Nalburlara Paketlenmiş Alçı Satmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Nalburlara Paketlenmiş Alçı Satmak

onur3450
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
01/07/2015 :  18:38:51 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

arkadaşlar öncelikle merhaba benim kafa yorduğum iş kısaca şu...
şimdi 3 çeşit alçı var
1)saten alçı-30 kg/torba
2)sıva alçı-35 kg/torba
3)kartonpiyer alçı-30 kg/torba
bunları 1'er kilogramlık yumurta poşetlerine dolduruyoruz ve 100 tl ye alacağımız yarı profesyonel poşetleme makinaları ile kapatıyoruz nalburlara minimum satış miktarımız 200 kg olacak şekilde özel koliliyoruz 1 kg lık paketini 0,50-0,60 kuruştan verdiğimizi düşünürsek 1 nalbura 120 tl lik mal vermiş oluruz
haftada 100 nalburdan sipariş alma hedefi koyarsak ayda 45.000-48.000 cirolu bir ticaret yapmış oluruz ben bir nalbur olarak bu işi kendi rafımda satmak için yapıyorum ve torbası 11,00 tl ye mal olan saten alçının kilosunu 1,5 den veriyorum +artıları bir hayli fazla bu sistemin örneğin her nalbur açık alçı satıyor ve işyerinin toz içinde kalmasından müzdarip ayrıca yaz sezonunun en çok satılan malzemelerinden birisi alçı kimi 10-20 kilo alır kimi 1 kilo çok bir avuç ver der emin olun bir avuç ver diyenden para istemek ticaretin etikliğine sığmaz iş böyleyken bunlarda maliyete eklenir. zahmetli bir iş fakat istikrarlı bir ürün müşteri pörtföyü yakalanırsa iyi bir ticaret imkanı sağlanır... saygılar...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
ahm34
Yeni Üye

Toplam 91 yazı
02/07/2015 :  14:26:45 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Kardeş biraz erken düşünsen güzel olurmuş daha 1-2 ay önce evi boyadım ve rötüş yapmak için alçı istedim 1kg'lık markasını unuttugum güzel bir şekilde ambalajlanmış alçıyı aldım ama çevrende yoksa yapabilirsin ben söyliyim dedim bi piyasayı araştır istersen

onur3450
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
02/07/2015 :  15:45:42  Alıntı
ben zaten olduğunu biliyorum rigip abs gibi alçı markaları profesyonel olarak üretiyor fakat genelde yapı marketler ve elit semtteki nalburlar satıyor bu ürünleri ben biraz daha alt kesim nalburlara hitap edilir diyorum.

hemperi
Üye

Toplam 508 yazı
03/07/2015 :  08:47:38  Alıntı

Siz zaten işin içindesiniz, bence denemekten bir şey kaybetmezsiniz

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Ticaret
chertpoberi
Üye

Toplam 174 yazı
03/07/2015 :  11:20:47  Alıntı
Cimento esasli tamir harci, cimento, kum, kucuk cakil vs de is gorur...
Haftada 100 nalbur urunu nekadar surede satar bir de o var...
Bu arada kagit ambalaji tercih ederdim, posette olsa bile bir kese kagidina posetiyle de yerlestirilebilir....

Yerleşim : Ukrayna / Kiev  |  Meslek : Serbest meslek

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.73 saniye.
02:44:39, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım