Kız Yurdu - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Kız Yurdu

ryucel
Üye

Toplam 122 yazı
17/01/2015 :  19:14:28 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar merhaba hemen lafı uzatmadan sorunuma geleyim ortağım bir kız yurdu kiralamış kendisi daha önce özel lise yönetiyordu fakat kiraladığı kız yurdunda hiç müşteri yok ve ciddi yatırım yapmış durumda çevresinde 3 tane üniversite mevcut bir tanesi uzak, öğrenciler için kız yurdunda her şey mevcut kendilerini evlerinde gibi hissedecekleri gibi hazırlanmış şimdi buraya nasıl öğrenci çekebiliriz ? neler yapabiliriz ? Üniversitelerle anlaşma yapabilir miyiz ? Öğrenci yurdu şehir merkezinde değil "konuya vakıf" olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum teşekkür ederim.

Yerleşim : Türkiye / Ankara  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
okanelektro
Yeni Üye

Toplam 93 yazı
18/01/2015 :  19:33:02  Alıntı
1".si şu an hiç bir öğrenci eski yurdunu vey abarındığı yeri değiştirmek istemez,çok sıkıntılı ve problemliler hariç tabiki.2.si okula yakın olması ve sosyal donatıların olması tercih nededinir.ancak yakınlık vazgeçilmez etken değildir.3.üsde yemek konusu ''mutfak,yemekhane,kiler,iyi bir aşçı'' sorunu çözülmezse probelmin yüze 50 si var demektir.akıllı tahta ,bilgi teknik doantılmış bir etüd salonu olmazsa olmazlandandır.ve en can alıcı nokta.işletmecei her yıl yaşlanacak ancak gellen öğrenciler daima aynı yaş aralığında kalacaktır oda bu geneçlere bakış açısı ve onalrı anlayabilmek adına maxımum hoşgörüyü göstermek gereklidir

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Emekli
m_aslan_d
Yeni Üye

Toplam 96 yazı
18/01/2015 :  23:14:19  Alıntı
En iyisi bir cemaate yakınlaşsın.Nasıl olsa bizim ülkemizde ticaret böyle yürüyor.Ciddi manada diyorum.Sırtını yaslayıp oturmak istiyorsa bu yolu seçsin.Bir zaman sonra o sadece parasını alır.Müşteri kendinden gelir :)
Birde kapasite kaç bilmiyorumda fiyatı ona göre şişirip servis çıkarsın örneğin günde 3-4 defa belli güzergahlardan okula-okuldan yurda.Yemek varsa o da sağlam olsun.
Nerde yurt il olarak ?

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
abitgulistan
Üye

Toplam 216 yazı
23/01/2015 :  08:21:42 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

Diğer yurtlardan daha iyi hizmet ve fiyat konusunda avantaj tanırsanız olmaz diye bir şey yok. önemli olan farkınız. yurt işletmesi ile pansiyon işletmeciliği çok benzer özelikleri vardır. Yemek ve cafe tarzı bir yerde oldu mu sorun kalmaz. Hayırlı olsun
Sizlerin daha varlıklı olmanız için işletmeniz den daha fazla kar sağlamanıza doğru yatırım yapmanıza yardım ediyorum

Yerleşim : Türkiye / Hatay  |  Meslek : Danışmanlık
metin1905
Üye

Toplam 108 yazı
24/01/2015 :  23:31:55  Alıntı
kesınlıkle ucretsız servis olması gerekıyor
Gideceğiniz yeri bilmiyorsanız,vardığınız yerin önemi yoktur

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ulaşım / Taşımacılık

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.33 saniye.
18:00:13, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım