Şehir Otelciliği Risk Mi? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Şehir Otelciliği Risk Mi?

t3po
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
19/01/2016 :  15:34:42 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba değerli arkadaşlar. Girişimde bulunmak istediğim alan için internette arastırma yaparken bu siteye rastladım ve çok hoşuma gitti burası. Paylaşılan fikirler olsun tecrubeler olsun güzel bir tartışma platformu olmuş. Ben özel bir kurumda satınalma biriminde çalışmaktayım. Sizin fikrinizi almak istediğim nokta şu şekilde, eğer değer verirseniz çok sevinirim;

Ankarada bir otel veya motel işletmek üzere yatırım yapmak istiyorum. Bu işi daha önce kıyı kesiminde yapmış bir arkadaşımla ortaklaşa düşünüyoruz.Belli bir miktar sermayemiz var.Sizce bu işi Ankara da mı yapmak mantıklı yoksa sahil şerdin de mi?
Riske sokulacak miktar neresi için daha mantıklı olur. Hizmet kitlemiz tatilciler mi olmalı yoksa şehirin iş ve okul kesimi mi?
Bir de hazır olan işletme mi satın alınmalı yoksa sıfırdan işletme mi kurmak daha mantıklı?

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Reklam
zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
21/01/2016 :  15:31:05  Alıntı
ben işim gereği ankaraya ayda 1 hafta kalmak için geliyorum ankara tatilcilerin yeri değil iş dünyasının yeridir
kesinlikle iş adamları için düzgün otel açmayı düşünün fakat ankarada epey iyi otellerde var
sermayenizi bilemiyorum önce sermayeniz doğrultusunda yapabileceğiniz yatırım kaç yıldızlı otele yetmekte, onu araştırın ( maaliyet kısmını) sonra o oetellerin konum ve gecelik fiyatlarına bakın
çok çok iyi birfizibilite yapmanız gerekmekte.
kolayb gelsin inşallah başarırısınız.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
rterzioglu
Üye

Toplam 1714 yazı
22/01/2016 :  11:40:47 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Hotel konumu pazarın durumu gibi birçok veriyi analiz etmeden yatırım yapılmaması gereken sektörlerden biri.

Daha yaratıcı olmak konusunda okumanızı tavsiye ettiğim bir başarı öyküsü
http://www.burakbuyukdemir.com/metglobalin-kisa-oykusu/
Bu işte para var! - https://buisteparavar.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
isyerlerimcom
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
22/01/2016 :  16:40:32 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Şuan İzmir'de bir şehiriçi otelde satınalma sorumlusu olarak çalışıyorum. İnterneti ve sosyal medyayı iyi kullandığınız sürece, walking ( kendiliğinden gelen misafir ) ile gelen misafirlere ihtiyaç duymadan gayet iyi iş yapabiliyorsunuz. Tabi, sosyal medya ve internet kullanımının, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma gibi bağlayıcı birde sonucu olacak.

Ürün Satın, Hizmetlerinizi Tanıtın : www.isyerlerim.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
sampiyon
Yeni Üye

Toplam 54 yazı
26/01/2016 :  16:12:56  Alıntı
Öncelikle arkadasimiza kolay gelsin derim ben de otel ci olarak turizm ve şehir otelcilik isinde on beş yılı geçti
Küçük 20 veya 30 odalı Otel para kazandırma z maliyetini zor kurtarır yeri ve reklamı da çok önemli her gün odalar d olmaz
Isleri yoğunluğuna göre hafta sonları genelde boş geçer kafile ler dışında
i

Yerleşim : Fransa / Montlucon  |  Meslek : Turizm
t3po
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
03/02/2016 :  11:49:48  Alıntı
Sağolun arkadaşlar değerli fikirleriniz için. Şu anda dediğiniz gibi araştırma içerisindeyim. Büyüklerimizden ve tecrübeli mslek erbabından fikir ve oneriler alıyoruz. BUrdan gelecek her türlü tavsiye ve öneriyi değerlendirmek güzel.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Reklam

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.23 saniye.
09:10:07, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım