Çarpılmış Araç Alıp Satmak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Çarpılmış Araç Alıp Satmak

ankara2929
Üye

Toplam 574 yazı
01/05/2015 :  01:24:17 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

bu iş çok dikkatimi çekiyor, benim sanayide tanıdığım, kaportacı,boyacı, oto elektrikçi, motor ustası tanıdığım var, yani başkasına 5 liraya yapılacak işi bana 3 liraya yaparlar, zatende aracım var, çoğu zaman, ucuz ufak tefek şeylere para bile almazlar,samimiyiz. Sorum şu, mesela adamın aracı var, büyük kaza yapmış ,belki de şaranpolden uçmuş, ben bir daha bu araca binmem, canımı zor kurtardım, elimden çıkartacam diyor, zatende internette de ararsanız bu tür ilanları bulursunuz, perte çıkmamış, hasarlı bir aracı alıp, yaptıtıp satmakla para kazanılabilir mi? ticari piyasada bayağı eskiyim, ticaretide çok iyi bilirim. Bu konudaki görüşlerini alabilir miyim? bu işi beni yormaz, sermayem var, aracı alıp, sanayiye çekerim, usta yapıp teslim eder. Yani diyelim ki piyasası 15 bin lira olan bir aracı 5 bin liraya aldım diyelim, 3-5 bin tl de harcadım. Bu aracı 15 bin tlye olmasa bile 13- yada 14 bin tlye satıp, 3-5 bin tl kazanabilir miyim? sanayiden kazık yemem, parçalarıda çıkma filan alabilirim. Yani ağır hasarlı araç piyasasının çok mu altında gider. Lütfen görüşlerinizi paylaşır mısınız?

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Mühendis
because
Üye

Toplam 215 yazı
01/05/2015 :  12:46:22  Alıntı
piyasası 15 bin olan ağır hasarlı aracı tamirden sonra 13 14 değil 7 8 bine bile satamazsın.. tabi bilgi dahilinde..diğer türlü etik olmaz.. aracın hasarına da bağlı.. devrilmiş araçlar da çok zor..

Yerleşim : Türkiye / İst  |  Meslek : Tekstil
metin1905
Üye

Toplam 108 yazı
01/05/2015 :  13:47:31  Alıntı
S.com veya başka sıtelerdekı aracılardan alırsan para kazanman mümkün degıl sigorta sırketlerının açmış olduğu ıhaleler var onları takıp edin
Gideceğiniz yeri bilmiyorsanız,vardığınız yerin önemi yoktur

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
tlghn
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
01/05/2015 :  22:01:12  Alıntı

bu işi 1.5 2 sene ben yapmıştım truzim işinde oldugumdan kışları bol bol vaktimiz oluyor ekim-nisan arası size nacizane bir kaç fikir vereyim bu işte para var hemde hatrı sayılı şekilde var ancak alacagınız arabaları malum sitelerde değil bizzat sigorta şirketlerinden bulmanız gerekicek misal örnek vermek gerekirse direkt sigorta şirketinden almış oldugum bir kaç araç için konuşayım 2006 opel corsa 1.3 enjoy paket dizel aracı sağ ön sağ arka kapısı hasarlı şekilde sigortadan 6 bin lira karşılıgında aldım 3750 lira harcı**** arabayı kusursuz hale getirdim bana maliyeti 10 bin bu aracı o zamanın parası 15.500 e satmıştım bunun gibi bir kaç kez karlı bir iş oldu ancak burda sizin yapmanız gereken kendinize bu işlerde uzman bir sigortacı bulup komisyon şeklinde çalışmanızdır umarım başarılı olursunuz tatlı bir paradır...

Yerleşim : Moldavya / Kişinev  |  Meslek : Gıda

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.73 saniye.
22:12:26, 1 Mayıs 2024, Çarşamba

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım