İş Kolu Seçimi- Dükkan Açmak Saatleri Uygun Olan - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İş Kolu Seçimi- Dükkan Açmak Saatleri Uygun Olan

darnglove
Üye

Toplam 335 yazı
07/03/2015 :  09:47:32 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Çalışma saatlleri kurumsal şirketlerde ve devlet dairelerinde 8-5 bildiğiniz üzere , yaya ve araç trafiğinin olduğu cadde üzerinde kendime ait 20 m2 bir dükkanım var ancak sabah akşam 9-10 a kadar açık durmak yerine sabah 9 gibi açık akşam 7 gibi kapatabileceğim bir sektör arıyorum...

Uç bir örnek ancak mesela eczane ( pazar günleri tatil çalışma saatleri sabah 9 akşam 7...)

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
darnglove
Üye

Toplam 335 yazı
08/03/2015 :  12:36:38  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - leo091
bende sabah 9da acip 7de kapatiyorum isyerim 32m haftanin 6 gunu calisip pazarlari kapatirsin sahsen ben pazarlarida calisiyorum evde canim skliyor bizim sektore girebilirsin

sizin dükkan ne üzerine acaba , türkiyede değilsiniz sanırım

akyamaner
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
13/03/2015 :  10:16:15  Alıntı
petshop lar o saatlerde çalışıyor.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
darnglove
Üye

Toplam 335 yazı
14/03/2015 :  09:43:34  Alıntı

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - akyamaner

petshopların çalışma saatleri o şekilde yanlız artık öyle bir hale geldi ki mama toptancıları internette petshoplara verdiği fiyatlara müşteriye evine kadar ulaştırıyor.koca koca kg lik mamaları müşteri de gidip taşımak yerine evine kadar geldiği için oraları tercih ediyor sonuçta aynı fiyat...

üstelik mamalarda kar marjı sadece %20 , su gibi mama satılacak hali de yok heralde her tarafta petshop varken....

tutsak19
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
14/03/2015 :  13:07:29 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Öncelikle allah yardımcınız olsun;
9-7 arasında açık olabilecek tür dükkan sayısı enderdir.Arkadaşların dediği gibi petshoplar olabilir.Harici olarak ne alırsan 1tl ci" japon çin pazarı" dükkanları olabilir.Kısaca değinmek gerekirse bunlarda 9-7 arası çalışır ,en fazla iş yaptığı süre zaten 11-5 dir.Ancak karmarjı diğer sektörlere göre düşüktür ve büyük bir dükkan olmadığı sürece pek bir kar elde edilemeyebilir.Çünkü burada karmarjı az olduğu için çeşitlilik önemlidir.Harici bijuterici açabilirsin bunlarında iş yaptığı süre zarfı aşağı yukarı aynıdır.Hemde 20m2 bir dükkan için düşünüldüğünde sattığın ürünlerin ufak ve reyonda sergilenebilecek düzeyde karlı olmaları gerekiyor.Haricen iyi bir ürün sağlayıcıya sahip olman gerekir "Eğer malzeme tedariği konusunda sıkıntı çekmek istemiyorsan".Başka bir tür dükkan ise hediyelik eşya satan dükkan olabilir.Ancak bu tip bir dükkan için yerininiz gerçekten iyi bir yerde olması lazım ve kişiye özel ürünler yapabilecek düzeyde iş ile ilgilenebilmeniz gerekir.Sevgililer günü , Yılbaşı,Doğum günleri vb durumlarda gerçekten güzel para kaldırırsın.Biz bijiteri,hediyelik eşya ürünleri imalatçısıyız konu hakkında sorunuz olursa yardımcı olabiliriz .Sadece bu sektörlerde değil çoğunlukla esnafların büyük bir kısmını gördüğümüz için başka sektörler hakkındada soru sorabilirisiniz.Bildiğimiz kadarı ile yardımcı olmaya çalışırız.Kolay gelsin..
www.rabitek.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
akyamaner
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
14/03/2015 :  23:05:31  Alıntı
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - darnglove
Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - akyamaner

petshopların çalışma saatleri o şekilde yanlız artık öyle bir hale geldi ki mama toptancıları internette petshoplara verdiği fiyatlara müşteriye evine kadar ulaştırıyor.koca koca kg lik mamaları müşteri de gidip taşımak yerine evine kadar geldiği için oraları tercih ediyor sonuçta aynı fiyat...

üstelik mamalarda kar marjı sadece %20 , su gibi mama satılacak hali de yok heralde her tarafta petshop varken....

Sirf mama olarak dusunmeyin, umraniyedeyim,20m2 dukkani olan bir pet shoptan hem kopek mamasi aliyorum hemde akvaryum malzemesi,co2 sistemi.,gubreler derken baya alisverisim oluyor ve akvaryum tutkunu icin dukkandan gorerek akmak daha keyifli.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
cem409
Yeni Üye

Toplam 56 yazı
15/03/2015 :  16:00:56  Alıntı
Yöresel ürünler satabilirsin. Süt peynir zeytin falan olabilir. Mantı satabilirsin.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Veteriner
adiluzcosmetics

Yeni Üye

Toplam 53 yazı
21/03/2015 :  23:05:25  Alıntı
Arkadaşlar merhaba, açık parfüm üretimi yapmaktayım, 242 çeşit kokumuz mevcuttur. istediğiniz kokuyu istediğiniz zman temin edebilirsiniz. kar marjlarımız yüksektir, avonun hemen her kokusunu yapmaktayım. ister il bayiliği isterseniz bölge bayiliği için konuşabiliriz. her müşteriye hitap etsin diyerekten 2 kalite parfümümüz var 1. kalitemiz 15 tl lik %30 esans katkılı , 2, cisi 5 tl 'lik %10 esanslı olarak üretim yapmaktayız. Sağlık bakanlığı onaylı İso-9001 kalite belgeli ürünlerimiz mevcuttur .Parfümlerimizin yanı sıra oda spreyi, Oto kokusu , Limon ,tütün ve zeytin kolonyaları ve Yalova geceleri üretimi yapmaktayız. Firmamız 2015 yılında hızla büyüme planlaması yapmaktadır. Ürünlerimizin kar marjı yüksektir, Müşteri memnuniyetli çalışmakta , tedarikçilerimizi sıkıntı bırakmayan .

Haziran Ayına kadar da 5000 tl isim hakkı almaktayız. Ayrıca Koniks kullanıcıların ÖZEL olarak bayilik ücreti almayacağız.

Yerleşim : Türkiye / Yalova  |  Meslek : Satış / Pazarlama
şanslı
Üye

Toplam 437 yazı
24/03/2015 :  15:21:25  Alıntı
kendininse dükkan,malsahibiysen yani,istediğin sektörde sabah dokuz akşam yedi işletirsin.....kuyumcu,gümüş,bijuteri.....çantacı.....ben olsam malsahibiysem market bile açarım....sabah dokuz akşam yedi,ha bilemedin sekiz....ne olacak ikibin üçbin kiram yok her ay....boğazımı sıkan yok...kamburum yok....aç hamburger tost sosisli türlü meyvesuları,çayı kahvesi,vb....parayı bas.....kolay gelsin....

şanslı
Üye

Toplam 437 yazı
24/03/2015 :  15:31:31  Alıntı
ya da iyi kira getirisi varsa,yukarda yazdığım civarda,verirdim kiraya....bana çalışsın....bu da iyi bir seçenek aslında,ben olsaydım....

onur652
Üye

Toplam 465 yazı
12/05/2015 :  10:02:26  Alıntı
Haziran Ayına kadar da 5000 tl isim hakkı almaktayız. Ayrıca Koniks kullanıcıların ÖZEL olarak bayilik ücreti almayacağız.
:)

kahveciftligi
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
22/05/2015 :  08:44:45  Alıntı
Yeni bir oluşum için İstanbul merkezli kahve sektöründe üretim+e-ticaret+cafe konseptine yatırımcı ortak arıyorum

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.45 saniye.
16:35:18, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım