Havalı Tüfek Atış Poligonu - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Havalı Tüfek Atış Poligonu

Nuh60
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
04/03/2015 :  21:55:54 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

İyi akşamlar değerli koniks ailesi Sizlerin fikirlerine ihtiyacım var

Çoğu avm de gördüğümüz havalı tüfek atış poligonundan kurmak istiyorum
22 makara vardır bilmem kaçını vur hediyeyi al vs vs
kurmak isteiğim yer belediyeye ait insanların özellikle haftasonlarını burada geçirdikleri pinkik vs vs yaptıkları bir alan.

bilgisi olanlardan ricam Sizce bu işi kurmam kaça patlar ve sizce tutarmı yoksa sadece banamı öyle geliyor.
N$E

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Memur
Nuh60
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
06/03/2015 :  01:36:14  Alıntı
Güncel
N$E

eykaonline
Yeni Üye

Toplam 94 yazı
06/03/2015 :  09:24:18 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
bi ara Denizli'de düşünmüştüm. Sonra kaldı. Şimdi bir başkası yapmış avm içerisinde yine. İşte tüm hedefleri vurursan ufak tefek ayıcık gibi hediyeler veriyor. Verdikleri hediyenin değeri bilet parasından ucuz. Hediye için atış yapan olduğunu sanmıyorum. Sadece biraz stres atmak ve kendini denemek için atış yapılıyor. Ne zaman gitsem önünde birileri oluyor. Sanırım iş yapıyor. o zamanki araştırmalarıma göre 12 bin TL yetiyordu bu iş için. Ama mobil bir poligonu da düşünebilirsin. Hatta bu konuda öncü olup, kendi markanı ve ilkelerini koyup, mobil poligon satışı bile yapabilirsn.
İman camilerde, silah korkaklarda, para cimrilerde, karar zayıflarda olursa bu iş yürümez . Hz. Ebu Bekir

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Diğer
Nuh60
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
06/03/2015 :  12:12:31  Alıntı

Eyüp Bende senin gibi düşünüyrum araştırmalarıma göre çok maliyeti yok tüfekler 300-500 TL yer konusunuda ayarladıktan sonra prefabrik bi yapıyı parkta yapabilirim heralde
N$E

Nuh60
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
08/03/2015 :  23:29:46  Alıntı
melih kardeşim Bu işin tutacağına inancım var bilgilendirdiğin içinde çok sağol umarım ilerde sende bende amaçladığımız şeyleri başarırız.
N$E

cihatbaba78
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
09/03/2015 :  16:57:06  Alıntı
Kardeşler havalı tüfeklerin yurt dışından getirilmesi baya sıkıntı özel belge almak gerekiyor gezi olaylarından sonra tüfeği gelip gümrükten geri dönen çok arkadaşım var dikkatinize. Özel ruhsat mı ne almanız gerekiyormuş oda bi hayli külfetli

Yerleşim : Türkiye / Karabük  |  Meslek : Öğrenci
Nuh60
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
10/03/2015 :  11:19:40  Alıntı
Vay anasını heryerden bir engel çıkıyor :) silah fuarlarında veya yurt içinde yokmuki yurtdışından getirtiyoruz
N$E

cihatbaba78
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
10/03/2015 :  18:49:51  Alıntı
Kardeşim tüfekler kolay bozulabilen oyuncaklar dayansın diyosan tüfek başı 1700 1800 vermelisin ve yedek parça yaydır mermidir derken adam sana 1 e aldığını 3 e satcak ve nerde kar. Ancak silah ticareti ruhsatı olduktan sonra iyi işler yapabilirsin oda sıkıntı

Nuh60
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
11/03/2015 :  11:43:35  Alıntı
Eyvallah cahit bilgilendirdiğin için sağol
N$E

10 D cinema ve
poligon

Yeni Üye

Toplam 1 yazı
14/03/2015 :  13:01:50  Alıntı
ben 5 6 yıldır 5678910 D cinema işleri ile uğraşıyorum 4 aydır da poligon işiyle uğraşmaya başladım kazancından memnunum ben yaklaşık 25 bin tl ye mal ettim avm içerisinde düşünen arkadaşlara 30 bin tl den anahtar teslim yardımcı olabilirim
i.kavlakoglu

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Diğer
Nuh60
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
14/03/2015 :  18:26:09  Alıntı
Hocam bu işi açık havada prefabrik birşekilde hayata geçirmek nekadara patlar, Silahlar olsun başka şeyler olsun nekadara kurulum yaparsınız ve kullandığınız silahlar ortalama fiyatı nedir. ve bu işi yapmak için hangi izinleri almamız gerekiyor.
N$E

muammer172
Yeni Üye

Toplam 4 yazı
26/03/2015 :  17:27:56  Alıntı
iyi günler herkese. ben pelüş oyuncak imalatına girmek istiyorum. ama makinaları nereden temin edebilirim. yardımcı olurmusunuz lütfen
muammer

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : Esnaf
Nuh60
Yeni Üye

Toplam 32 yazı
27/03/2015 :  10:49:03  Alıntı
leo avm içinde değil ama işlek biyerde açkam istiyorum.
muammer yeni bir başlık açarsan sorunu dahaçok insan görür ve aradığın cevab hızlı bişekilde bulabilirsin
N$E

cihatbaba78
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
27/03/2015 :  23:44:04  Alıntı
Her avm izin vermez göz önünde bulundurun şiddet içerikli durduğu için avm ler uzak durabiliyor bağlantılarınızın olması şart

orhan aytekin
Yeni Üye

Toplam 2 yazı
09/06/2015 :  12:59:37  Alıntı
bana bir şekilde ulaşabilirmisiniz ?

Alıntı Yapılan Metin:
Yazıyı gönderen - 10 D cinema ve poligon
ben 5 6 yıldır 5678910 D cinema işleri ile uğraşıyorum 4 aydır da poligon işiyle uğraşmaya başladım kazancından memnunum ben yaklaşık 25 bin tl ye mal ettim avm içerisinde düşünen arkadaşlara 30 bin tl den anahtar teslim yardımcı olabilirim

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Öğretmen
tasralibiradan
Yeni Üye

Toplam 31 yazı
19/08/2017 :  13:59:45  Alıntı
arkadaslar dükkan olarak sizce olur mu?
meraklı çaylak.

Yerleşim : Türkiye / Yozgat  |  Meslek : Muhasebe

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.39 saniye.
01:09:03, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım