Eğitim Danışmanlığı Prosedürleri Nedir? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Eğitim Danışmanlığı Prosedürleri Nedir?

shacks
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
20/04/2015 :  14:19:38 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar bir yer kiralayıp eğitim danışmanlığı yapmak istiyorum. Ve aynı zamanda özel ders bürosu olarak da kullanmak istiyorum. Bu işlerin yasal dayanağı nedir? Kendim matematik öğretmeniyim. Genellikle özel ders bürosu olarak arkadaşla ortak kullanacağız. Bu islerin vergisi izni nasıldır? Çevresinde tanidigi olanlar veya forumda bu işi yapanlar cevap yazabilirler mi? Tesekkur ederim şimdiden.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Öğretmen
deniz07
Yeni Üye

Toplam 15 yazı
25/04/2015 :  09:53:48  Alıntı
Sayin Shacks, Bu isi yapan tanidiklarim var. Uzun suredir gorusmuyorum ama bildigim kadariyla vergisi dusuk ya da hic vermiyorlar. Ben Belarus Minskte yasiyorum. eger ilgilenirseniz buraya universitelere ve Rusca kurslarina ogrenci getirme konusunda sizinle calisabiliriz. Sektor cok genis. Universiteler icin yakinda sezon baslamak uzere. Ilgilernirseniz hizli bir sekilde baslayalim. Siz Ogretmensiniz. Bu is sizin icin bicilmis kaftan. Cevreniz genistir. Ilgilenirseniz viberden gorusebiliriz.

Yerleşim : Beyaz Rusya / Minsk  |  Meslek : Turizm
karaburc
Yeni Üye

Toplam 20 yazı
26/04/2015 :  21:48:18 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Biz bu işi 5 yıldır yapıyoruz. Düşünürseniz bayilik verebiliriz. Ayrıntılı bilgi için 0505 2444944

Yerleşim : Türkiye / Osmaniye  |  Meslek : Öğretmen
Teknolojik.Net
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
28/04/2015 :  16:46:07 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

fatura kestiğinizde verginin yüksek oldugunu biliyorum.
girdi olmadan çıktı faturası kesince yaklaşık %38 oranına yakın bir vergi oluşuyor şeklinde bilgim var. tabi detaylı olarak muhasebe alanında çalısanlar varsa daha fazla yardımcı olabilirler.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
imranuysal
Yeni Üye

Toplam 6 yazı
25/05/2015 :  23:58:57  Alıntı
Vergisel acidansa sorunuz sadece şirketlesmeniz gerekir.farklı şekillerde yapabilirsiniz.şahıs şirketi kurarsiniz kuruluşu ve muhasebe anlamında ilk açılışta maliyeti çok düşüktür. Kazancıniz arttıkça vergi diliminiz yükseliş ayrıca her faturanın in %8 kdvsi vardır. Ltd sirket kurabilirsiniz.biraz daha maliyetlidır ama kazanciniz ne kadar artarsa artsın maliyetleriniz aynı kalır. Bu sadece vergisel boyUtudur.işin içine öğrenciye ders girince milli eğitim den izin ve ruhsat alınması gerektiğini biliyorum.muhasebe konusunda tüm sorularınızı sorabilirsiniz
Mum ışığından vermekle bişey kaybetmez.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Muhasebe

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

2.83 saniye.
13:11:16, 29 Mart 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım