Kuru Temizleme Açmak İstiyorum Sizce Mantıklı Mı? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kuru Temizleme Açmak İstiyorum Sizce Mantıklı Mı?

meloshop
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
02/02/2015 :  14:14:31 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaşlar,

Ben kuru temizleme dükkanı açmak istiyorum. ciddi anlamda araştırıyorum . dry center , eco dry gibi yerlerin bayiliğini de alabilirim veya kendi markamı kurup da açabilirim. Siz değerli okurlardan bu konu hakkında fikirlerinizi beyan etmenizi rica ediyorum. Kosgeb den destek de almayı düşünüyorum. Sizce bayilik mi almak mantıklı yoksa kendi markanızı mı yapmak? Bulunduğum yerde çok fazla kuru temizleme yok ve insan sirkülasyonu ve caddesi işlek biryer. kirası ne kadar olsa maximum, mantıklı olur? bu işi yapan arkadaşlar varsa da fikirlerini merak ediyorum. bu işe 3-6 ay arasında girmeyi planlıyorum. maliyetleri ve giderleri, kazancı nedir fikir verebilirseniz çok sevinirim.

Meloshop

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm
meloshop
Yeni Üye

Toplam 75 yazı
12/02/2015 :  16:05:51  Alıntı
yorum yokmu arkadaşlar? alakasız alakasız yerler yorum yaparsınız, 150 bin tl para baglayıp yatırım yapıcaz , hiç mi bu işle alakalı olan yok?
Meloshop

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Turizm
alibozan
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
12/02/2015 :  21:30:46  Alıntı
kuru temizleme çok karlıdır ürün bazında, bu yönüyle ele alınırsa oldukça iyi bir sektördür ama asıl önemli olan potansiyeldir.türkiye'de kuru temizlemeye yeterli yönelim olduğunu düşünmüyorum, bu işe en çok işi düşenler memurlardır fakat kısa bir ssüre önce öğretmenlerin resmi kıyafet zorunluluğu kalktı bu durum sektöre büyük bir darbe vuracaktır.sana tavsiyem daha çok bu yönü ile ele al ve değerlendir.eğer ki yeterli bir talep oluşacağını düşünüyorsan korkmadan gir.tabi hangi bölgede yapacağında önemlidir.bol şans

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
elegez
Yeni Üye

Toplam 99 yazı
18/02/2015 :  15:46:04  Alıntı

kuru temizleme jetonla calisan makina tarzi bir seyler olabilirmi diye dusundum
sesli dusunuyorum desekte yeridir ikisi bir arada olabilir sanki
elegez

Yerleşim : Türkiye / İgdir  |  Meslek : Diğer
elberk
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
15/01/2017 :  03:40:41  Alıntı
ENDÜLÜS PARK AVM DE KURU TEMİZLEME AÇMAK İSTEYENE FIRSAT elberk@hotmail.com
Terzi

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Diğer
smartdark
Yeni Üye

Toplam 26 yazı
15/01/2017 :  20:52:46  Alıntı
Filmlerde belki rastlamışsınızdır, yabancı ülkelerde var olan ülkemizde olmayan bir tarz: Laundry shop (Google resimlerde arayın ne demek istediğimi anlayacaksınız)

Bekar insanların özellikle öğrencilerin yaşadığı bir semtte bu tarz bir yer iş yapabilir. Adam bekar evine 2. el 500 liralık bi çamaşır makinesi alıp (arıza derdi /elektrik masrafı /deterjan masrafı /kurutma derdi vs) çekeceğine haftada 1 kez x tl harcaması daha hesaplı ve pratik gelecektir. Fiyatını siz belirleyin 8-10 tl gibi. Ana caddeye bağlanan bi sokakta 50 m2 dükkan yeter başlangıç için

Hatta bir de ütü hizmetiniz oldu mu kârınız katlanır.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Sanatçı

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.36 saniye.
14:39:43, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım