Tavukçu Dükkanı Ve Piliç Çevirme . . . - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tavukçu Dükkanı Ve Piliç Çevirme . . .

ycl68
Üye

Toplam 110 yazı
29/06/2015 :  19:49:44 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar tavukçu dükkanı açıp yanınada piliç çevirme koymak istiyorum,bu işi yapmış veya yapan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum,şimdiden teşekkürler,işiniz rast gitsin.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
ycl68
Üye

Toplam 110 yazı
30/06/2015 :  19:57:05  Alıntı
güncel

kadirbsnl
Yeni Üye

Toplam 22 yazı
30/06/2015 :  23:04:45  Alıntı
İsi bilmiyorsan bulasma ustalara bel baglama
Sınırsız Tedarik Hizmetleri

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
ycl68
Üye

Toplam 110 yazı
01/07/2015 :  19:43:17  Alıntı

İşi biliyorum kadir,mesleğim kasap sadece 7 yıldır uzağım kar oranlarını merak ettim,bir de parça dökme tavuk yasaklanmış,bunları merak ettim.

ugurersoz
Yeni Üye

Toplam 34 yazı
01/07/2015 :  20:01:57  Alıntı
Parca yasaklaninca kar marji iyice dustu asagi.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Muhasebe
ycl68
Üye

Toplam 110 yazı
03/07/2015 :  13:16:12  Alıntı
güncel

ycl68
Üye

Toplam 110 yazı
07/07/2015 :  16:53:31  Alıntı
güncel

Jewel_py1
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
25/07/2015 :  07:52:14  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - ugurersoz
Parca yasaklaninca kar marji iyice dustu asagi.

Parça yasaklanmadı. Yanlış bilgi vermeyin.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Esnaf
Jewel_py1
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
25/07/2015 :  16:20:59  Alıntı
Düzeltme: dökme parça yasaklanmış. Ama ambalajlı parça serbest. Ha Tr'de uygulanırmı ? Bence HAYIR.

ycl68
Üye

Toplam 110 yazı
26/07/2015 :  16:50:07  Alıntı
Ambalajlı pakette satılanla ,açık dökme parçanın kar oranı aynı değil,bir mesleğin sonu daha geldi.yazık.

Emreasln
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
26/07/2015 :  16:57:24 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Herkese merhaba arkadaşlar 16 senelik iyi iş yapan kuruyemiş dükkanımı devir ediyorum ilgelinirsen özelden mesaj at veya çevrende ilgilenen varsa her türlü bilgi verilebilir. Aylık kazancı ortamal herşeyle birlikte şuan bize kalan:5000-6000 tl arasıdır. daha detaylı bilgi için hasimemreaslan.34@gmail.com mail atabilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
ycl68
Üye

Toplam 110 yazı
26/07/2015 :  19:16:37  Alıntı
Kuruyemiş işi bitti canım,16 yıl evveldi o iş kimseyi kandırma ,iş yapsa zaten sen devretmezsin..

Emreasln
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
26/07/2015 :  19:30:13 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bana mail at konuşalım lütfen ben herşeyi ile burdayım.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
Jewel_py1
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
27/07/2015 :  16:29:36  Alıntı
Burası Türkiye burada olmaz diye birşey yok. O kanunun uygulanabileceğini sanmıyorum.

mduran
Üye

Toplam 195 yazı
29/07/2015 :  21:58:47  Alıntı
merhaba turşu verdiğim yapmak istediğin işle ilgili işletmeler var hemen hemen her gün kar zarar muhabbeti yapıyoruz ama hepsinin ağzında aynı muhabbet elli adet çevirme tavuğun altında zarar yazıyormuş birde paketlenmiş tavuk satı başlayalıdan bu yana satışlar ciddi oranda düşmüş
TURŞUCU ŞEVO

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Gıda
Jewel_py1
Yeni Üye

Toplam 18 yazı
30/07/2015 :  09:00:18  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - mduran
merhaba turşu verdiğim yapmak istediğin işle ilgili işletmeler var hemen hemen her gün kar zarar muhabbeti yapıyoruz ama hepsinin ağzında aynı muhabbet elli adet çevirme tavuğun altında zarar yazıyormuş birde paketlenmiş tavuk satı başlayalıdan bu yana satışlar ciddi oranda düşmüş

Bu doğru olabilir ancak; herkesin rızkını Allah verecektir.

ycl68
Üye

Toplam 110 yazı
11/08/2015 :  16:25:35  Alıntı
Benim sorduğum soruya cevap alamadım,birisi kuruyemiş dükkanım var istersen sana satayım diyor,(durum çok vahim demek ki,buraya kadar düştüğüne göre) birisi makinasını üretiyorum diyor,biride rızkı allah verir diyor.Arkadaşlar işi bilmeyenler lütfen yazmasın.

buyukhedef
Üye

Toplam 148 yazı
11/08/2015 :  22:16:27  Alıntı
Nasıl bir tavsiye istersiniz? Kasapsınız ve bu işi biliyorsunuz, ne yapacağınızı da belirtmişsiniz. Herkesin yaptığının dışına çıkmak mı istiyorsunuz ? İlginiç fikirler mi arıyorsunuz ? Farklı bir konsept arayışında mısınız ? Kısamesaj gibi konu açmışsınız, yani biraz açıklayın, hangi konularda bir arayışınız var ?
..ııII BÜYÜK HEDEF IIıı..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
ycl68
Üye

Toplam 110 yazı
12/08/2015 :  16:48:33  Alıntı
Arkadaşlar yapacağım iş şu (x firmadan bütün poşette tavuk alıp ,parçala**** satışı,)Parça tavuk satışı yasaklanmış,bu işi yapan arkadaşlar (varsa tabii) buradan görüşlerini bildirirlerse sevinirim.Yasak gelmeden önce poşet tavuğu kanat,baget,pirzola ,göğüs,şeklinde parçalayıp satıyorduk,kar oranı kg başı 4tl civarıydı,bir tavukçu dükkanı günde en az 50 kg sattığını düşünürsek 200tl gibi bir rakam ortaya çıkıyor.Bunun yanında piliç çevirmede koyulursa iyi oluyordu...sorum şuydu bu sitede farklı meslek gruplarından arkadaşlar var,belki aralarında bu işi yapanlar vardır diye sordum.Olay bu, yoksa işi zaten biliyorum,benim merak ettiğim kar oranı...Yinede cevap veren arkadaşlara teşekkürler,bu sitede yaklaşık 2 yıldır yazılanları takip ediyorum,arkadaşın biri bir soru soruyor ,50 tane birbirinden alakasız cevap geliyor,buna kızıyorum,konuyu biliyorsan cevap ver,yoksa benim kuruyemiş dükkanım var sana devredeyim:)) v.s gibi cevaplar iyi olmuyor,şimdi arkadaşın biri sormuş tavuk döner dükkanı açıcam yardım edin diye,cevaplar saçma sapan korkuyorlar dönerin nasıl yapıldığını anlatmaya,biliyorsan adam gibi yaz millet yararlansın,ama yok içleri fesat geberse yazmaz tarifi:) yaz işte bu kadar insan buradan faydalanıyor.Onlarda ekmek yesin,ama yok sanki dünyaları verecekler,kısa kısa cevaplar,v.s eksik tarifler özellikle eksik veriyorlar tarifiki yapamasın ,eline yüzüne bulaştırsın,insanımızın iyisi az,içinde fesatı,haini,çok,lan yaz işte adam yararlansın,bir ekmek yesin,sanki açacağı dükkanı senin karşınamı açacak,açsaki ne olur rızkı veren allah bunlara kızıyorum arkadaşlar.Çok teşekkürler,bu meslek hakkında detaylı bilgi verebilirim,öyle bir anlatırımki bu işi yapmış kadar olursunuz:) Ama şu anki durumunu (kar oranı bilmiyorum) en kötü girer bir tavukçuya sorarım :) İşiniz rast gitsin...

buyukhedef
Üye

Toplam 148 yazı
12/08/2015 :  21:32:42  Alıntı
Bak ne güzel anlatmışsın, konu şimdi daha iyi anlaşıldı. Mesleki bir bilgim olmadığından cevap veremeyeceğim fakat tavuk işiyle ilgili olan fikir verebilecek birileri olacaktır.
..ııII BÜYÜK HEDEF IIıı..

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.94 saniye.
20:43:10, 24 Nisan 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım