonunda beni arayabileceği bir mail ve telefon numarası olacak.Sizce neler yapabilirim her tür fikire açığım hepinize iyi çalışmalar.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
cankar_34
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
16/03/2016 :  11:38:15  Alıntı
Merhaba Bende Antalyada yaşayan biri olarak aynı projeyi bende düşündüm .

yurt dışı turizim acentaları ile çalışabilirsniz , onlar sizin adınıza pazarlama olayını halleder ve sizden komisyon alabilirler

bu iş yapan tanıdıklarımda var

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
16/03/2016 :  13:17:23  Alıntı
Evet oda projelerim arasında fakat acentalar çok çakal oluyor.Bizzat o projenin oldugu yere ***ürüp kendi satar bizde kedinin ciğere baktığı gibi bakarız :)) diye düşünüyorum.O açıdan ilk etapta kendi imkanlarımı değerlendrmek istiyorum

selami
Üye

Toplam 782 yazı
16/03/2016 :  13:42:35  Alıntı

Gayri menkul konusunda arsa,arazi ve villa satışlari için önce yerleri görsel olarak tanitacaginiz detaylı veb sitesi bulunduğunuz bölgede ençok hangi ülkelerden turistin geldiği hakkında fizibilite çalışması yaparsanız onlara yönelik yol haritası hazırlarsınız.
Dünyanın her yerinde emlakçı gurbetçi vatandaşlar var onlarlada işbirliği yapabilirsin.
Ahşap otantik müstakil ev projeside alternatif sunabilirsin beton binalarda oturmayanlar için.
insanların en hayırlısı insanlara faydası olandır.

Yerleşim : Türkiye / Elazığ  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
16/03/2016 :  13:55:32  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - selami

Gayri menkul konusunda arsa,arazi ve villa satışlari için önce yerleri görsel olarak tanitacaginiz detaylı veb sitesi bulunduğunuz bölgede ençok hangi ülkelerden turistin geldiği hakkında fizibilite çalışması yaparsanız onlara yönelik yol haritası hazırlarsınız.
Dünyanın her yerinde emlakçı gurbetçi vatandaşlar var onlarlada işbirliği yapabilirsin.
Ahşap otantik müstakil ev projeside alternatif sunabilirsin beton binalarda oturmayanlar için.

Evet web sitesini en kısa zamanda yapacağım.Güncel projeler harici normal daire satışıda düşünüyorum.En Alman ve Rus müşteriler ile ilgileniyorum ama bu günlerde ruslar sıkıntılı olduğu için o konuda pek bir şey yapamayacak gibiyim.Almanya ve Rusyada'da facebook sayfaları ile güncel ilanları paylaşacağım.Çünkü artık insanlar sosyal ağları daha çok takip ediyor.O tarz evleri de düşündüm hocam Antalya'da Çıralı diye bir yer var onun araştırmasına da başladım.Birde Çelik'ten villa yapan firmalar var.Köy ev satışı olabilir tamamen her alanda bir çalışma yapmayı düşünüyorum.

selami
Üye

Toplam 782 yazı
16/03/2016 :  14:11:29  Alıntı

Ahşap ev yapan firmalar var onların sitelerinide bir inceleyin.

www.honkaturkiye.com

Artık herkes değişiklik görmek istiyor,huzurlu rahat sağlıklı yaşam alanları istiyor.
Betondan bikmis hep ayni projelerden sıkılmış tek tip ev villa görmek istemiyorlar ilgi çekici olsunki diğer emlakcilardan farklı olsun yoksa bir tane daha emlakçı piyasaya girmiş olacak.
Farklılığınızı gösterin.
insanların en hayırlısı insanlara faydası olandır.

Yerleşim : Türkiye / Elazığ  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
16/03/2016 :  14:21:07  Alıntı
Kesinlikle hocam ben satış konusunda hiç bir tabuyu tanımıyorum.Standart kalıplarda çalışma taraftarı değilim.Bu tarz bir proje yapan kişi bana denk gelmedi genelde proje bazlı çalışmalar yapıyorlar o şekilde devam ediyor.Ahşap ev yapıldğı zaman aynı anda 2 satış gerçekleşmiş oluyor.1 mülk satışı 2 arazi satışı.Bu benim için de çok önemli bir unsur.Tipik evmlakcılar abi abla ev bu özellikleri fiyatı bu bitti.Öteye çoğu gidemiyor.Piyasa yeniliklere aç heyecan gerekiyor renk gerekiyor

cankar_34
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
16/03/2016 :  15:07:08  Alıntı
Antalya da ruslar bu aralar birşey alacak gibi durmuyor ama yinede satış yapılabilir yabancılara özellikle sahil kesiminde turuistik ilçelerde , huzuru arayan daha sakin bir yaşam ve aynı zamanda doğa ve denizinin ve güneşin tadını çıkarmak isteyenler vardır . özelliklede sahil kenarında çiftlik tarzı mekanlar olabilir ( gerçi yabancı vatandaşlar genelde daire tercih ediyorlar , brakıp gittiklerinde falan güvenlik amaçlı )

Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
16/03/2016 :  15:22:38  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - cankar_34
Antalya da ruslar bu aralar birşey alacak gibi durmuyor ama yinede satış yapılabilir yabancılara özellikle sahil kesiminde turuistik ilçelerde , huzuru arayan daha sakin bir yaşam ve aynı zamanda doğa ve denizinin ve güneşin tadını çıkarmak isteyenler vardır . özelliklede sahil kenarında çiftlik tarzı mekanlar olabilir ( gerçi yabancı vatandaşlar genelde daire tercih ediyorlar , brakıp gittiklerinde falan güvenlik amaçlı )

Aynen hocam ruslar almaz ama satsn olursa yardımcı oluruz.Antalya da sakin kasabalar var.Oralara gelir kafa dinleyebilirler.Yada Uzun vadeli kiralama işinede girebilirim.

cankar_34
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
16/03/2016 :  15:29:12  Alıntı
SAolasın hocam bende gayrimenkul işine bakıyorum ama satan veya alan olursa duruma göre haberleşebiliriz

yabancılar satış işi uzun zamandır aklımda ve özellikle türklerin yoğun olduğu almanya f, fransa , hollanda ve ingiltere ( tabi ortadoğu ve arap ülkelerinde ciddi bir alımda var )

Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
16/03/2016 :  17:39:33  Alıntı
Hocam ben her türlü paylaşıma açığım.Antalya'ya gelen araplar benim arkadaşım rent a car işi yapıyor (lüx araçlarla ) onlara ortalama 1000 euro ya şöförü ile kiraya veriyor.Onunla ilgili çalışma yapacaz.Her yerden uğraş içindeyim.

_toprak_
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
24/09/2016 :  13:15:27  Alıntı
arkadaslar selam..bende Antalyada yasiyorum..21 yil turizm agentasi muhasebe departmaninda calistim..uzun zamandir arayis icindeyim ve koniks bu konuda guzel bir platform..neler yapilabilir birlikte kafa yorup yol alinabilir diye dusunuyorum..gecenlerde girisimcilik kursunu tamamlayip belgemi aldim kosgebe proje sunup hibe ve kredilerden faydalanilabilir..projesi olan birlikte is yapmayi dusunen arkadaslarla tanismak isterim..

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Turizm

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.66 saniye.
22:05:20, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım