Yurt Dışından Oto Getirmek - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Yurt Dışından Oto Getirmek

jenerator
Üye

Toplam 223 yazı
17/11/2015 :  11:03:52   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Gürcistan ve Bulgaristan dan ota getirip Türkiyede kirakamak nasıl olabiliyor?Kullanım süreleri 2 yıl olunca bu işin ticareti başlamış fakat nasıl kotarıldığı hakkında bilgisi olan paylaşsın,yeni bir iş sahası açılmış oluyor.Faydalanılsın.Fiyatlar bizim ülkemiz ile yarı fiyatına hatta daha az.

Yerleşim : Türkiye / Trabzon  |  Meslek : Ticaret
chertpoberi
Üye

Toplam 174 yazı
17/11/2015 :  12:02:43  Alıntı
http://finans.mynet.com/haber/detay/otomotiv/yurtdisindan-gelen-araclar-icin-uyari/104894
Birakin kiralamayi, getirilen araci sahibinden baskasi bile kullanamiyor..

Yerleşim : Ukrayna / Kiev  |  Meslek : Serbest meslek
osmanatakul
Üye

Toplam 342 yazı
18/11/2015 :  13:03:09  Alıntı
selam kiralanabiliyor ama vekaletle kullanabilrisinzi benim ukryanada firmam var ben yapiyorum alici geliyor buradna araci laiyoruz ukrayna firma adina ben vekalet veriyorum vekaletle 2 yil kullanabiliyor iki yil sonund a arac ukraynaaya gelip plka evrak degisikligi yapilip tekrara gidebiliyro arzu edene yardimci oluruz belli komisyon karsiligi saygilairmla
gaab.srl osman atakul
msn:eko-trans@hotmail.com
ıcq:357866604

Yerleşim : Ukrayna / Zaporojie  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
detelina
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
18/11/2015 :  23:53:54  Alıntı

arkadaşlar ben bulgaristandayım yazın goruşelim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
gunaydin
Yeni Üye

Toplam 92 yazı
19/11/2015 :  10:07:14  Alıntı
Gürcistan da 1600cc üstü vekalet kalktı direk üstüne alıyorsun aracı artık

Yerleşim : Gürcistan / Batumı  |  Meslek : Ticaret
chertpoberi
Üye

Toplam 174 yazı
19/11/2015 :  21:08:19  Alıntı
http://www.hurriyet.com.tr/gocmen-otolar-baglanmaya-baslandi-40015986

Yerleşim : Ukrayna / Kiev  |  Meslek : Serbest meslek
mustafa1882
Yeni Üye

Toplam 33 yazı
14/12/2015 :  16:54:59  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - detelina
arkadaşlar ben bulgaristandayım yazın goruşelim

datelina mail yada tel watsap ile ulaşırmısın?
mustafa1882@hotmail.com
+90555 554 1040
Ziraat Mühendisi
0555 5541040

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Mühendis
lehat
Üye

Toplam 262 yazı
15/12/2015 :  00:23:22  Alıntı
artık devlet o arabaları (yabancı plakalı) gördüğü yerde alıyor yani el koyuyor.
iyice araştırın aman dikat edin.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Ticaret
rterzioglu
Üye

Toplam 1714 yazı
15/12/2015 :  01:43:19 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bence vazgeçin.
Bu sizin gibi düşünen yüzlerce insan var ve açık bulsanız bile 2-3 ay içinde devlet bunu fark edecektir.
Bu işte para var! - https://buisteparavar.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
ayazgeceler
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
24/12/2015 :  22:45:35  Alıntı
Slm arkadaşlar araç almak isteyenlere yardımcı olurum
0538 785 8112 numaradan ulasabilirsiniz

Yerleşim : Türkiye / Bayburt  |  Meslek : Gıda
Peker03
Üye

Toplam 129 yazı
19/01/2016 :  19:09:47  Alıntı
Disardan yasal yoldan araba getirtip tr de binmek kesinlikle getiren sahis kendi binmedigi surece yasak... Ama bazi uyaniklar arabayi yabanci plakali tr getirip gumrugede acil cikis yapiyorum arabam da su adreste diye bildirip gidiyor bu kanuni yalniz arabaya ikinci bi kisinin binmesi kullanmasi kesin yasak, sigortalari gecersiz, allah gostermesin agir kazalarda sonuc kotu, polis dikkat ederse zaten hemen aliyor arabayi kisaca bir cesit kumar ve uckagit ucuz da degil en son 2000 modl volvo ya 3-4 bin euro istiyordu bulgar birisi vekaletname verebilir noterden ama gecersiz yapacak arkadaslar gumruk ve polisten aciklama almadan kimseye para vermeyin dolandirilirsiniz....
Yusuf

Yerleşim : Hollanda / Utrecht  |  Meslek : İthalat / İhracat
Murat_Erkoclar
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
01/02/2016 :  21:36:58  Alıntı
Ruhsat ve araç evraklarında kullananın adı yazıyorsa hiçbir sorun yok.Fakat vale de bile görse alıp sınır dışı edebilir polis.Konu ile uğraşan arkadaşlar bana da muraterkoclar@gmail.com adresinden ulaşsınlar.

Yerleşim : Türkiye / İstabul  |  Meslek : İmalat
osmanatakul
Üye

Toplam 342 yazı
02/02/2016 :  16:31:19  Alıntı
skypem eko.trans1 facebook osman atakul ekleyin goruselim
gaab.srl osman atakul
msn:eko-trans@hotmail.com
ıcq:357866604

Yerleşim : Ukrayna / Zaporojie  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.88 saniye.
13:05:28, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım