Dükkan Açmak İstiyorum. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Dükkan Açmak İstiyorum.

batihan76
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
14/03/2015 :  20:36:48 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

merhaba,2 adet 70 er m2 dükkanımız var.5 ay öncesıne kadar kiradaydı.ancak kıracımızın vefat etmesi dolayısıyla dükkanlar boşaldı.şimdi biz bu dükkanları çalıştırmak ıstıyoruz.dükkan kiramız yok.ancak fazla bir sermayamızde yok.en fazla 30.000 tl olama ihtimali olabılır.dükkanımız ayrıca roman mahallesınde.kiracımız burada bakkal dükkanı işletıyordu.ancak ben farklı bir şeyler yapmak istıyorum.bu konuda fikirlerinizi almak istiyorum.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İşsiz
Masor07
Üye

Toplam 546 yazı
15/03/2015 :  12:27:48  Alıntı
Bakkal demek nakit demek,mahalle bakkalı demek borç demek yazdırmak demek bencede bakkal işi zor görünüyor.Araba ve halı yıkama üzerine olabilir

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emlakçı
hemperi
Üye

Toplam 508 yazı
16/03/2015 :  11:53:57  Alıntı
Anladığım kadarıyla genç bir arkadaşımızsın, bence vefat eden kiracınızın yaptığı işi yapmaya devam et, AMA KESİNLİKLE VERESİYE VERME, en azından iş hayatı hakkında tecrüben olur..

Baktın o bakkalda işler iyi gidiyor, demek ki sende ticaret cevheri var demek..

Baktın o bakkalda işler kötü gidiyor, gir bir yere çalış.. Senden esnaf olmaz..

Yerleşim : Türkiye / Mersin  |  Meslek : Ticaret
masal06
Üye

Toplam 2659 yazı
16/03/2015 :  12:47:33  Alıntı

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - Masor07
Bakkal demek nakit demek,mahalle bakkalı demek borç demek yazdırmak demek bencede bakkal işi zor görünüyor.Araba ve halı yıkama üzerine olabilir

Bakkal üçten alıyor beşe satmak zorunda,masraf belli, fire belli kira belli, kasa belli Market bakkalın kocamanı Bakkal üçten alıyor dörde satamıyorken market kaçtan alıyor ki bir buçuktan satıyor. işin içinde bir iş var besbelli Aritmetik denen bir şey var iki kere iki beş edemiyor Benim bu bakkal beynim almıyor :)
"BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR"

"Zirvelerde Kartallar da bulunur, Yılanlar da. Ancak birisi oraya süzülerek, diğeri ise sürünerek gelmiştir. Önemli olan nereye gelmiş olduğunuzdan çok, nereden ve nasıl geldiğinizdir."

ßeLki Sandığınız Kadar Ukala,
ßeLkide Tahmin Edemeyeceğiniz Kadar Mütevaziyim
ßiraz SakLıyım ßazen YasakLıyım Kimseyi Örnek ALmam
Kimseye Örnek OLmam Arkama ßakmam 'AsLa' Demem
'Keşke'Leri Sevmem !!
ELeştiri DinLerim Nasihat DinLemem

Şüpheciyim ama kuruntu yapmam Kendimle çelişebilirim ama kafama takmam Dalga geçerim ama kırmam Ciddiye alırım ama kapılmam Huzur veririm ama söz vermem Sahip olurum ama ait olmam....

Yerleşim : Türkiye / Samsun  |  Meslek : Satış / Pazarlama
emsal
Üye

Toplam 112 yazı
18/03/2015 :  17:42:17  Alıntı
ayakkabı çanta sat 0532 331 73 34

Yerleşim : Türkiye / İstanbul
tombala86
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
18/03/2015 :  22:34:21  Alıntı
öncelikle Bakkal işi yarı açık cezaevidir.Sabahın köründe kalkarsın gece yarısına kadar durursun,afedersin w.c ye girmeye vaktin olmaz :) güvenebileceğin 2.bir kişi şart arasırada olsa bakacak.İçki satarsan içki firmalarına raflarını filan bedava yaptırabilirsin sigara çeşidini full+full tutmalısın.Ama roman mahallesindesin hepsi kaçak içiyordur :) versiyecisi çoktur.Hep gelir alır bir veresiye takar 1 yıl yüzünü görmezsin. 10 kuruş için market market dolaşanı çok olur.Artık bakkal işi her geçen gün ölüyor.Bu işe bulaşma ille yapacağım diyiyorsan ver dükkanlarını kiraya yada sat düzgün bir cadde üzerinde aç.Roman mahallesinde iş yapacaksanız eğer yoksa dönerci açın.Döneri hazır alırsınız.1-2 ay acemiliğini çekersiniz.Akşam 7 oldumuda bereket versin der evinize gidersiniz.4yıldır marketciyim bu yazı geçireyim bırakacağım.Dediğim gibi yarı açık cezaevi ve hergeçen gün işler düşmekte, çok işlek caddelerdeki içkiciler hariç bu meslek öldü.

Yerleşim : Türkiye / Bursa
engoli
Yeni Üye

Toplam 28 yazı
19/03/2015 :  21:41:03  Alıntı
roman mahallesinde iş olmaz kardeşim bakkal açarsan herşeyi çalarlar :) ver kiraya tekrar dükkan açmak istiyorsan git başka yerde yap bakkalcılık iş değil ben market işletiyorum tavsiye etmem bu saatten sonra bakkalıcılık bitti market işi büyük m2 çeşit dolayısıyla sermaye işi farklı alternatifleri araştır ...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Gıda
emreesen
Yeni Üye

Toplam 25 yazı
20/03/2015 :  13:32:12  Alıntı
Bursa'da Avrupa Birliği destekli broiler yetiştiriciliği projemize yatırım ortakları aramaktayız arazimiz mevcuttur gerekli firmalarla ön görüşmeler yapılmış olup herşey hazırdır 45.000 50.000 kapasiteli bir yetiştirme çiftliği olucaktır dileyen , ciddi düşünen arkadaşlarla ortak çalışma yürütebiliriz 05071982621
En güzel para canlı kanatçılıkta.

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Veteriner
adiluzcosmetics

Yeni Üye

Toplam 53 yazı
21/03/2015 :  23:11:08  Alıntı
Arkadaşlar merhaba, açık parfüm üretimi yapmaktayım, 242 çeşit kokumuz mevcuttur. istediğiniz kokuyu istediğiniz zman temin edebilirsiniz. kar marjlarımız yüksektir, avonun hemen her kokusunu yapmaktayım. ister il bayiliği isterseniz bölge bayiliği için konuşabiliriz. her müşteriye hitap etsin diyerekten 2 kalite parfümümüz var 1. kalitemiz 15 tl lik %30 esans katkılı , 2, cisi 5 tl 'lik %10 esanslı olarak üretim yapmaktayız. Sağlık bakanlığı onaylı İso-9001 kalite belgeli ürünlerimiz mevcuttur .Parfümlerimizin yanı sıra oda spreyi, Oto kokusu , Limon ,tütün ve zeytin kolonyaları ve Yalova geceleri üretimi yapmaktayız. Firmamız 2015 yılında hızla büyüme planlaması yapmaktadır. Ürünlerimizin kar marjı yüksektir, Müşteri memnuniyetli çalışmakta , tedarikçilerimizi sıkıntı bırakmayan .

Haziran Ayına kadar da 5000 tl isim hakkı almaktayız. Ayrıca Koniks kullanıcıların ÖZEL olarak bayilik ücreti almayacağız.

Yerleşim : Türkiye / Yalova  |  Meslek : Satış / Pazarlama
muammer172
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
26/03/2015 :  17:25:22  Alıntı
iyi günler herkese. ben pelüş oyuncak imalatına girmek istiyorum. ama makinaları nereden temin edebilirim. yardımcı olurmusunuz lütfen
muammer

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : Esnaf
pedibebe
Üye

Toplam 160 yazı
26/03/2015 :  23:49:48 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Bebek ve çocuk giyim düsunebilirsiniz. www.pedibebe.com toptan bebe ve çocuk giyim..
www.pedibebe.com

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Ticaret
sezgincesur
Yeni Üye

Toplam 89 yazı
28/03/2015 :  00:53:41  Alıntı
Roman mahallesinde en iyi yapacağın iş ufak nakitlerle çalışmak, bir market açsan yeri gelecek 200 liralık ürünlerle rafı doldurmak zorunda kalacaksın. Sana tavsiyem Fastfood tartı bir yer yap buralarda o mahallelerde o işi yapıyorlar herkes de elinde birşeyler geziyor.
TEKİRDAĞ/merkez ...

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Esnaf
adoce58
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
08/04/2015 :  11:07:59  Alıntı
Merhaba dostlar.ben halı yikama işine girmek istiyorum.ilk başlangıçta sermaye ne kadar gider.püf noktaları nelerdir.acaba iş yürürmü.bu işin kursu,eğitimi varmı.nasıl yapmam gerekiyor.konu hakkında bilgisi olan varsa acil yardımlarınızı bekliyorum.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.9 saniye.
03:09:26, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım