Tır ( Çekici ) Seçimine Yardım - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Tır ( Çekici ) Seçimine Yardım

aykut0648
Yeni Üye

Toplam 67 yazı
22/05/2015 :  08:33:37 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar günaydın, Ben 3 ay sonra memurluktan istifa edip yurt içi ve uluslararası taşımacılık işine gireceğim. Araç seçimi konusunda yardımlarınızı ıstıyorum.

Axor veya scanıa dusunmuyorum..

-----1 ) 2010 veya ustu cargo 1838 T mi

-----2 ) 2010 veya ustu iveco 450 - 460 mı

fıyat ve masraf yönunden bu aracları dusunuyorum, kendim kullanmıyacagım şöför surecek.. ne dersınız hangısı daha uygun olur ?
aykut

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Asker
zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
22/05/2015 :  09:41:49  Alıntı
1 yıl çekici sattım
ivcodan uzak dur
axor düşünmemen hata 2elde en az değer kaybeden ve herdaim elinden çıkarabileceğin araçtır.senede sıfırı 10000 üzerinde satrken pazarın %80den fazla paya sahiptir.
kaç ade alıcaksın yuksek adetlerdeyse o zaman her markanın özel imkanları vardır
ama 10 taneden az alacaksan hiç düşünme axor al
fordda yakıttan canın yanar.yurtdışında parca bulaazsın yurtdışında arızalansa ne yapıcaksın?
şöför seçimine dikkat et mumkunse referanslı yada tanıdık birini bul piyasa 10 lira veriyorsa şöföre sen 11 lira verki aracına kendı aracı gibi baksın.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
aykut0648
Yeni Üye

Toplam 67 yazı
22/05/2015 :  13:54:01  Alıntı
fazla param yok yenı gırecem ıse dıyınce banada sanayıde bır usta onerdıydı ıveco yu.. Ford ada gırme dıyorsun yanı. pekı axor un euro 5 motoru hangı yılda baslıyor. hangı modelı almalı ?

Şöföre maaş + prim vermeyı dusunuyorum hem onun ıcın hem benım ıcın daha hayırlısı bu sanırım
aykut

aykut0648
Yeni Üye

Toplam 67 yazı
22/05/2015 :  14:14:58  Alıntı

axor ların euro 5 motorlusu hangı yıl uretıme basladı ? axor al derken 1835 tenmı 1840 tanmı bahsedıyorsunuz
aykut

aykut0648
Yeni Üye

Toplam 67 yazı
22/05/2015 :  19:18:11  Alıntı
.
aykut

aykut0648
Yeni Üye

Toplam 67 yazı
23/05/2015 :  14:04:58  Alıntı
.
aykut

zzaxiss
Üye

Toplam 385 yazı
25/05/2015 :  09:01:47  Alıntı
ivecoların yakıtı yüksektir sadece 97 senesi modelleri çok iyidir, ivecolar sağlam araçtır ama yakıtı ve yedek parçası can yakar her yerde bulamazsın ,
axorların 1840 makbuldür zaten yanlış bilmiyorsam hepsi euro 5 motordur sıfırları euro 6 olması lazım son 1-2 yıldır uretılenler
siz aracı alıp kiraya mı vericeksiniz yoksa nasıl çalışıcaksınız ?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.69 saniye.
01:37:00, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım