Karton Kutu İle Domates Taşımak - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Karton Kutu İle Domates Taşımak

mehan01
Üye

Toplam 285 yazı
18/12/2014 :  08:44:36 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar iyi günler;
Aynı şehir içinde yaklaşık 50-70 km arası domates taşımacılığını 20 kg taşıma kapasiteli karton kutularda yapmayı planlıyorum. Şu anda maddi imkanım el vermediğinden plastik ve tahta kasa alamıyorum. Karton kutu ile malı sevk edeceğim kişi bana "Domatesler fazla ezilmesin yeter %1-2 fire versin o önemli değil" dedi. Kamyona 20'şer kilo olarak toplam 10 ton mal yüklenecek. Sizce bu kadar malı karton kutu ile taşıyabilirmiyim ?

Yerleşim : Türkiye / Adana  |  Meslek : Ticaret
tcrt
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
18/12/2014 :  11:56:42  Alıntı
4 5 kor istip yaparsan taşıya bilirsin yü olursa kutular yumulur domatesler ezilir

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Esnaf
mehan01
Üye

Toplam 285 yazı
18/12/2014 :  11:58:58  Alıntı
Kardeş 4 5 kor istip dediğini tam anlamadım.

mehan01
Üye

Toplam 285 yazı
18/12/2014 :  16:30:30  Alıntı

Güncel...

mehan01
Üye

Toplam 285 yazı
19/12/2014 :  08:19:22  Alıntı
Güncel...

mehan01
Üye

Toplam 285 yazı
19/12/2014 :  16:56:06  Alıntı
Güncel...

tcrt
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
19/12/2014 :  17:32:44  Alıntı
taşımaz karton kutular 20 kg mı enfazla karton kutular 5 kg taşır

Yerleşim : Türkiye / Gaziantep  |  Meslek : Esnaf
alfa16
Üye

Toplam 433 yazı
19/12/2014 :  18:21:41  Alıntı
karton kutunun içine arı peteği gibi dikmeler koyarsan taşır

Yerleşim : Türkiye / Marmara  |  Meslek : Emekli
mehan01
Üye

Toplam 285 yazı
20/12/2014 :  08:32:12  Alıntı
Arkadaşlar peki karton kutuları 10 kiloya düşürsem, destek koymama gerek kalır mı ?

muratbakal
Üye

Toplam 177 yazı
21/12/2014 :  01:15:22  Alıntı
hocam illa o şekilde taşıyacam diyorsan nerde yaşadığını bilmıyorum ama balıkcılara gid balıkcıların kullandığı köpük kasalar vardır genelde bedava verirler onlardan al onlar kartondan sağlamdır ve 17 18 kiloya kadar alabilir ve sağlamdırlar..

Yerleşim : Türkiye / Bandırma  |  Meslek : Ticaret
saban25102
Yeni Üye

Toplam 49 yazı
21/12/2014 :  10:17:04  Alıntı
domates için üretilen karton kutular var onlardan bulabilirsen rahatlıkla kullanabilirsin. yurtdışına gönderim yapılırken genelde karton kutuyla gönderirler. kutu üreticilerini veya domates ihraç edenlerle bir konuş istersen yardımcı olurlar

Yerleşim : Türkiye / Muğla  |  Meslek : Ticaret
mehan01
Üye

Toplam 285 yazı
22/12/2014 :  08:51:06  Alıntı
Fikirleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. İhracat için kullanılan sebze kasaları biraz pahalıma geldi, köpük kasaları araştıracağım umarım kısıtlı bütçem kasa fiyatlarını karşılar. Tekrar teşekkür ederim.

muratbakal
Üye

Toplam 177 yazı
23/12/2014 :  00:56:00  Alıntı
metehan aynı şehirde olsak istediğin kadar bedava ayarlardım yaşadığın şehir adana ise balık hali vardır balık haline veya balıkcılara gid bedava veya cüzi fiyata verirler ayrıca sağlamdırlar sadece balık kokar onuda yıkamak temizlemek sana düşüyor..

mehan01
Üye

Toplam 285 yazı
23/12/2014 :  09:35:34  Alıntı
muratbakal kardeşim ilgine gerçekten çok teşekkür ederim. Bizim burada balıkçılar var ama bedavaya vereceklerini sanmam :) Olmazsa sıfır köpük kasaların fiyatlarını araştıracağım. Umarım uygun bulurum. İlgine tekrar teşekkür ederim.

muratbakal
Üye

Toplam 177 yazı
24/12/2014 :  02:51:52  Alıntı
mehan beni dinle gid balıkcılara konuş sana vermesse çöpe atacak zaten tekrar kullanılmadığı için balıkcılarla anlaşırsın cüzi fiyattan alırsın yalnız leş gibi balık kokar kokuyu nasıl cıkartırsın bilemem yıkamak kurutmak kokuyu gidermek zahmetli iş sıfır alıcam dersen adetlide alırsan 2-3 tl den alırsın

mehan01
Üye

Toplam 285 yazı
24/12/2014 :  08:37:58  Alıntı
muratbakal kardeşim balıkçılarla balık kokusunun çaresini bulur bulmaz konuşacağım. Dediğinde haklısın fiyatlar fazla 2-3 tl o fiyata tahta kasalar var zaten. 10-15 adet olsa sorun olmaz ama kasa sayısı fazla olunca insan uygun değişik yollar denemeye çalışıyor.

unchange
Yeni Üye

Toplam 10 yazı
30/12/2014 :  21:33:11  Alıntı
manavlardan çok ucuz fiyata kasa alabilirsin kasaları iade etmiyor birçoğu konuş plastik kasaları alırsın 7-8 kg doldurursun o kasalara üst üste koyabilirsinde kasaları

Yerleşim : Türkiye / Balıkesir  |  Meslek : Gıda
mehan01
Üye

Toplam 285 yazı
31/12/2014 :  08:50:30  Alıntı
Bak bunu bilmiyordum kardeşim, söylediğin iyi oldu. Halde kiralık kasa sordum kiralamaya kimse yanaşmıyor. Bir tane şirket var katlanır kasaları kiralıyor onlarla konuştum kiralamaya çok fiyat istiyorlar o da olmadı.

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

7.83 saniye.
05:11:40, 5 Mayıs 2024, Pazar

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım