250. 000 Tl Sermaye Ile İş Fikirleri - Sayfa 2 - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

250. 000 Tl Sermaye Ile İş Fikirleri
 2 

Arican
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
15/09/2015 :  15:14:28 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar, ben ve eşim devlet memuruyuz. 250.000 TL sermayemiz var. Eşim muhasebe ve iktisat alanında Eğitimli ben ise sosyoloji mezunuyum. Ticaret ve esnaflık geçmişimiz yok ama kendi iş yerimizi açmamız durumunda canla başla ve mesai mefhumu gözetmeksizin emek vermeyi planlıyoruz. Amacımız küçük çapta da olsa istihdam yaratmak. Bu sermaye ile Konya veya Konya'nın potansiyeli olan bir ilçesinde ne Tür bir iş yapılabilir. Fikirleriniz bize ilham verecektir. Şimdiden teşekkürler

Yerleşim : Türkiye / Konya  |  Meslek : Memur
karet45
Yeni Üye

Toplam 41 yazı
04/10/2015 :  12:57:33  Alıntı
arican bey naçizane tavsıyem kurbanlık işine girin 50 bin ttl yi yem için ayırsanız 200 bin 70 kadar kurbanlık dana alırsınız tabıkı mart yada nısan ayında 5 ay kadar bakar hayvan basına enaz bin tl karla satarsınız

Yerleşim : Türkiye / Manisa  |  Meslek : Veteriner
tablom
Üye

Toplam 518 yazı
05/10/2015 :  15:48:39 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Eğer çok uygun şartlarda bayilik almak isterseniz.
Reklam ve dekoratif ürünler ile ilgili bayilik önerebiliriz.
Elinizdeki miktarı harcamanıza da gerek yok, çok daha uygun rakamlarla bir iş kurmuş olurusunuz.

Detaylar için özel mesajdan tarafımıza ulaşabilirsiniz.
Tablo Uzmanından Alınır!
Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
k0ng
Yeni Üye

Toplam 68 yazı
05/10/2015 :  16:18:32  Alıntı

Mado, dominos vs 250bine açılamaz malesef..

Konya'ya bir iki sefer keşif amaçlı gelmiştim..

Çarşıya iskenderun usulü dönerci açılabilir, eksiklik vardı.. 150bine açarsınız 100binde hem işletmeniz için hem de sizin için sigorta niyetine bankada durur..

Meram veya Bosna'ya Benzin tarzı farklı konsepte bir cafe açılabilir. Sermayeniz yetersiz kalır ancak risk alırım derseniz franchising sözleşmenize istinaden kredi alınabilir..

Umarım gönlünüzce bir iş olur, bol kazançlar..

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Danışmanlık
yvz
Üye

Toplam 195 yazı
06/10/2015 :  06:18:00  Alıntı
Bosna da hatay usulu döner de zor çünkü o işi başarılı yapan özellikle bir tane firma (adı aklıma gelmiyor)var ve sanırım günlük 50 kg dan fazla döner takıyordu geçtiğimiz sezon, ve ürünleri de başarılı idi..
Meram ı bilmem ama Bosna da iç giyim yoktu mesela,
Bir de çok kahve markası olmasına rağmen doğru dürüst kahve yapan yoktu,
3. way coffee shop kurulabilinir, hem 80 bin gibi bi maliyete çıkar, 70-80 m2 dükkan bir de ufak bir bahçe iş görür sanırım, ben ordayken sadece içilebilecek lavazza(cafe-in de satılıyordu ..) vardı , başka da pek bişey yoktu...
Benzin orası için belki olabilir, ama son dönem çok nokta da başarısız oldular(eskişehir,bursa),benzinlerin performans açısından uzun vadede sorun yaşacaklarını düşünüyorum bu arada
Herneyse kafanızı şişirdim, umarım doğru bir seçim yaparsınız...

Yerleşim : Türkiye / Eskişehir  |  Meslek : Diğer
laleylul
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
06/10/2015 :  17:44:36  Alıntı
ben de size şu soruyu soracağım
250 bin sermaye ile gireceğiniz iş için gerçekçi bir yorumla aylık ne kadar kazanç bekliyorsunuz?
sizin hayali ya da gerçekçi bu beklentiniz gireceğiniz sektöre biraz daha yön verecektir
ben de yıllardır konya da ticaretle uğraşan bir bayanım
ticaret zor zanaattir fazlasıyla öğrendim

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Öğretmen
MustafaTek
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
08/10/2015 :  23:21:13  Alıntı
Kolay gelsin. Umarım aradığınızı gerçekleştirirsiniz!..

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Esnaf
beyinsel
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
11/11/2015 :  19:15:57  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Arican
Merhabalar, ben ve eşim devlet memuruyuz. 250.000 TL sermayemiz var. Eşim muhasebe ve iktisat alanında Eğitimli ben ise sosyoloji mezunuyum. Ticaret ve esnaflık geçmişimiz yok ama kendi iş yerimizi açmamız durumunda canla başla ve mesai mefhumu gözetmeksizin emek vermeyi planlıyoruz. Amacımız küçük çapta da olsa istihdam yaratmak. Bu sermaye ile Konya veya Konya'nın potansiyeli olan bir ilçesinde ne Tür bir iş yapılabilir. Fikirleriniz bize ilham verecektir. Şimdiden teşekkürler

30 yıldır textil piyasasındayız...
Üretimden satışa her alanında tecrübe sahibiyiz...
Sermayenin belli bir bölümüyle, örneğin 100.000 gibi...toptan alıp hızlı biçimde toptan müşterilere satabiliriz...Piyasadaki bir çok alıcıyı tanırız...
İstanbuldayız...
Gelin görüşelim, bizi tanıyın...aklınıza yatarsa yaparsınız...
selamlar,
İlgilenirseniz mail atın : varolum1969 et hotmail..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
tablom
Üye

Toplam 518 yazı
01/05/2017 :  13:59:29 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bir iş yapmak istiyorsunuz ama bütçeniz kısıtlı, veya risk almak istemiyorsunuz.
Bunun yanında en azından ilk yıl için hedefiniz de çok yüksek değil ise, (Aylık masraflarınız çıktıktan sonra 3-6 Bin TL kar yeterli ise)
Minimum 3 bin maksimım 8 bin sermaye ile girebileceğiniz ve hemen kazanmaya başlayabileceğiniz bir iş fırsat sunuyoruz.
Sınırlı sayıda, oldkuça bilinen ve tamamen mobilya ve aksesuar sektöründe perakendecilik yapan AVM'ler içinde standlar vermekteyiz.
An itibari ile İstanbul Pendik, İstanbul Avcılar, Gaziantep, Kayseri ve Ankara Mamak'da mevcut yerler var.
İlgilenen kişiler tarafımıza ulaşabilir. (1-2 hafta içinde tamamı dolacaktır)
NOT: Bahsetmiş olduğumuz sermaye rakamı içerisine standların ilk açılış tutarı, firma açılış masraflarınız ve ilk olarak vereceğimiz ürünler dahildir.
Ürünler dekoratif tablolar olup firmamız Türkiye ve AB ülkelerinde A+ ürün satan firmaların da tedarikçisi konumunda olup sektörde 11 yılı aşkın süredir
üretim yapmaktadır. Standalarımız tamamen sadece mobilya ve ev aksesuarları satan çarşılar içindedir yani direkt olarak potansiyel müşterinizin olduğu yerlerdir.
Başka illerde de benzeri çarşılarda olup bayilik almak isteyenler de başvuruda bulunabilirler.
Oluşturulacak bayi zincirlerimizdeki yerinizi şimdiden alın, kalite ve müşteri sorunu yaşamayacaksınız.
Tablo Uzmanından Alınır!
Türkiye'nin tablocusu: www.tablom.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Sanatçı
eekici
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
01/06/2017 :  13:15:05  Alıntı
Merhaba, yurt dışında bir çok ülkede son derece yaygın olan ve tüketilen ancak ülkemizde satışı yapılmayan, hatta yerli ve yabancı kitleler tarafından ciddi oranda aranan ama bulunamayan muhteşem bir aromaya sahip bu gıda ürününün ithalatı ve Türkiye içinde her noktaya satışı fikrine sıcak bakar mısınız? Getirisi oldukça yüksek iştir. Patent sahibi ya da telif hakkı sahibi bulunmamaktadır. Düzenli olarak ithal ederek Türkiye'de tüm illerde süpermarketler, petrol istasyonları, restoranlar ve kafelere dağıtım ağı oluşturulabilir. Hatta belirli bir kazanç potansiyeline ulaşılması halinde Türkiye'de üretim tesisi bile kurulabilir. Ciddi düşünürseniz detaylar için dönüşünüzü beklerim.

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Gıda
Canefe
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
01/06/2017 :  13:47:05  Alıntı
%100 Net Kazanç ile belirlediğiniz yatırım miktarını sözleşmeli 6ay sezonluk dönemde truzim dış ticaret alaninda işletip belirlenen süre sonunda hiçbir masrafa dahil olmadan yatırım miktarinizin iki katı %100 net Kazanç olarak iade ediyoruz kişi ve yatırım miktarı sınırlıdır detaylar görüşülür.
Yy

Yerleşim : Türk ve Caicos Adaları / Antalya  |  Meslek : Turizm
bukozmetik
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
03/06/2017 :  02:25:17  Alıntı
canefe siz kimsiniz bir kurumsallığınız var mı acaba? Her başlığa yazıyorsunuz da bu iş nedir açıklayın bilelim. Siteniz var mı adınız nedir yani bu tarz yazıyorsunuz her başlığa anlatın da bilelim da. Nasıl bir iş bu.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Satış / Pazarlama
Canefe
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
03/06/2017 :  10:16:52  Alıntı
Bu kozmetik merhaba. Kısa açıklama bilgi vereyim. Doğma büyüme truzim işletmeciliği yapmaktayım.otel restaurant rent a car gibi. Burada kendi mülk apartlarim haricinde sizlerin belirlediği yatırım miktariniza göre yıllık kiraladigim villa ve apartlari günlük haftalık olarak kiraya veriyorum.örnek sermayeniz 20 bin TL ile yıllık kiraladigim villa yada apart dairei 100 gün 100 euro dan100 120 gün satıyorum. Ortalama 40 bin TL yapar buda sizin yatirim miktarinizin karşılığı olarak iade edilir. Diğer kalan zaman da bana çalışmış olur. Sistem bu. Bu konuda yeni değilim. Sadece koniks de yeni bu konuyu açtım. Yıllardır çeşitli ilan sitelerinde %100 Net Kazanç olarak yazılarımı görmeniz mümkün. Genelde çalıştığım kişiler memur ek kazanç arayan yada bankada bekletmek yerine ticaret alaninda işletip kazanç elde etmek isteyen arkadaşlar lardan oluşmaktadır. Burada vergi masraf gibi tüm giderler bana aittir.kiralayıp ilettiğim villa apartlar mulk sahibi genelde ingiliz heryil gelmeyen yada yilda 15gün gelen kisilerdir.kendi mulk apart dairelerim harici bunlarida degerlendiriyorum sezonluk kar ortakligi yaparak.bu konuda bizde seciciyiz 1000 kisi arar 3 kisi calisir.her miktar kabuledilmez.dahadetay ve calismak isteyen arkadaslar gelir geri odeme sozlesme dekont inceler karar verir.teşekkürler hayırlı işler.
Yy

erkantekin
Üye

Toplam 567 yazı
03/06/2017 :  17:15:41  Alıntı
Peki parayı erecek kişiye nasıl bir garanti veriyor sunuz?

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ
Canefe
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
10/06/2017 :  10:35:06  Alıntı
Teminat veriyoruz erkan bey detaylar görüşülür
Yy

byblue01
Yeni Üye

Toplam 66 yazı
11/06/2017 :  01:21:06  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - eekici
Merhaba, yurt dışında bir çok ülkede son derece yaygın olan ve tüketilen ancak ülkemizde satışı yapılmayan, hatta yerli ve yabancı kitleler tarafından ciddi oranda aranan ama bulunamayan muhteşem bir aromaya sahip bu gıda ürününün ithalatı ve Türkiye içinde her noktaya satışı fikrine sıcak bakar mısınız? Getirisi oldukça yüksek iştir. Patent sahibi ya da telif hakkı sahibi bulunmamaktadır. Düzenli olarak ithal ederek Türkiye'de tüm illerde süpermarketler, petrol istasyonları, restoranlar ve kafelere dağıtım ağı oluşturulabilir. Hatta belirli bir kazanç potansiyeline ulaşılması halinde Türkiye'de üretim tesisi bile kurulabilir. Ciddi düşünürseniz detaylar için dönüşünüzü beklerim.

Merhaba detaylı bilgi rica edebilir miyim?
İnşaat Mühendisiyim

Yerleşim : Türkiye / Osmaniye  |  Meslek : Mühendis
diliyar
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
28/07/2017 :  05:37:33 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Russyada lider olan içecekni satmak istiyorsa ban yaz diliyar007@gmail.com
Dilyar

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Öğrenci
bukozmetik
Yeni Üye

Toplam 43 yazı
12/10/2017 :  00:33:04  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Canefe
Bu kozmetik merhaba. Kısa açıklama bilgi vereyim. Doğma büyüme truzim işletmeciliği yapmaktayım.otel restaurant rent a car gibi. Burada kendi mülk apartlarim haricinde sizlerin belirlediği yatırım miktariniza göre yıllık kiraladigim villa ve apartlari günlük haftalık olarak kiraya veriyorum.örnek sermayeniz 20 bin TL ile yıllık kiraladigim villa yada apart dairei 100 gün 100 euro dan100 120 gün satıyorum. Ortalama 40 bin TL yapar buda sizin yatirim miktarinizin karşılığı olarak iade edilir. Diğer kalan zaman da bana çalışmış olur. Sistem bu. Bu konuda yeni değilim. Sadece koniks de yeni bu konuyu açtım. Yıllardır çeşitli ilan sitelerinde %100 Net Kazanç olarak yazılarımı görmeniz mümkün. Genelde çalıştığım kişiler memur ek kazanç arayan yada bankada bekletmek yerine ticaret alaninda işletip kazanç elde etmek isteyen arkadaşlar lardan oluşmaktadır. Burada vergi masraf gibi tüm giderler bana aittir.kiralayıp ilettiğim villa apartlar mulk sahibi genelde ingiliz heryil gelmeyen yada yilda 15gün gelen kisilerdir.kendi mulk apart dairelerim harici bunlarida degerlendiriyorum sezonluk kar ortakligi yaparak.bu konuda bizde seciciyiz 1000 kisi arar 3 kisi calisir.her miktar kabuledilmez.dahadetay ve calismak isteyen arkadaslar gelir geri odeme sozlesme dekont inceler karar verir.teşekkürler hayırlı işler.

Acayip seçici her ikiside....

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Satış / Pazarlama

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.39 saniye.
20:39:53, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım