Hafta Sonu Ek İş Nasıl Yapılır. . . - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Hafta Sonu Ek İş Nasıl Yapılır. . .

leylaa
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
24/11/2015 :  11:51:21 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

herkese merhaba arkadaşlar. ben yeni üye oldum ve sizden yardım ve fikirlerinizi rica ediyorum.
çok küçük bir sermaye ile hafta sonları ek iş yapmak ve özellikle sosyete pazar işine girmek istiyorum. acil olarak düzenli bir şekilde para kazanmam gerekiyo ancak nasıl yapılır nerden alınır ne satılır hiç bir fikrim yok. lütfen bilgilerinizi esirgemeyip yardımcı olunuz...

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Memur
leylaa
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
26/11/2015 :  14:29:25  Alıntı
herkese merhaba arkadaşlar. ben yeni üye oldum ve sizden yardım ve fikirlerinizi rica ediyorum.
çok küçük bir sermaye ile hafta sonları ek iş yapmak ve özellikle sosyete pazar işine girmek istiyorum. acil olarak düzenli bir şekilde para kazanmam gerekiyo ancak nasıl yapılır nerden alınır ne satılır hiç bir fikrim yok. lütfen bilgilerinizi esirgemeyip yardımcı olunuz...

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Memur
saykart
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
27/11/2015 :  15:33:41  Alıntı
Pazarda birşeyler satmak istiyorsunuz sanırım , bu işe ne kadar bütçe ayırdınız satmayı düşündüğünüz şey nedir belirlediniz mi ?

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Tekstil
viptoptan
Üye

Toplam 198 yazı
28/11/2015 :  20:04:03  Alıntı

merhaba
markalı ihraç fazlası defosuz erkek boxer satıcısıyız uygun fiyatlarla toptan alıp kısa sürede tüketilen markalı boxerlarımız için iletişime geçebilirsiniz
az bir bütçeyle nakite çevrilen flash ürünler satıyoruz

bol satışlar

Yerleşim : Türkiye / İskenderun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
malzemeofsisi
Yeni Üye

Toplam 9 yazı
30/11/2015 :  10:03:36 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
MALZEME OFİSİ KOLTUK DÖŞEME MALZEMELERİ NOKTASINDA BİR ÇOK ÜLKEYE İTHALAT VE İHRACAT YAPAN KÖKLÜ BİR FİRMADIR.SEKTÖRE BİNAYEN ÜRÜTİLEN LEKE ÇIKARTICI TÜKENMEZ KALEM LEKESİNİ DAHİL ÇIKARMAKTA OLDUGUNU GÖRECEKSİNİZ.BİZLER BUNU SİZLER VASITASYLA EVLERE ,İŞ YERLERİNE ,MARKETLERE ULAŞTIRMAK İSTİYORUZ . CİDDİ ANLAMDA PARA KAZANMA FIRSATI VE ALT YAPISI SUNUYORUZ DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZLERE ULAŞINIZ .
MALZEME OFİSİ BURSA

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İthalat / İhracat
saykart
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
30/11/2015 :  22:46:28  Alıntı
yastık kılıfı nevresim tarzı ev tekstili ürünleri düşünürseniz imalatcıyız yardımcı olabiliriz.

saygılar.

salihaykart@hotmail.com

Serhan Hökenek
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
30/11/2015 :  22:54:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
İyi günler iyi çalışmalar ben kumaşlarımı değerlendirmek istiyorum da yardımcı olacak arkadaş lar dan haber bekliyorum saygılarımla
Serkan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
Serhan Hökenek
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
30/11/2015 :  23:00:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Arkadaş lar Merhaba lar iyi çalışmalar ben kumaşlarımı değerlendirmek yani imalat yapıp yurd dışına satmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim yada kumaşlarımı direkt olarakta satabilirim saygılarımla
Serkan

saykart
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
30/11/2015 :  23:13:53  Alıntı
serhan kumaşlar hakkında bilgi verebilirmisin ne tür kumaşlar var elinizde

Serhan Hökenek
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
01/12/2015 :  00:56:28 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Polyester ağırlık ta olmak üzere bayan düz kumaşlar sendy multi şifon organze venezya saten dalgıç çelik jarse vb.
Serkan

enginint
Yeni Üye

Toplam 89 yazı
07/12/2015 :  13:53:36  Alıntı
takı işleri güzel evde yapıp satabilirsiniz biraz araştırın bir sürü bu işi ögreten site var begenilen modelleri kendiniz yapıp satabilirsiniz
yapamam dersenizde eminönünce onlarca toptan satıcı var çok uygun fiyatlarla alabiliyorsunuz

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
CaCaLa
Üye

Toplam 138 yazı
08/12/2015 :  17:37:02  Alıntı
El emeği işlere yönelip satışını yapabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Alanya  |  Meslek : Esnaf
hknkskn
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
22/02/2016 :  14:58:42  Alıntı
Merhaba Arkadaşlar.Ben istanbulda ithalat/imalat 'çı firmayım.4 yıldır stand işi yapıyoruz.

İSİM KOLYE
Heppinizin mutlaka eşine kardeşine annesine aldığı isminin yazdığı kolye..
Ürünlerimiz pirinç üzeri 22 ayar altın kaplamadır.kararma solma olmaz.2 yıl iade ve değişim garantilidir.

stand ta 720 çeşit isim vardır.zincir dahil adet 5 tl den satıyoruz.stand 3600 tl.
şuan Türkiyede 160 noktada standlarımız vardır.Her bir stand ortalama işyeri ve konumuna göre 300-1000 tl arası net kar bırakmaktadır.
Biz mevcut müşterilerimize ancak bakabiliyoruz.kapasitemizin üstüne çıkamıyoruz.

Eğer standları alıp kendiniz istediğiniz yere bırakırsanız her hafta satılan ürünlerin siparişi size gelir.Adet başı 1 tl para kazanırsınız.
Mesele sadece stand bırakmak.ondan sonra oturun onlar satsın siz keyfini çıkarın.

İŞ TAM OLARAK ŞÖYLE.

Bizden 2 stand almanız gerekirki adet başı 1 tl kazanmanız için.5 tl satış fiyatınızdır.bizde 5 tl ye satıyoruz.
2 stand almanız durumunda 2900 tl x 2 = 5800 tl.

2 stand alıdınız 5800 tl.
Türkiye nin veya bulundğunuz ilde bijuteri hediyelik eşya gümüşçü veya dinlenme tesislerine giderek standı isterseniz peşin,isterseniz 10-15 gün denemesi için bıraktınız.
160 standın hiçbiri bugüne kadar abi satılmıyor standı al demedi.siz 10-15 gün ücret almadan bırakınki nekadar çok sürümü var para kazanıyor görsün esnaf.
ondan sonra bırakın o peşinizden gelir.

bir satıcı 10 stand bırakırsa ayda enaz 3000-ila 10.000 tl arası para kazanacaktır.
Kendinize birgün belirlersiniz.tüm stand noktaları o gün size whatsaptan siparişlerini gönderir.sadece 1-2 saatte kargolarını gönderir.
Diğer 6.5 gün istediğiniz işi yine yapabilirsiniz.
---------------------------YADA-------
Siz sadece standı satın.ne devamı ile ne sipariş takibi ile uğraşmayın.her sattığınız stand için 1000 TL ÜCRET VERELİM.

HANGİSİ SİZE UYARSA.

şuan bu şekil çalışan 2 toptancım var.sadece ankaradaki toptancım 25 stand ve her isimden 50 şer adet.yani 35000 isim.150.000 TL MAL ALDI.1 AYDA SATTI.
şuan oturmuş ayda 10-12000 tl arası para kazanıyor hiçbirşey yapmadan.

BU İŞİ CİDDİ OLARAK YAPACAK ARKADAŞLAR,NE ARABAYA GEREK VAR.NEDE BAŞKA BİŞEYE.
Sadece isim çeşitlerinden 5-10 tane elinizde olacak.firmalara gidip ürünleri gösterip satıcının tamam standı getir demesi kadar kolay bi iştir.

ÖYLE Bİ İŞKİ,ADAM SİZİ DİNLİYOR VE MALI ALMAK İSTİYOR.sebebi ise;hem bu malı hiç satmamamış hiçbiryerde yok.
hemde hergün mutlaka o esnafa 3-5 kişi İSİM KOLYE varmı diye sormaktadır.
Türkiyede bizden başka toptancısıda yoktur.
Çünkü elimizde 720 çeşit 1000 er adet.yani 720.000 İSİM VARDIR.hiçbir baba yiğit 1-2 trilyon bu işe yatıramaz.
biz 4 kişi yatırdık.çünkü 22 yıldır bu sektördeyiz.

EVET ARKADAŞLAR... CİDDİ İLGİLENEN ARKADAŞLAR MESAJ ATABİLİR.

saygılar

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
mesgiyim
Üye

Toplam 355 yazı
13/05/2016 :  23:24:27  Alıntı
İstanbul Pendikte polyester hediyelik imalatçısıyız. Türkiyenin her yerine toptan gönderim yapmaktayız. Ürünlerimizi instagram hediyelik_esyaci sayfamızdan takip edebilirsiniz.
SİTEMİZ GÜNCELLENMİŞTİR.....

http://kiralikdairependik.com/

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Emlakçı
kilercielektopt
an

Yeni Üye

Toplam 5 yazı
17/05/2016 :  11:56:09 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Güvenlik Kamera Sistemleri toptan satıcısıyız. Kurulumla ilgili bilginiz bulunuyorsa ufak yerlerde montaj yapabilirsiniz.
www.kilercielektronik.com - Toptan Elektronik

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Elektrik / Elektronik
beyinsel
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
02/06/2016 :  10:38:41  Alıntı
Pazarda, dükkanında ya da toptan çiğköfte pazarlamak isteyen varsa Adıyamanlı akrabam
çok güzel etsiz çiğ köfte yapıyor...Fabrikasyon değil..Emek vererek elle yoğuruyor...
yiyince farkı anlayacaksınız...
Uygun fiyata (2-3 kilo gibi) ya da tepsi bazında verebilir.
İstanbul içi...
İlgilenenler mail atabilir varolum1969@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
mersinceviz
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
09/06/2016 :  14:53:04  Alıntı
Türkiye De İlk Ve Tek Fırında Mısır işini tavsiye ederim ufak bir yatırımla iyi bir yerde güzel kazançlar sağlayabilirsin
herşey kısmet.....

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Diğer
papucka
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
09/06/2016 :  19:59:04 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Değerli arkadaşlar, başlık 2015 yılında açılmış ve açan kişi sosyete pazarında ürün satabilirim demiş, gelip fırında mısır satmayı ya da ofis koltuğu döşeme malzemeleri, çiğköfte gibi şeyler yazmışsınız. İlanlarınızla ilgili bilgileri başka platformlarda paylaşırsak ihtiyacı olan kişilere daha hızlı ulaşabilrsiniz diye düşünüyorum. Saygılar.

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : İmalat
mehmetustam
Üye

Toplam 643 yazı
09/06/2016 :  21:20:13  Alıntı
@mersinceviz
Fırında mısır konusunda bilgi verebilirmisin

Yerleşim : Türkiye / Kantinci  |  Meslek : Esnaf
rexcespet
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
09/06/2016 :  23:20:44  Alıntı
Merhaba Diğer Faydasız Yorumları Bir Kenara Bırak Sana Şu fikirleri suna bilirim.

1 . Hafta sonu Düğün Kamerası Çekimi Cumartesi Gelin alma Pazar düğün Ben 600 Tl den başlayan fiyatlarla çekim yapıyorum. kamera ve dvd yazma için gerekli programlar konusunda yardımcı olurum.

2. Kombi Petek Temizliği Makinası ve özel temizleme maddesi ile 5 petekği pazar günü tek ev 100 tl den başlayan fiyatla yapabilirsin.

3. devamı ve daha fazlası için gencakademi06@hotmail.com mail adresimden öğrenebilirsin. =)

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Satış / Pazarlama
mersinceviz
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
10/06/2016 :  07:05:22  Alıntı
papucka arkadaşım sitenin genelde her konusunda paylaşıyorum yazıyı nerden ne geleceğini bilemezsin doğru değil mi?herkes tek tek konu açmış çoğuna cevap veren bile yok gezdiysen sitede
herşey kısmet.....

mersinceviz
Yeni Üye

Toplam 74 yazı
10/06/2016 :  07:08:35  Alıntı
mehmetustam mail gönderildi
herşey kısmet.....

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

9.64 saniye.
11:12:52, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım