Arsa Ve Arazi Tedarigi Hakkinda - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Arsa Ve Arazi Tedarigi Hakkinda

selami
Üye

Toplam 782 yazı
29/11/2014 :  20:47:22 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arsa ve Arazi konusunda yer bilgileri internet üzerinden nasıl bulunur.
Ada,Parsel numaraların'dan yerleri nerelerden tespit edebiliriz.internet üzerinden bunlar tesbit edilir mi?

Yurtdışından Emlak sahibi olmak için hangi şartlar isteniyor.

Yabancılara Arsa,Arazi,Villa vb.satmak için alıcı nasıl bulunur,tanıtımı nerelere yapmak gerekiyor.

Arsa ve Arazi tedarigi yapanlar var mı?
Varsa yer bildirimlerini metrajini, fiyatını,bölgesini yazarlarsa ilgilenenler daha rahat bilgi sahibi olurlar.

Bu konularda bilgi paylaşımı yapın.
insanların en hayırlısı insanlara faydası olandır.

Yerleşim : Türkiye / Elazığ  |  Meslek : Satış / Pazarlama
selami
Üye

Toplam 782 yazı
30/11/2014 :  16:29:19  Alıntı
Emlak isi icin Arsa,Arazi,Villa vb.konularda hem bilgi paylasimi hemde ürün tanitimi yapan yok mu?

gokhank
Yeni Üye

Toplam 92 yazı
30/11/2014 :  17:36:29 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
selami bey. bende bu işi çok araştırdım.
benim sakarya kuzuluk kaplıcalarına yakın ankara bolu yolu üzerinde 40 dönüm yerim var. 150 dönüme kadar tamamlayabilirim. ayrıca buraya ballıkaya baraj inşaatı başladı. yani turizm ve kaplıca termal için uygun arazi. büyük ihtimalle sıcak suda cıkabilir. tabi bunun araştırılması için para harcanması lazım. ben yapmadım.

sonuç olarak bende burayı satmayı düşünüyorum. bölgede araplar ve ünlü bi oto distribitörü yüzlerce dönüm yer aldılar. ama ben bi türlü bunlara ulaşamadım.
izym

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
gokhank
Yeni Üye

Toplam 92 yazı
30/11/2014 :  17:38:34 Yazarın websitesine git Website   Alıntı

ayrıca google a parselsorgulama yazın. cıkan ilk link i tıklayın. önünüze açılan sayfaya il ilçe mah mevki ada parsel nolarını girin.
size imar durumu arsa tarla vs yer konum bilgileri ve harita üzerindeki yeri önünüze gelecektir.
izym

gokhank
Yeni Üye

Toplam 92 yazı
30/11/2014 :  17:41:23 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
http://cbs.tkgm.gov.tr/parselsorgu.aspx link bu selami bey
izym

selami
Üye

Toplam 782 yazı
30/11/2014 :  18:10:47  Alıntı
Ilginiz icin tesekkur ederim.
Hem bilgi paylasmak, bilinmeyenleri degerli arkadaslarimiz tarafindan bilgilendirmeleriyle ogrenmek hemde elinde yerleri olan Arsa,Arazi,Tarla,Villa,Ev,Gayrimenkul ne varsa burada tanitimini yaparak ihtiyaclarinin en hizli sekilde sonuclandirmak olsun.

insaat ile ilgili her turlu malzeme tanitimi,talebide olur.

gokhank
Yeni Üye

Toplam 92 yazı
30/11/2014 :  18:14:22 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
doğru bi yaklaşım. inşallah insanlar istediklerine ulaşırlar. dediğim gibi bende yerimi satmak istiyorum. bakalım hayırlısı. buralar yeşil cenneti. havası suyu..
illaki isteyen çıkacaktır.
izym

selami
Üye

Toplam 782 yazı
30/11/2014 :  18:56:48  Alıntı
Yerini detaylandirsan daha iyi olmaz mi.
Kac m2,imar durumu,tapu,ada,parsel durumu,fiyati ve bolge adres bilgisi vb.hakkinda yazarsan daha cabuk arayanlara ulasir.

gokhank
Yeni Üye

Toplam 92 yazı
30/11/2014 :  19:02:10 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Önce bu tarz bi yatırım düşünen biri olsun. Onla paylaşırım bu bilgileri.
Arsa tapuda tarla olarak geçiyor.
Üzerinde fındık var. 40.000 m2
izym

securex20
Üye

Toplam 125 yazı
14/12/2014 :  18:44:28  Alıntı
Arkadaşlar her türlü türlü arsa ve arazilerinizi mal takası yapıyoruz tekstil giyim ayakkabı kırtasiye elektronik inşaat kumaş malzemeleri elimizde mevcut yaklaşık olarak depomuza girdiğinizde 15 trilyonluk üründen istediklerinizi seçip karşılıklı olarak değiştirebiliriz

Yerleşim : Türkiye / Denizli  |  Meslek : Esnaf
deta41
Yeni Üye

Toplam 13 yazı
05/01/2015 :  02:22:40  Alıntı
oh ne ala memleket...kimse emlakçıları beğenmez fakat herkes emlakçı bu nasıl iş anlamadım...arkadaşım çok çok özür diliyorum fakat ada parsel tesbiti bilmiyorum diyorsun arsa arazi bilgisi paylaşalım kazanalım diyorsun.ben yanlış anlıyorsam tekrar özür diliyorum.bu durumda sana gelen arazilerin fiyatını bilemeden değerleme yapmadan nasıl satıp ne kazanmayı hedefleyebilirsinki.yani diyeceğim bu işten para kazanmak için donanım şart.bunu yapabilirim diyorsan önce eğitimle başla derim..
geldik,gidiyoruz...

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Danışmanlık
tmy
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
06/05/2016 :  11:05:44  Alıntı
arkadaslar cok güzel yatırmlık yerlerim var antalyada merkezde al aynı anda kazan düşünmekte fayda var 05325811024

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Danışmanlık
varnali77
Üye

Toplam 550 yazı
28/05/2016 :  07:09:46 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Arkadaslar ceviz bahcesi mi kurmak almak istiyorsunuz bana ulasin yeter karli cikarsiniz
Donum maliyeti 7000 tl
Size bahcenin kapi kilit anahtarini veriyoruz
Arazi fidani sulamasi
Telciti hersey hazir halde.

Yerleşim : Türkiye / Yalova  |  Meslek : Gıda
varnali77
Üye

Toplam 550 yazı
07/06/2016 :  22:41:31 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Simdide kiwi bahcesi adan z ye anahtar teslimi balikesir gonende 17.000 tl ye kuruyoruz ve teslim ediyoruz.
enginberber76@mynet.com

Yerleşim : Türkiye / Yalova  |  Meslek : Gıda
PAŞA35
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
01/09/2016 :  16:30:47  Alıntı
Yatırım amaçlı yerler arayanlar ulaşabilirier...

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Diğer
Araziuzmani
Yeni Üye

Toplam 5 yazı
15/12/2016 :  17:36:39 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Yıllık %30 Kar Garantili Tarla Almak İsterseniz Bana Ulaşabiliriniz. Üstelik m2 Fiyatı Sadece 7 TL.
''Yatırım Yapacaksan Arsa Al. Arsa Altındır, Üzerine Bina Dikersin Gümüş Olur, İçine Birde Kiracı Koyarsın Teneke Olur.''
-VEHBİ KOÇ-

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Emlakçı
selami
Üye

Toplam 782 yazı
21/01/2017 :  17:00:35  Alıntı
Kat karşılığı yerleri olanlar yazarsa ilgilenenler olur.
Yüzde kaçla verileceğini
Kaç daire çıkacağını
İnşaat kitlesinin kaç olduğunu
Yerin nerede olduğunu yazın.

Murat.P
Yeni Üye

Toplam 3 yazı
28/12/2017 :  23:15:51  Alıntı
izmir geneline hakim konumdayım en başta çevre vasıtası ile bilgi sahibi oluyor insan müteahit içinde başka bir çevre bilgiler bir kaynaktan diğerine aktarılıyor yer beğenmek yetmez ada parsel bilgileri gerekir bunun için android de tapusor gibi programlarla ada parsel bilgileri edinilebilir ama ya sonrası sonrası belediyeden o ada parsel kayıtlarında kime yada kimler üzerine kayıtlı buna bakılır burda şans yine yüzde elli çünkü mal sahibi genelde bu iş için yetkilendirdiği kişi yada kişiler olabiliyor
yerin imarlı olması şuurlu olmaması emsalin uygun olması ve çevredeki yapıların kalitesi ve fiyatı arsanın değerini belirliyor

Yerleşim : Türkiye / Izmir
disk_online
Üye

Toplam 182 yazı
19/06/2018 :  20:17:35  Alıntı
Tekirdağ / Malkara / Ahievren Köyü sınırları dahilinde ( E/84 ) Karayolu`na ( Tekirdağ / İpsala - Hudut ) cephe köy yerleşim alanı içerisinde 2600 M2 tarla satılıktır.

İl - Tekirdağ
İlçe - Malkara
Köy ( Mahalle ) - Ahievren
Mevkii - Pazartepe
Alan / M2 - 2600
Birim / M2 - 135,00 TL
Tapu Nitelik - Tarla
Ada - ( mevcut değil )
Pafta - 3
Taşınmaz Kimlik No ( TKGM ) - 32889326

Net Fiyat - 350.000 TL

Not - Tapu devir işlemleri için ayrıca harç bedeli talep edilmeyecek olup devir teslim işlem maliyetleri tarafımızca karşılanacaktır..

İyi Çalışmalar..

Yerleşim : Türkiye / Tekirdağ  |  Meslek : Tekstil

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

8.18 saniye.
14:15:11, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım