Rusyada İs Kurmak İcin İs Fikri Olan Arkdaslar - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Rusyada İs Kurmak İcin İs Fikri Olan Arkdaslar

ulkudas
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
26/09/2015 :  15:12:28 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

slm arkadaslar ! rusyanın krasnadar bolgesındeyım bir cok is sektorunde sansimi denedim yas meyve sebze kafe isletmeciligi gibi turkiyeden asci getirdim dolar 2 Kati oldu dolayisiyla maliyet 2 katina cikti kafeyi kapattim yeni bi is kurmam lazim ama karar veremiyorum fikri olan arkadaslar varsa paylasirsa sevinirim simdiden cok tesekkurler

Yerleşim : Rusya Federasyonu / Krasnadar  |  Meslek : Danışmanlık
oooantalya
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
02/10/2015 :  15:46:56 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Simferopol-Kırım bölgesinde iş yapmayı düşünürseniz numaram +7 978 0116909 Mehmet Ali Aydemir
www.deluxe-bazaar.com

Yerleşim : Ukrayna / Jitomir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
meleti
Üye

Toplam 300 yazı
04/10/2015 :  17:40:58  Alıntı
orada dolar iki katına çıktıysa ruble ile ucuza alıp, türkiye'ye satabileceğiniz ne olabilir, o türlü de düşünün bir.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek
bursagiyim
Üye

Toplam 137 yazı
06/10/2015 :  21:11:09 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

bebek giyim üzerine yeni iş alanı oluştura bilirsiniz www.pedibebe.com bi ziyaret edin derim

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Tekstil
ilias
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
10/10/2015 :  14:08:32  Alıntı
Kesinlikle su an ruble asiri ucuzve rusyadaki toptanci ahbablarin piyasanin tamaminin durdugundan bahsediyor , o sebepten oturu alacaginiz urunleri cogu toptanci olu fiyatina dahi vermeye razi , demem oki Rusyada yapilacak en karli is kereste ve deri isidir su an. Turkiyedeki toptancilarin cogu rusya ile is yapmaktadir, kolay musteri bulur satisindan iyi kar elde edersiniz.
Saygilar..!!

Yerleşim : Finlandiya / Oulu  |  Meslek : Esnaf
engin yaz
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
07/11/2015 :  12:33:57 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
mobilya. kapı. pencere olarak talep olursa yardımcı olurum, mesaj atarsınız.

Yerleşim : Türkiye / Trabzon
fatih chatawo
Yeni Üye

Toplam 82 yazı
07/11/2015 :  14:53:40  Alıntı
Kereste. Ben kereste işi yapmaktayım. Şu an Tr deki bazı müşterilerime hazır biçilmiş alıp göndermekteyim. Üretim için tezgahımda var ama yeri taşımam gerekiyor. Başka yer tutup kurmam için.
fatih orman urunleri

Yerleşim : Rusya Federasyonu / St Petersburg  |  Meslek : İmalat
yasin çelik
Yeni Üye

Toplam 17 yazı
09/11/2015 :  17:48:26  Alıntı
tekstil ihracatı yapmayı düşünürseniz birlikte yapabiliriz arkadaşim biz 30 senedir türkiye istanbulda imalatcıyız zaten iyi çalişmalar.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
ulkudas
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
23/11/2015 :  22:12:04  Alıntı
Güncel !

ozik
Üye

Toplam 158 yazı
23/11/2015 :  23:12:46  Alıntı
S.A. Kardeşim...
Senin ile benim yıllardır yapmak istediğim işi paylaşacağım..
Yoğun yaya trafiğinin olduğu yerde veya çok ziyaretçisi olan kaliteli bir AVM'de..
Malatya Pazarı tarzı ağırlıklı kuruyemişlerin satıldığı, yanında lokum, baklava vb. ürünlerin yer aldığı bir yer aç..
Malatya Pazarı şuanda yurtdışında şov yapıyor..Kiev'de bile 4 tane yer açtı..
Konsepti al kopyala.. Kesinlikle teşhir dolabında, fayansında vs. ucuza kaçma.. Kaliteli ve gösterişli bir yer yap...
Gerekirse bir mimar ile çalış...
Ürünlerinin her zaman taze ve sıcak olmasına özen göster..
Kuruyemişçilerin kullandığı ısıtmalı dolaplardan al mutlaka..
Gelen müşterilere mutlaka tadımlık bir şeyler ver..
Güzel bir isim bul ve isim tescili yaptır..
Rusya ve Ukrayna'da hala bizim bildiğimiz manada kuruyemişçilerin olmaması çok büyük bir eksiklik..
Kaliteden ve güler yüzlülükten asla ödün verme..
Elemanlarınıda bu kriterlere göre seç..
Elemanlarına mutlaka tek tip kıyafet giydir..
Aynı Çamlıca reklamı gibi "Gazoz olma Efsane Ol"
Bol bol reklam ver özellikle TV'lere..
2 seneye kadar Rusya çapında bayilik vermeye başlarsın ve Koniks'ten bir arkadaş bu fikri vermişti diye arkamızdan dua edersin...
Allah herşeyin hayırlısını nasip kısmet etsin...
ozi

Yerleşim : Ukrayna / Odessa  |  Meslek : İthalat / İhracat
drift34
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
29/11/2015 :  06:43:49  Alıntı
Su gunlerde rusyada ticaret yapmak sıkıntılı Allah yardimciniz olsun

Yerleşim : Türkiye / istanbul  |  Meslek : Gıda
ulkudas
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
29/11/2015 :  14:32:09  Alıntı
Çok sağol !! Artık uzun bir sure birşey yapamayız !! Allah burdan evli olup çoluk çocuğu olan turk vatandaşlarına yardım etsin inşallah !!

qerz
Yeni Üye

Toplam 56 yazı
14/01/2016 :  18:29:49  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - ulkudas
Çok sağol !! Artık uzun bir sure birşey yapamayız !! Allah burdan evli olup çoluk çocuğu olan turk vatandaşlarına yardım etsin inşallah !!

Son durumlar orada nasıl? Orada yaşayan aydınlatabilir mi? Medyaya pek güven olmuyor da.

Yerleşim : Yunanistan / Selanik  |  Meslek : Satış / Pazarlama
meltem34
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
22/01/2016 :  23:37:52 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Arkadaşlar..Biz moskovada dış ticaret danışmanlık üzerine hizmet vermekteyiz..İsteyan arkadaşlar sitemiz üzerinden ücretsiz ilan verebilir, talep ekleyebilir..Ayrıca rusya ile ilgili herhangi bir sıkıntısı sorusu olursa bizimle iletişime geçtiği taktirde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız..Şuan bir firmaya makarna üreticisi ayarladık ve rusyadan ihracatını yapmaktayız..Şuan rusyada dolar çok arttığı için rusyadan ürün alıp türkiyede satışını yapmak çok karlı..Ticaretle uğraşan arkadaşlara bu konuyu değerlendirmelerini tavsiye ederim.. Herkese bol kazançlar dilerim..
Merve Aydın..
Moscowsupplier.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
orhan akan
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
23/01/2016 :  21:27:23 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bak kardeşim .ben türkiye ye döneli 3 yıl oldu şu an bebe toptan sektöründe çalışıyorum.ve yaptığım iş te aslında bebe toptan ın .çok farklı bir sektörü.e-ticaret yani internetten bakın rusya senin de bildiğin gibi çok büyük bir corafya ekonomik krizler develüasyonlar aslın da bazen firsat a dönüşebilir.örneğin siz bebe çocuk işini e-ticaret olarak internet ten toptan satabilir seniz yani kuracaginiz .bir internet sitesi.ve onun üzerin den toptan satabilirseniz sizin adınıza çok iyi olur .burada ben size yazarak anlatmam da baya zor .çünkü çok detaylı ve derin bir konu ciddi ciddi düşünür seniz.skyp aresim :ckr.toptan ve de internet site mizin adresini vereyim .www.cakirbebe.com beni bi arayın gerekli detayları size anlatırım yapıp yapmamak sizin eliniz de
www.cakirbebe.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İnternet
Aliakber
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
17/02/2016 :  14:13:03  Alıntı
Merhaba. ben tum dunyada taninan ve gereken bir biznese sahibim. salyangoz haviari ve haviardan kozmetik urunler, sampuanlar ve bir cok urunler hazirlaya biliyorum. tek salyangoz haviarinin fiyati avrupada 1 kilosu 2000-3000 avro arasi deyisir. turkiyede en cok bulunan kara salyangoz(helix pomatia) nevinin haviardir. su an azerbaycandayim, ama 21.02.2016 tarihinde turkiyede olacam. bu biznesi kurmakla ilgili. Bu bisnesi Turkiye, Rusiya, Ukranya ve bu turlu ulkelerde kurmak daha avantajlidir. email: asadigzade@gmail.com. whatssapp: +994504546840.
Aliakber Sadigzade

Yerleşim : Azerbaycan / Baki  |  Meslek : Doktor
Osman34
Yeni Üye

Toplam 47 yazı
17/02/2016 :  18:05:30  Alıntı
Bu kadar olaylar olmuşken bu saatten sonra rusyada bırsey yaparım dıyen hala varmı?

Yerleşim : Türkiye / Ankara
avzlove
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
03/04/2016 :  16:21:34  Alıntı
su an moskova da bulunmaktayim ufaktan ticaret le ugrasmak istiyorum kesin bi fikrim yok yol gosterecek fikir beyan edecek varsa iletisime gecebilirim pasaport oturum izni vs sorunum yok herkese hayirli gunler dilerim saygilar
Dadas

Yerleşim : Rusya Federasyonu / Moskova  |  Meslek : Öğretmen
eftekin kozmeti
k

Yeni Üye

Toplam 19 yazı
13/08/2017 :  13:38:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
biz kozmetik üretimi yapan firmayız arzu ederseniz kozmetik konusunda yardımcı olabiliriz parfüm özellikle rusyada yüksek talep görün bir üründür
www.eftekin.com
0532 387 70 47
www.eftekin.com

Yerleşim : Türkiye / Çorum  |  Meslek : Sanayici

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.08 saniye.
13:16:19, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım