Karton-pet Şişe Vb Hurdalar Hakkında - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Karton-pet Şişe Vb Hurdalar Hakkında

kimyaci
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
18/03/2015 :  19:37:39   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar bu konuyla alakalı bilgi edinmek istiyorum.Karton-kağıt-pet şişe-poşet-jelatin-cam şişe-vb hurda pazarı hakkında bilgi birikimi olan arkadaşlara sırasıyla şunları sormak istiyorum.
1-Bu pazardaki ürünlerin güncel kg fiyatlarını öğrenmek istiyorum.
(Genel toplayıcının bizden alışı?)
2-Ödemeler canlı mı vadeli mi oluyor acaba?
3-Genel toplayıcılar özellikle istanbul'da malı hangi firmalara veriyorlar acaba?
4-Sektördeki handikaplar sizce nelerdir?
Teşekkürler.
http://www.kimyasalfiyati.com&HER NEVİ KİMYASAL MADDE İÇİN FİYAT SORABİLİRSİNİZ.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
aslan59
Yeni Üye

Toplam 71 yazı
20/03/2015 :  18:54:54  Alıntı
selam geridinusumlu atık işi en risksiz iştir bir kısım kişiler arabalarla sokaktan toplar ve hurdaci benzeri yerlere kağıt ve karton kg 15. 20 kuruştan verir o hurdaci daha büyük toplama merkezlerine veya fabrikaya verir fabrika 35. 40. kuruştan alır ve ödemeyi genelde peşin öderler

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
kimyaci
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
20/03/2015 :  19:27:12 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
aslan59 öncelikle cevap için teşekkür ederim.Aradaki fark çok fazlaymış.Bu 20 kuruş güncel fiyatımı acaba?
http://www.kimyasalfiyati.com&HER NEVİ KİMYASAL MADDE İÇİN FİYAT SORABİLİRSİNİZ.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
erkantekin
Üye

Toplam 567 yazı
20/03/2015 :  20:42:16  Alıntı

Hurda fiyatları her gün değişebiliyor. Özellikle bakır ve metal Londra Metal Borsasına ( LME ) bağlı. Hurdada vade olayı yok denecek kadar azdır. Nakittir. Her hurdanın alıcısı genelde farklıdır. eskiden her isteyen yapabiliyordu şimdi bakanlıktan yetki belgesi alabilen yapabiliyor. Tabi bu sokakta hurda toplayan için geçerli değil.

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ
coldfish
Yeni Üye

Toplam 35 yazı
20/03/2015 :  20:46:59 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Benim de ilgimi cekiyor bilgisi olan paylasabilir mi?
Tabldot yemek, davet organizasyon
http://www.alizadecatering.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
suleymankibris
Yeni Üye

Toplam 38 yazı
20/03/2015 :  23:38:15  Alıntı
merhabalar ben iranda yasiyorum granul fiyatlari H.D.P.E KILO 1 tl PP siyah 2 tl BLC 3 karisik 1.15 tl PP beyaz 2.70 tl PP mavi 2.45 tl PET dogranmis 1.95 tl 0098 921 413 7812 viber.
suleyman07

Yerleşim : İran / Tebriz  |  Meslek : Satış / Pazarlama
muammer172
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
26/03/2015 :  17:20:25  Alıntı
iyi günler herkese. ben pelüş oyuncak imalatına girmek istiyorum. ama makinaları nereden temin edebilirim. yardımcı olurmusunuz lütfen
muammer

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : Esnaf
volkan3553
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
27/03/2015 :  21:06:24  Alıntı
Adam burda hurda işinden bahsediyor, Muammer kardeş oyuncak imalatı için makina arıyor. doğrumu bu hareket?

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Ticaret
ibrahimtrn
Üye

Toplam 105 yazı
28/03/2015 :  10:20:39  Alıntı
merhaba hurda fiyatları ürüne türüne ve türdeki çeşitliliğe göre fiyat değişir. ben pvc üzerine çalışıyorum 0,35 kuruşada hurda var 1,50 tl ye de hurda var buradaki kriterler temizlik kullanılabilirlik fireye göre değişir. imalatçıya verilen fiyat ile hurda alıp satana toplayıp ayırana göre de değişir. kapsamlı bir iştir. komple tesis maliyetlidir. ürün bazında çalışma yapılabiliyor ise de ürüne ve piyasasına göre değişir. pvc de bu şekildedir. temel mantık olarak sanıyorum ki kağıt - pet şişe vs sanırım onlarda böyledir. burada sizin tam net bilgi alabilmeniz için tam olarak yapmak istediğinizi yazmanız lazım. çok kapsamlı ve geniş bir sektör.
İbrahim Turan

ibrahimtrn
Üye

Toplam 105 yazı
28/03/2015 :  10:23:08  Alıntı
hurda pvc ile alakalı olarak malzeme ve makine temini yapabilir. alıp satabilirim. tesis kurabilirim. danışmanlık yapabilirim. ilgilenenler özelden yazabilir.
İbrahim Turan

ersin3838
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
29/03/2015 :  17:22:35  Alıntı
Hurda naylon,poşet ve bidon tedarikçi arıyorum.
yurtdışı hurda ithalat belgemde var, önceliğim TÜRKİYE den tedarik etmektir.
bu konuda yardımcı olabilcek varsa;

ersinpehlivan@hotmail.com.tr

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Sanayici
volkan3553
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
30/03/2015 :  18:20:34  Alıntı
Hurda naylonunuzu verebilirim ama tam olarak ne şekilde arıyorsunuz ? kirlimi temizmi, ayrıca granür tesisiniz varmı.

Teknolojik.Net
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
01/04/2015 :  21:29:37 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bu hurda malzemeleri yurtdışından ithal edip türkiye'de işleyen firmalar olduğunu duymuştum.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
Oberfuhrer
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
02/04/2015 :  16:01:53  Alıntı
Geçenlerde bir geri dönüşüm firmasıyla görüştüm. 20 ton gazete kağıdı stoklayabilirsen kamyon gönderip alıyor. Gazetenin de tonu 350-420 TL arasında değişiyor.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
INTL_TRADE
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
15/04/2015 :  18:56:55  Alıntı
Aylık 3000 ton hurda pet şişe arıyoruz.
Lütfen bulunduğunuz ili, aylık tedarik miktarınızı ve depo teslimi fiyatınızı bildirin, sizinle irtibat kuralım.

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : İthalat / İhracat
ersin3838
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
22/04/2015 :  16:37:29  Alıntı
TÜRKİYE DE HURDA ÇUVAL,GEMİ HALATI VS. ARIYORUM.

Yerleşim : Türkiye / Kayseri  |  Meslek : Sanayici
enginy
Yeni Üye

Toplam 73 yazı
25/04/2015 :  06:29:38  Alıntı
Selamlar,guncel hurda bakir (genelde bakir kablo) fiyat bilgisi olan var mi?

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Diğer
volkan3553
Yeni Üye

Toplam 37 yazı
28/04/2015 :  18:05:20  Alıntı
soyulmuş 13, soyulmamış 7 tl'ye verebilirsin.

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.07 saniye.
02:51:40, 27 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım