Hastanelere Kahve Otomatı Kurmak İstiyorum. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Hastanelere Kahve Otomatı Kurmak İstiyorum.

Süvaribey
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
22/11/2015 :  21:29:59 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Herkese selamlar,

7000 lira sermayem var ve semtimdeki devlet hastanesine acilin önüne yani ambulansların durduğu yere kahve makinesi koymak istiyorum. İnsanlar oraya çıkıp sigara içip sohbet ediyor çünkü genelde orda sıra olur. Ben bu makinayı nerden temin edebilirim hiçbir fikrim yok. Ve orayla nasıl anlaşabilirim orada güvenlik var yani kahve makinesinin fişi çekilme gibi bir durum olmaz sonuçta malının başında durmayınca herşey olur burası Türkiye. Neskafenin kendi makinesini almak istiyorum sonuçta marka imajı satışlarda fark yaratabilir. İşlek bir yer olacağı için ben 1 liradan satmayı düşünüyorum ve kapasitesi en yüksek olandan alacağım. Günde sadece 1 kez gidebilirim çalıştığım için ve acil 24 saat olduğu için makinedeki ürünün bitmemesi gerek. Benim asıl sorularım isemakine temini, vergi olayları ve hastaneyle anlaşma nasıl olur? Ek gelir olarak 600 lira getirse benim için kafi ve bu makinanın (en yüksek kapasiteli olanı) ortalama fiyatı hakkında bilgi sahibi olan var mı? Düzen oturursa başka yerlere de kurmak isterim ayrıca tecrübe sahibi de olmuş olacağım.

Uzun olmuş olabilir, yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler. Zaman ayırıpta okuyanlara da teşekkür ederim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
Kenan Kablan
Üye

Toplam 1236 yazı
23/11/2015 :  08:28:19 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
internetten kahve otomatı (vending) olarak araştırırsan makineler hakkında istediğin tüm bilgiye ulaşabilirsin.
Hastanelerde kahve gibi içeceklerin satış işi kafeteryalardan yapıldığı için o noktada sizin adınıza bir zorluk yaşayabilirsiniz. Hastane yönetimiyle konuşmalısınız.
Zann ile yakin zail olmaz. - Mecelle'den

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
yavuz1928
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
23/11/2015 :  08:37:12  Alıntı
hastane kantini ihale ile oranın işletmesini alıyor ve sana izin vermez yönetimde bu riske girmez ancak yönetim yeni ihale açar senden yer ve elektrik bedeli alarak oraya koymana izin verebilir yada kantinci ile kar anlaşması yapıcaksın.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Serbest meslek
serdarcik
Yeni Üye

Toplam 53 yazı
23/11/2015 :  10:03:21  Alıntı

markaların makinası olmaz. yani neskafe kendisi makina uretmez, farklı markaların üzerine kendi reklamlarını yapıstırırlar.
otellere markalar promosyon olarak makina verirler, karsılıgındada otel markanın ürününü kullanır. yani işletme makinaya para vermez. ama yıllık kullanması gereken bi ürün limiti vardır, yani herkes gidipte ben bi makina istiyorum diyemez.
sizin kullanacagınız makinalarda bardak verme, seker verme, kasık verme ve para algılama sistemi olmalı. bu sistemle donanmıs bir makina hic bir kahve markasında yok. siz kendiniz bu makinayı satın almanız gerekir. makinalarda bi hayli pahalı. 7000 tl yetmeyecegini dusunuyorum.
birde sizin piyasada mini adıyla anılan makinalardan almanız gerekli. bunlar en kucugu ve ortalama 500 kahve verebiliyor. kahvenin bozulmaması icin kucuk makina kullanmalısınız. gunluk 500 bardak kahve verebilecek bi nokta bulursanız, zaten o noktaya tek makina yetmez, kuyruk olur:)
elektral diye bi marka var, turk. sıfır makina alırsanız en ucuzu. ikinci elde tavsiye etmem, acaba satan neden satıyor.
sizin ilk once kurulacak noktayı ayarlamanız gerekli.
birde bu makinalar gunluk olarak kontrol edilmeli tıkanma yasanabiliyor.
kolay gelsin
serdar

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Turizm
adnan220879
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
23/11/2015 :  13:03:16  Alıntı
sizze tavsiyem sakız otomatı olacak hem ucuz hemde getirisi daha iyi ben bu işle uğraşıyorum güzel yer olursa mesela okul karşısı kırtasiyeler cadde üstü market gibi yerlerde makine parasını 2 veya 3 ayda çıkarırsın yüzde 25 karla çalıştırıyoruz yüzde 75 sana kalıyor bununda yüzde 35 gibi ürün gideri olsa geri kalan sana kar kalıyor detaylı bilgi istersen özelden yaza bilirsin yada adnan220879@gmail.com dan yazarsın ben yardımcı olurum
adnan

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
adnan220879
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
25/11/2015 :  19:09:10  Alıntı
mail den tel yazdım ararsın
adnan

gbaweb
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
26/11/2015 :  11:08:26 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bu makinelerin ikinci el ucuzu http://www.bayikincielesya.com sayfasında var bakmanızı tavsiye ederim.
gbaweb.net

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
brknlpr
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
26/11/2015 :  14:33:50  Alıntı
Kişisel bakım ürünleri otomatı düşünürseniz şurada şöyle bir yazı vardı http://ofikir.com/is-fikirleri-ve-girisimcilik/doru-otomat-bayilik/ inceleyebilirsiniz.

adnan220879
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
26/11/2015 :  14:54:51  Alıntı
bilgi için 0545 741 34 80 arayabilirsiniz mail atan arkadaşlar arasın
adnan

adnan220879
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
26/11/2015 :  15:48:47  Alıntı
sakız otomatı ile ilgili bana mail atan arkadaşlar var oradan da telle arayın diyorum yazarak anlatmak uğraştırıcı ve anlaşılır olmuyor amacım bu işi yapacak kişilere yardımcı olmak para falan istemiyorum insanlar ararmakdan çekiniyor sanırım
adnan

gbaweb
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
11/12/2015 :  23:22:40 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
As ikinci el eşya mağazası
İstanbul'da açılan eski eşya alıcısı olarak tanımlayabileceğimiz yanlışda olsa spotcu olarak bazılarının tanımladığı ikinci el eşya alıcısı olarak hizmet vermek tüm ilçelerden eşya alımı işleri yapmak kullanılmış ev eşyalarını değerlendirip geri dönüşüme kazandırmak için kurulmuş http://www.asikincielesya.com web sayfasından iş yapan şuanda sadece il içinde çalışan başarılı olmaya aday bir yer. 2.el mobilya, ikinci el mobilya alınan ev eşyaları klasmanında 2 ana sınıfa yönelinilmiştir, bunların her cinsine temiz olma şartıyla talep olunmakta.

info@asikincielesya.com
www.asikincielesya.com
gbaweb.net

gbaweb
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
11/12/2015 :  23:24:58 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Çevrimiçi Hizmet Pazarlaması; Türkiye Çilingir Evi Örneği Hepimiz birer insan olarak değişime dirençliyiz. Bu bilgiden hareketle dış etkenler sabit kalmak kaydıyla insanoğlu tercihlerini değiştirme fikrine sıcak bakmamaktadır. Aslında hepimiz böyle değil miyiz? Yıllardır evimizi boyattığımız ustayı ya da gittiğimiz kuaförü değiştirmek istemeyiz.

http://www.turkiyecilingirevi.com
info@ turkiyecilingirevi.com
gbaweb.net

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.83 saniye.
00:29:41, 24 Nisan 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım