Konu Kapanmıştır - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Konu Kapanmıştır

laleylul
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
06/10/2015 :  17:14:27 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

teşekkürler...

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Öğretmen
mmm
Yeni Üye

Toplam 26 yazı
08/10/2015 :  08:32:31  Alıntı
bilkentte toplam 4 bin konut var ve 1 tane kreş var.bilkenti öneririm

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Öğrenci
erme84
Yeni Üye

Toplam 48 yazı
08/10/2015 :  09:21:31  Alıntı
batıkent
0531.0.220.220 Emre İbrahim

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Danışmanlık
CaCaLa
Üye

Toplam 138 yazı
08/10/2015 :  21:23:40  Alıntı

Batıkent olabilir arkadaş haklı ama benim zamanımda orada baya vardı.

Yerleşim : Türkiye / Alanya  |  Meslek : Esnaf
sennan
Üye

Toplam 360 yazı
10/10/2015 :  23:41:36  Alıntı
Batıkentte mantar gibi özel okul açıldı ve tüm özel kolejlerin anaokulu var aynı bina bünyesinde.hiç olmadı anasınıfı var.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Serbest meslek
sennan
Üye

Toplam 360 yazı
12/10/2015 :  11:30:43  Alıntı
ben toki konutlarının olduğu çevreyi tavsiye ederim. yapracık olabilir mesela yeni yerleşim yeri ve oturanların neşe erberk anaokulundan başka seçme şansı yok.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Serbest meslek
laleylul
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
12/10/2015 :  23:59:21  Alıntı
yorumlar için teşekkürlerimi sunarım, araştırma ve değerlendirmeye devam ediyorum

paradox06
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
19/10/2015 :  13:30:21  Alıntı
hocam bende düşünmüştüm araştırmıştım bu işi yapmayı, çankaya'da oran civarı veya trt'ye yakın yerlerde olabilir, ortaklık teklifi için özelden msj atabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye
laleylul
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
20/10/2015 :  11:30:44  Alıntı
Evet Oran'daki binalar ilk başta akla gelen yerler
fakat Türkiye çapında bayisi olan kurumların dahi binalarını beğenmedim
ki kiraları çok uçuk rakamlar zaten
orada çok fazla kreş-anaokulu mevcut
buna rağmen Oran'ı değerlendirmeyi düşünmüyor değilim, bunun nedeni birçok kurumun kapasitesini neredeyse doldurmuş olması, ama şuan oran benim için 2. planda
benim aradığım Çankaya'da kreşe çok ihtiyaç olduğu halde kreş olmayan elit semtler
yorumlar için tekrar teşekkürler

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.5 saniye.
10:08:29, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım