Fikirlerinize İhtiyacım Var - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Fikirlerinize İhtiyacım Var

realist
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
03/11/2015 :  12:59:00 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar merhaba ben bursa yalova yolu üzerinde bir yer devraldım kilo ile köfte sucuk ve kuzu çevirme yapıyoruz ama işlerimiz zayıf fikirlerinize ihtiyacım var yoldan geçenlerin ilgisini nasıl çekebilirim bi devemiz var binilmiyor sadece yol keneranda oturuyor mescit var küçük cami gibi minareli ayrı yani işyerinden tavuklarımız var 2 keçimiz ve güvercinlerimiz var müşteri çekmek için neler yapabilirim köfte ve sucuğu kendimiz yapıyoruz bu arada. Şimdiden herkese teşekkürler arkadaşlar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
Doqan
Üye

Toplam 149 yazı
03/11/2015 :  16:49:20  Alıntı
köfteci yusuf ile aynı cadde üzerine köftecimi alınır :(

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
realist
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
03/11/2015 :  17:51:45  Alıntı
Aslında işimiZ kuzu çevirme köfte ve sucuğu kendimiz yapıyoruz en çok da sucuk satıyoruz porsiyon yiyen 2 3 kangal alıyor ama müşteriyi yoldan çekmek için bi formül lazım

hakanhassan
Yeni Üye

Toplam 69 yazı
03/11/2015 :  18:02:48  Alıntı

Kestane şekeri tavsiye ederim.kestane şekeri alan yemek yemek için de duracaktır.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Satış / Pazarlama
zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
04/11/2015 :  11:24:59  Alıntı
kampanya yapın ve kampanyayı koca tabelalarla yazın ama fıyatlarda oynama yapmayın
atıorum 3 porsıyon alana 1 porsıyon bedava vb..
insanlar genelde yol üstünde daha evvel bildiği yada çevesindekilerin tavsiye ettiği yerlere giriyorlar.
yıllardır satış temsilcliği yaptığım için arkadaş çevremde hep bu şekilde , hepimiz yıllarca şehirler arası yol gidip geliyoruz ama hiç birimiz bilmediğimizi yere yemek için girmiyoruz.mutlaka tavsiye ile gidip yiyoruz.
belki yöresel-köy ürünler peynir ,yoğurt vb... ürünlerinde satışını yapsanız ve bunuda tabela ile reklam ederseniz belki biraz kımıldama olur.
büyük şirketlere ( pazarlama -satış ) kampnaya yapsanız ve bu kampanyayı şirketlere fax-mail yoluyla bildirseniz, belki saha çalışanları gelip uğrayabilir.
Allah yardımcınız olsun.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
Platin
Üye

Toplam 195 yazı
04/11/2015 :  11:30:23 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
İstanbul'da son dönemde trend olan steak house tarzı yani etini seçiyorsun, tartılıyor, masada bir adet mangal var pişirip yiyorsun. Anladığım kadarıyla açık havada güzel bir yerin var, asarsın helal tabelanı farklı bir şey olursa dikkat çeker diye düşünüyorum. Yerel gazetelere de görselli bir reklam olabilir, tanıtım için. Bu işi yapan şöyle bir sitede buldum. Belki ilgini çeker http://www.mangalmasa.com Yalnızca tavsiye. İyi çalışmalar...

realist
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
04/11/2015 :  12:11:59  Alıntı
Arkadaşlar teşekkür ederim hepinize gözlemeci ye çevirsem nasıl olur peki sizce bu bölgede gözlemeci yok yol üzerinde

zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
04/11/2015 :  13:53:05  Alıntı
o kadar yerde sadece gözleme çok mantıklı olmaz
gözlemeyi zaten şimdiki işinizin yanınada koyabilirsiniz.
1 tane kuzuyu lokantanın önünde çevirdinizmi gerçek ateşin üzerinde yada buna benzer bir reklam ürünü varsa etkili olabilir belki.

bulnes
Üye

Toplam 450 yazı
04/11/2015 :  15:08:21  Alıntı
Kimse yazmamış ama ben yazayım. Ağustos-Eylül aylarında yapmış olduğum Ege sahili turunda yaşadığım en büyük sıkıntı.
Yol üzerinde kendilerini belli etmemesi. Mesela ben Assos tan çıkıp Ayvalık 'a doğru giderken yol üzerinde doğru dürüst yerleri göremedim.
Gördüm desek son anda görüyoruz o yolda geri geri gelemiyoruz.
En sonunda Ayvacık sapağına yaklaşırken son anda "Öğretmenin Yeri" gördüm.
Masalarla ve kuzu çevirme yeriyle kendini belli etti.
Yol üzerinde en önemli şey öyle bir tabela ayarlayacaksınız ki geriden görülebilmeli.
Tabelayı farkedince yavaşlayıp bakarız ortamına. İşte ortamı da çekici,güzel ve otantik yaptınız mı tamamdır derim.
İnşallah en kısa zamanda işleriniz açılır.
Makina Mühendisi/İstanbul

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
realist
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
04/11/2015 :  18:18:39  Alıntı
Arkadaşlar öneriler için teşekkür ederim Tabela baya büyük kuzu çevirme makinesi var aynı anda 6 kuzu çevirebiliyor biz közde çeviriyoruz ama satılmayınca kediler e köpeklere kalıyo o da zarar oluyor tümden yerimiz biraz sıkıntılı viraj sonrasında viraj başlangıcına 20 tane plaj bayrağı koydum yol boyunca çorba çay köfte vs. Diye ama çok etkili olmadı benim dikkat çekmek için birşey yapmam lazım artık her yer tabela olduğu için insanlar tabela ya bile bakmıyor benim ihtiyacı olmayanı bile durduracak birşey yapmam lazım bide şöyle birşey var eğer içeride araba varsa insanlar giriyor boş gören pek gelmek istemiyor anladığım kadarıyla

bulnes
Üye

Toplam 450 yazı
05/11/2015 :  10:00:25  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - realist
içeride araba varsa insanlar giriyor boş gören pek gelmek istemiyor anladığım kadarıyla

Evet güzel bir noktaya parmak bastınız. Kimse ıssız bir yere gelmek istemez. Bir de demek ki güzel bir yer değil, rağbet gören bir yer değil diye düşünür ilk olarak.
Makina Mühendisi/İstanbul

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Mühendis
zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
05/11/2015 :  13:35:09  Alıntı
aynen öyle eğer araba yoksa onunde insan erki ya çok dandik bir yer ya ellerinde satamadıkları bayat etlerı satarlar.
birde kimse kızmasın ama insanın doğasında koyun gibi sürü piskolojisis vardır.
bence siz hergün köyde o gun kullanılmyana arabaları alıp lokantanın parkına çekin hergun yerlerini değiştirin.
birde lüks arabalar mercedes bmw gibi daha etkili olur.

selami
Üye

Toplam 782 yazı
05/11/2015 :  14:39:46  Alıntı
Bizim insanimiz gorsele kaliteye fiyat uygunluguna cok onem verir.
Otantik osmanli tarzi uygun fiyatli hem goze hem cebe hemde mideye hitap edecek tarzda olabilir.
Yoresel et yemekleride menuye eklenebilir Buryan gibi,kopuklu susurluk ayrani gibi inegol kofte gibi kaliteli kokorec ve Corba olabilir.
Yolcular icin damak tadi ve fiyat onemlidir.
insanların en hayırlısı insanlara faydası olandır.

Yerleşim : Türkiye / Elazığ  |  Meslek : Satış / Pazarlama
azbeka
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
08/11/2015 :  19:24:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Yerinizi biliyorum .o yol üzerinde köfteci yusuf varken iş yapmanız çok zor en mantikli olan kamyonculari çekecek birşeyler
sinan_kaya41@hotmail.com
www.fikirsayfasi.blogspot.com
www.fikirsayfasi.com
0544 722 43 69

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli
ticketbilet.com

Yeni Üye

Toplam 14 yazı
08/11/2015 :  23:10:41 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Şehirde küçük bakkallarla anlaşarak sucuk satışını arttırmayı dene. Veya bakkal aç kendi et ürününü kendi bakkal veya marketinde kendin sat. Veya mevcut işte şubeleşme ve markalaşma yolunu dene istersen.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

6.98 saniye.
23:39:42, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım