İzmirde Ne İş Yapılabilir. . . - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İzmirde Ne İş Yapılabilir. . .

gokhansen35
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
13/04/2015 :  17:28:12 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar merhaba izmirde iş kurmak istiyorum kafamda bir fikir yok kendim sağlıkçıyım ,babamında kendimize ait 2 adet büyük kamyonu bulunmakta bir yatırım yapmayı düşünüyoruz... Yatırım tutarı şu anda 200 bin tl civarında düşünüyoruz ,neler yapabiliriz Siz değerli koniks üyelerinin fikirlerini almak istiyorum .Hepinize şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkürler...
GÖKHAN ŞEN

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık
qerz
Yeni Üye

Toplam 56 yazı
14/04/2015 :  07:33:33  Alıntı
Sana ters düşecek ama yaz mevsimine girdik. İzmir, turistlik bir yer. Turlar felan düzenlersen, çok güzel bir para yersin.
Ayrıca, kamyonlar hakkında bilgi verirsen, model tip büyüklük felan ona göre de bir iş kolu önerebilirim.

Yerleşim : Yunanistan / Selanik  |  Meslek : Satış / Pazarlama
gokhansen35
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
14/04/2015 :  08:51:46  Alıntı
qerz arkadaşım verdiğin bilgi için teşekkür ederim...Turistik turlar derken biraz daha ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim .Kamyonlar, 2006 model 2524 ford cargo 10 teker açık kasa kamyon .
GÖKHAN ŞEN

qerz
Yeni Üye

Toplam 56 yazı
14/04/2015 :  09:03:59  Alıntı

Aslında öncelikle kamyonlardan pek anlamam. Zaten çocukluğum dışında hiç kamyonum olmadı. Ama bunların üstünü kapayabilirseniz, belki bir lojistik firmalarında yer alarak ilk etapta, dişleyebilecek bir ekmeğe sahip olursunuz. Sonra, işi beğenirseniz devam edersiniz. Şimdi 200bin tl ile lojistik firması açın demem çok saçma olur. Belki bazı mesleklerde, at olmadan jokey olabilirsiniz ama hepsi için geçerli değil. Kamyonculukta biraz işin içinde pişmen gerekir. Şöför nerden çalar nerden ekler, ne hisseder, ne yapar, ne eder bilmeniz gerek. Ha, bu tecrübeye sahipseniz veya başka yollardan elde edebileceğine inanıyorsanız o zaman oturup farklı bilgiler dahilinde farklı bir fikir, öneride bulunuruz.

Aslında, sormadım. Benim hatam, kusuruma bakmayın. Yabancı diliniz var mı? Ona göre işin büyüklüğünden bahsedeceğim. Geçen yaz ben İzmir'de kaldım 1 haftaya yakın. Cidden, çok hoş bir şehir. Türkiye'nin bir çok yerini ziyaret etmiş olarak beni hayrete düşüren bir şehirdi. Denize bakan yüzeyi çok olan bir şehir. Bu büyük bir nimet, hele Türkiye'de. Karşı tarafta Mitilini ve Hios adası var. Buralar genellikle ya zengin ailelerin olduğu yada zengin ailelerin ziyaret ettiği bölgelerdir. Hemde para birimi euro olan aileler. 1e 3 gibi bir durumdayken Türk lirası bunu vurdura vurdura, 3te 1 fiyatına tatil fırsatı diye bir çok kişinin aklını çelebilirsiniz. Bazı hotellerle anlaşıp, toplu oda kapatırsınız, otobüsler tutarsınız biraz milleti tarihi yerleri felan gezdirirsiniz. Aynı şekilde, Türkiye içinden, deniz yüzü görmemiş millet için ucuz fiyatlara bir tatil fırsatı pazarlayabilirsiniz. Deniz, pozitif yüklü bir hayaldir. Biraz daha süsleyerek hele milletin beyninin bile aktığı sıcaklarda, kim deniz boyunda yeşilliklerin içinde serinlemek istemez?

Yunanistan konusunda yardımcı olabilirim. Krizi olan bir ülkedir, doğrudur. Bu nedenle turisti bol olan bir ülke. Nufüs, 12 milyon ve 2014 yılında 22milyon turist bu toprağa ayak bastı. Türkiye daha da ucuz bir ülke, neden bunu bir fırsata cevirmeyesiniz ki? Hemde 200bin tl gibi bir meblağ varken ve yaza az bir şey kala.

gokhansen35
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
14/04/2015 :  09:42:32  Alıntı
qerz verdiğin içi teşekkürler .ingilizcem orta seviye.Verdiğin bilgiler çok değerli ancak bu konuda hiç bilgi birikimimiz olmadığı için bu yüzden biraz karamsar bakıyorum ...
GÖKHAN ŞEN

qerz
Yeni Üye

Toplam 56 yazı
14/04/2015 :  10:15:01  Alıntı
Bence, bu işi gerçekten düşünmek isterseniz eğer. Gidip bir otobüs kapatıp bir şehirden bi şehre ve sonra 2 günlük bir izmir turuyla deneyebilirsiniz. Kaybederseniz, az bir meblağ kaybedersiniz. Hem işi bir derecede tatmış olursunuz. Ayrıca, buradan seferler düzenleyebilirsiniz İzmir'e bu konuda yardımcı olurum. Üstüne basa basa bu sektörü söylüyorum çünkü gerçekten İzmir gibi bir avantajınız var ve kullanmalısınız. İsterseniz , konu hakkında gereken bilgileri sorup/cevap #537;eklinde cevaplandırabildiğim kadar cevaplarım ve konu en azından bir arşiv niteliği kazanır. Bizden sonrası gelenlere bile yardımcı olmuş oluruz.

Ve-ga
Yeni Üye

Toplam 14 yazı
18/05/2015 :  14:48:40 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Arkadaşım Okullarda 3d veya hologram film gösterimi uygun bir iş olduğu gibi elindeki sermayenin 20 de 1'ine ihtiyacın olacak ama 8 ayda yani okul sezonunda doğru planlama ve çalışma ile 50000 ila 80000 tl arası kazanabilirsin.
Detaylı bilgi için www.ve-gaorganizasyon.com

BAYİLİK DETAYLARI

Bayilik Nedir ?: Bayilik denilen sistem firmamız ve tarafınızla yapılan anlaşmalar çerçevesinde belirlenen bir il veya ilçede Ve-ga Organizasyonu yani bizi temsil ederek, gerekli Hologram -3D – 4D – 7D sinema sistemleri ile freelancer çalışarak kazanç sağlıyorsunuz. Burdaki temel çalışma prensibi kazan kazandır mantığıdır. detaylı bilgi için lütfen bilgi isteyiniz.

1. Bayilik için gerekli tüm ekipman eksiksiz olarak temin edilir.

2. Yetki verilen bir bölgeye başka bir yetki verilmez böylece bayii bölgesi korunmuş olur.

3. Gerekli materyallerin ücretleri talep edilen ilin büyüklüğüne ve potansiyeline göre değişmektedir.

4. Ödemelerinizi kısmen vade şeklinde yapabilirsiniz.

5. A’dan Z’ye merak ettiğiniz tüm sorulara istediğiniz zaman cevap alabilirsiniz.

6. Bayilik sonrası tüm resmi evrak işlemleri tarafımızca düzenlenmektedir.

7. Bayilik sonrası yerinde teknik destek hizmeti verilmektedir.

8. Tüm afiş,broşür,bilet, kartvizit gibi baskı işleri tarafımızca bastırılmaktadır.
KAZANÇ SİSTEMİ

3D Film veya HOLOGRAM Film Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda,anaokullarında,kreşlerde izletilebilir Okullarda sosyal etkınlık olarak görülen tiyatro gösterimi-3D fılm HOLOGRAM Film gösterımı sosyal etkınlık alanındadır.

Okullar her ay bır gösterim yapmaktadır.Okullarda Eylül ayında basla**** randevu alınır, alınan randevu tarıhden 2-3 gun önce firma yetkılerı okulu ziyaret ederek sınıfları dolaşır öğrencılere fılmi ne zaman izletileyeceği, fılm hakkında bilgi verilir ve okulun panolarına film ile ilgi afişler asılır.

Film izletme zamanı fırma yetkılerı okulun gösterdıği uygun alana gereklı malzemlerını kurar. Öğrenciler salonun kapasitesine göre ıcerı alınır biletlerı alınan öğrencilere film 3d ise gözlük verilir.Film bitiminde gözlükler toplanır.

Okulda bilet ücretleri okulun bulunduğu il ve semte göre değişiklik gösterebilir. Ama genel olarak her ilde 3 tl olarak satış yoğunluğu vardır. Okul aile birliği satış işlemini gerçekleştirir.Gösteriler bittikten sonra kazanılan meblağının anlaşmaya göre bir kısmı Okul Aile Birliğine bağış yapılır.Kazanç sistemini öğrenmek ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Yöneticilik
haydibizdenal
Üye

Toplam 227 yazı
21/05/2015 :  13:19:29  Alıntı
0 531 764 43 35 ararsan yard olabilirim
www.sifamagazasi.com

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Satış / Pazarlama
mnyfeto
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
24/05/2015 :  11:32:25 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
150 bin tl yatırıma ayda 5 bin tl kazanc ve paranızda mala yatırılacağından kayıpsız durabilir. Siz sadece paranızı alıcaksınız

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Turizm

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.62 saniye.
20:35:00, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım