Parti Dükknı Açmk Konusnda Fikirlerinzi Bekliyorum - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Parti Dükknı Açmk Konusnda Fikirlerinzi Bekliyorum

y_kayalioglu
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
24/06/2015 :  09:35:02 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar Ben yasin 29 zonguldak ereğliden sizlerden yardımcı olmanızı ve önerilerinizi bekliyorum 50 - 60 bin tl arasında bir dükkan açmayı düşünüyorum şuan parti malzemeleri satmayı düşünüyorum içeriğinde düğün kına sünnet diş buğdayı parti bekarlığa veda baby shower ile alakalı ürünler satmayı düşünüyorum eminönün deki toptancılardan mal almayı planlıyorum. Bu işi eşim için düşünüyorum. Bu tarzda ereğlide bir firma var onunda dükkanı küçük bir yer 40 m2 civarında ben ana caddenin bir arka sokağında 105 m2 yer buldum kirası 1000 tl gayet uyguna buldum bu sektörden para kazanabilirmiyim bu işi yapan varsa ban yardımcı olsun fikir versin
Kaçınılmazı Ertelemeye Gerek Yok

Yerleşim : Türkiye / Zonguldak  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
orkun77
Yeni Üye

Toplam 42 yazı
26/06/2015 :  18:58:56  Alıntı
merhabalar bulundugunuz mevki potansiyel bir nokta bu konuda is yapabilirsiniz.
eminönünde veya istoçda ithalatcılar var istoç 1.sırada ürünleri burada rahat bulursun.bende sizin bölgede bazı ürünlerim satılıyor .www.divalkonsept.com dügün mevlüt ve dini günlerde satışı olan ürünlerimiz.
iletişim numaram 0 532 404 9898 volkan telefonla ulaşırsanız elimizden gelen yönlendirmeyi yapmaya calışırım.

allah utandırmasın bol kazanclar..

saygılarımla
Volkan YAVUZ
0 532 404 98 98

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Reklam
ahmethakan41
Yeni Üye

Toplam 57 yazı
30/06/2015 :  00:21:15  Alıntı
merhaba. arkadaşımın düğününde gelin sandalyesi için Zonguldak merkezde bi dukkana sene 2009 400 tl para vermiştik. hiç unutmuyorum buyuk işler var. mumluklar şamdanlar vs. güzel kazanç olabilir. uygun fiyatla verip bide işi güzel takip ederseniz neden olmasın.. parti konusunda pek emin değilim. cnkü az bizim oralarda böle işler. daha cok ereğlinin köylerine gidip insanların kafasına girmek lazım:) şimdiden başarılar
ahmet

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
guner
Üye

Toplam 116 yazı
30/06/2015 :  03:33:55  Alıntı

Pazarciya Toptancilara parekendiciye Klozet takimi yolluk paspas kilim imalatçısiyim her türlü çeşit çeşit istenilen adette ebatlarda yapılıp teslim ederim direk birinci elden satis

Not:eğer istenirse mail veya watsap yoluyla resim atabilirim. 
Gsm:0533 491 62 52 nolu numaradan da
ulasabilirsiniz.telefona cvp veremezsem msj çekiniz

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Satış / Pazarlama
HELİNHOME-MAHMU
TBEY

Yeni Üye

Toplam 30 yazı
02/07/2015 :  12:17:55  Alıntı
EV TEKSTİLİ İMALATI VE TOPTANCILIĞINI YAPIYORUZ .
YORGAN -
YASTIK -
UYKU SETİ -
NEVRESİM TAKIMLARI -
BEBE BEŞİK SETLERİ
ALEZ
YATAK ÖRTÜSÜ
PİKE TAKIMI
BATTANİYE GRUBU
BORNOZ TAKIMLARI
HAVLULAR
MUTFAK HAVLULARI
PİKE
LASTİKLİ ÇARŞAF

YERİMİZ İSTANBUL-MAHMUTBEY CADDESİNDEDİR .
İRTİBAT TEL : 0212 632 77 93
helinteksbaran

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
fun-cup
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
11/07/2015 :  19:21:32  Alıntı
Satmak isterseniz kagıt bardak üretiyorum, Her desen ve boyutta üretim yapıyoruz. Parti malzemeleri satan firmalarada ürün veriyoruz. İlgilenirseniz fun-cup@yandex.com adresine mail atabilirsiniz. Ürünlerimiz 1.kalitedir,akıtma,damlatma yapmaz ilgilenirseniz görüşmek isterim. Satışlarımız peşindir,zamanla duruma göre vade vs. Görüşülür.
Fun-cup kagıt bardak

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğrenci

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.33 saniye.
07:19:18, 26 Nisan 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım