Internet Ten Zeytinyağ Satışı - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Internet Ten Zeytinyağ Satışı

DEMİRHANAYCU
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
03/10/2015 :  09:44:25 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

MERHABALAR,
EDREMİT VE GEMLİK TARAFLARINDAN TOPTAN AÇIK ZEYTİNYAĞI ALIP INTERNET UZERINDEN SATIS YAPMAK ISTIYORUM.FAKAT KONU HAKKINDA FAZLA BILGIM YOK.
BILGI VE TECRUBE SAHIBI ARKADASLARIN YARDIMLARINI BEKLIYORUM.
DEMİRHANAYCU

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İşsiz
Kenan Kablan
Üye

Toplam 1236 yazı
05/10/2015 :  16:26:04 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Hangi konu hakkında bilginiz olmadığını belirtir misiniz lütfen?
Zeytinyağı alımı mı,
Şişeleme mi,
İnternet üzerinden satış konusunda mı?

Hiçbiri hakkında bilgim yok diyorsanız buradan yardımcı olmak biraz zor.
Zann ile yakin zail olmaz. - Mecelle'den

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Danışmanlık
DEMİRHANAYCU
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
05/10/2015 :  20:35:52  Alıntı
merhabalar,
ınternet uzerınden satıslar ne sekılde oluyor???
DEMİRHANAYCU

saban25102
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
14/10/2015 :  08:36:26  Alıntı

demirhanaycu zeytinyağı internetten satmak kolay değil. öncelikle kargolar yağ taşımak istemiyorlar, dökülme riski olduğu için çoğu firma almıyor, ikincisi insanlar tatmadıkları için o kadar para vermek istemiyor, fiyatları uygun satsan bile ilk başta müşteri bulman çok zor. internet üzerinden sahibinden.com ve sanalpazar özellikle koyabilirsin. bir çok foruma üye olup, orda tanıtım yapıp yorumlarda pazarlayabilirsin. benimde aynı konuda çalışmam var, özelden ulaşın görüşelim. mail adresim saban2510@gmail.com

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Ticaret
DEMİRHANAYCU
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
16/10/2015 :  21:17:45  Alıntı
mail attım.cevabınızı beklıyorum
DEMİRHANAYCU

mehmetkaya
Yeni Üye

Toplam 68 yazı
27/10/2015 :  10:04:04  Alıntı
Selam ne kadar sağlıklı
buraların asıl evlatları mert olanlardır

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Gıda
mehmetkaya
Yeni Üye

Toplam 68 yazı
27/10/2015 :  10:16:12  Alıntı
Kardes ben bu işi uzun zaman yaptım zahmetli biraz ck dıkat ediyorlar burada kontak halinde olursak olabilir numaranı ozelden yazarsan olur
buraların asıl evlatları mert olanlardır

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Gıda

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.84 saniye.
16:06:58, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım