Polonya'ya Araba Yedek Parcasi İhracati - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Polonya'ya Araba Yedek Parcasi İhracati

fena_wro
Yeni Üye

Toplam 11 yazı
03/12/2014 :  15:38:36 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhaba arkadaslar Polonya'da bir tanidigin fimasina araba yedek parcasi ihrac etmeyi dusunuyoruz. Gumruk islemlerini arastirdim asagi yukari biliyorum, tasima konusunda bilgisi ve tecrubesi olan var mi acaba?
KonSu Sp. z o.o Ticari Danismanlik

Baildona 18A/3 Katowice Polonya

Yerleşim : Polonya / Katowice  |  Meslek : Danışmanlık

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • gospodin
    Üye

Toplam 122 yazı
    03/12/2014 :  20:21:30  Alıntı
    dapeks

YILDIRIM MAH.YİĞİT SK.NO:28 BAYRAMPAŞA

tel.(90)(212) 6183944

bu arkadaşlarla bir görüş sana yardımcı olurlar...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Tekstil
    fena_wro
    Yeni Üye

Toplam 11 yazı
    04/12/2014 :  12:54:07  Alıntı
    Tamam tesekkurler :)
    Bu arada araba parcasi ureticisi tanidiklari olanlar varsa onlar da iletisime gecebilirler, henuz fiyat arastirmasini bitirmedik.

sdbln
    Yeni Üye

Toplam 6 yazı
    05/12/2014 :  01:17:52  Alıntı

Almanya'ya ihraç edebilir misiniz? Yada araştırmanız sadece polonya ile mi sınırlı?

Yerleşim : ALMANYA / Berlin  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    alpinax1
    Yeni Üye

Toplam 14 yazı
    05/12/2014 :  18:36:10  Alıntı
    gümrük işleriniz ve taşıma konusunda yardımcı oluruz. işimiz gümrük işlemleri ve yurtdışı taşıma olduğundan hepsini tek elden yaparız. sizin içinde daha sağlıklı olacaktır.

serkan
    reisgümrükleme@gmail.com
    iletişim için lütfen e-mail gönderiniz.
    Saygılarımla
    Serkan Ekmekcioğlu

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
    fena_wro
    Yeni Üye

Toplam 11 yazı
    05/12/2014 :  21:51:01  Alıntı
    Tesekkurler arkadaslar, verilen tum bilgileri not aldim, bir isimiz duserse temas kuracagim.
    sdbin, Sonrasinda Almanya'ya da ihrac edebiliriz, bu da planlarimiz arasinda, Polonya yalnizca ilk etapta yapacagimiz yer.

sdbln
    Yeni Üye

Toplam 6 yazı
    05/12/2014 :  23:35:57  Alıntı
    eyvallah.. eğer Almanya'ya ihraç edecek olursanız bana geri dönüş sağlayabilirisiniz..

Hayırlı işler..

Yerleşim : ALMANYA / Berlin  |  Meslek : Satış / Pazarlama
    Poznan
    Yeni Üye

Toplam 14 yazı
    10/10/2017 :  19:33:49  Alıntı
    Merhaba! Bende Polonyanin Poznan sehrinde yasiyorum. Bir kac aydir Turkiyeye araba parcasi satiyorum. ''Feno_wro'' arzu edersen bu konuda gorus-alisverisinde bulunabiliriz.

Yerleşim : Polonya / Poznan  |  Meslek : Ticaret

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

3.95 saniye.
    15:59:01, 16 Nisan 2024, Salı

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım