Oto Yıkama Açmak İstiyorum. - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Oto Yıkama Açmak İstiyorum.

TiMeCoDe
Yeni Üye

Toplam 72 yazı
27/11/2014 :  21:19:49   Yazarın websitesini ziyaret et Website  Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Oto yıkama açmak istiyorum.
15.000 Tl Sermayem var.
Ne tür malzemeler almalıyım ?
Bana malzeme listesi sağlıyabilecek biri varmıdır ?
Bayilik almak istemiyorum boş yere hava parası alıyorlar.
Fikirleri olan varmıdır ?
Yardımlarınızı bekliyorum.
dersyerim1@gmail.com
E TİCARET
İTHALAT İHRACAT
ALİBABA & ALİ EXPRESS YARDIM
İthalat Yapmak İstiyormusunuz ?
İhracat Yapmak İstiyormusunuz ?
Alibabayardim.com
Aliexpressyardim.com
Chevroletyolyardim.com
Opelyolyardim.com
Enucuzubudur.com

Yerleşim : Türkiye / Diyarbakır  |  Meslek : Ticaret
maxomillian
Yeni Üye

Toplam 38 yazı
28/11/2014 :  09:51:18 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
oto yıkamada en büyük sorun elemandır.. günlük yada haftalık çalışırlar.. bi hafta yuklenir parasını alır, sonraki hafta tele cevap vermez, işe gelmez sen yıkarsın koca gün tüm araçları.

kimseye güvenipte girmemen lazım, babam-dayım başında durur ben yoluma bakarım dersen 1 gün 2 gün 3 gün dukkana kilidi vurursun.

zor ve meşakkatli bir iştir. yerin güzel ve elemanların güvenilir işinde iyiyse güzel kazanırsın.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bilgisayar-Bilişim
TiMeCoDe
Yeni Üye

Toplam 72 yazı
28/11/2014 :  13:43:28 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Valla haklısın eleman konusunda elamanım yok
Ben en iyisi anladıgım işi yapacagım elektirik elektronik -uydu sistemlerini kuracagım.
Babam dükkanda kalır bende uydu montajı elektirik işlerini yaparım
Oto yıkama fikri babamdan çıktı bende bu yüzden yazdım
Getirisi çok yüksek ama elemanın olması gerekiyor
Zırt pırt elemanda degiştiremem
İtibar kaybederim
E TİCARET
İTHALAT İHRACAT
Alibabayardim.com
Aliexpressyardim.com
Chevroletyolyardim.com
Opelyolyardim.com
Enucuzubudur.com

nedimd
Üye

Toplam 277 yazı
29/11/2014 :  08:47:51  Alıntı

bence baba sözü dinlemek lazım vardır bi hikmeti.
işsiz biton insan var seç seç al hepsi ***** hepsi bozuk değilya illaki bulursun adam gibi çalışacak kişileri.
getirisi çok güzeldir mekanıda güzel kurarsan işçiliğin güzel olursa çok güzel para kazanırsın
bence hemen silme aklından bi uğraş oto yıkama işiyle.
nedim

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : Esnaf
TiMeCoDe
Yeni Üye

Toplam 72 yazı
01/12/2014 :  21:04:32 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Oto yıkama güzelde bu kara kış ta sizce iş yaparmı ?
birde diyarbakırda dükkan olarak fiyatları çok yüksek tutuyorlar.
istanbulda bile bu kadar kira yoktur
E TİCARET
İTHALAT İHRACAT
Alibabayardim.com
Aliexpressyardim.com
Chevroletyolyardim.com
Opelyolyardim.com
Enucuzubudur.com

ırmaklı
Yeni Üye

Toplam 46 yazı
24/12/2014 :  00:13:45  Alıntı
oto yıkamacılara mal satan biriyim.adam tutamazsınız bu işte.işler tamamen hava durumuyla alakalıdır.tüm dünyada kriz olsa güneşli günlerde iş yaparsınız.tüm dünyada para patlaması olsa yağmurlu günlerde oturursunuz,veya işleriniz 10'da 1'e düşer.bu aylarda pek çok yıkamacı yerini devreder.iyi bir yer kirasıda uygunsa çok para kazandırır.ama elaman sorunu yüzünden zor iştir.tek başınızada yapamazsınız bu işi.
...

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Serbest meslek
Murat_Erkoclar
Yeni Üye

Toplam 21 yazı
04/01/2015 :  20:23:11  Alıntı
Merhabalar.

Oto yıkamada en önemlisi 1 mekan 2 elemandır.2 sene bir otelin oto yıkamasını çalıştırdık.Gerçekten zor iştir.İnsan ile uğraşırım ve sinirlerim çelik gibidir diyorsan kesinlikle girebilirsin.İyi fizibilite etmelisiniz bence.

Yerleşim : Türkiye / İstabul  |  Meslek : İmalat
Carwinmax
Yeni Üye

Toplam 1 yazı
23/08/2015 :  19:12:10 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Cawinmax Car Care Systems, otomobil bakim hizmetleri alanında bayilik veriyor.
RWİNMAX 14 Eylül 2014 yılanda kurulmuş olup faliyet alanı otomotivdir.Bayii ağlarımız birbirini tamamlayan bir yelpaze içinde olup, kendi alanında lider firmalardır. Vizyonumuz çerçevesinde hizmet ettiğimiz sektörde güvenilir olmak sürekliliği sağlamak en önde gelen vizyonumuzdur.

CARWİNMAX çok genç olmasına karşın bünyesinde 20 kişi çalıştıran bir firma konumuna gelmiştir. Amaçlarımızdan biride daha çok insanı bünyemize katmak ve onları toplum değerlerine paralel birşekilde yerleştirmektir.Başlangıç noktamız ise, bir şirketin toplam değerinin kendi adına çalışan personel değerine eşit olduğu ilkesidir. Ayrıca çözüm ortağını yaptığımız MAFRA SPA ISO. 9001 14001 , 18001 kalite ve çevre sertifikaları olan H.A.C.C.P. standartlarına sıkı sıkıya bağlı sürekli gelişim ve evrim ile özdeşleşmiş bir kuruluştur. CARWİNMAX firması tamamı ile, öz sermayesi ile çalışan, ve müşteri ile paylaşımını en üst düzeye çıkartmak için çaba gösteren bir şirket olup, yine aynı vizyon çerçevesinde şanlıurfa geneline 5 adet bayii ve uygulama alanını güçlendirmiştir bayiilik sisteminde pazarlama ve eğitim planlaması ana merkeze aittir.

Yatırım bedeli 20.00 Bin ile 30 Bin TL arasında olan Carwinmax bayilerine: Personel Desteği, Eğitim Desteği, Bölge Koruması gibi destekler sunuyor.

Toplam Şube: 7
Hedef Bölgeler: Ege akdeniz guneydogu
Ortalama Kar Marjı: %300
Ortalama Yatırım Maliyeti: 30.000 bin
Bayilik Paketi İçeriği: Bayilik paket iceriklerini web sayfasindan ogrenebilirsiniiz

Carwinmax car cere systems Bayilik Şartları

Bayilik sartlarimiz en az 250 m2 alana sahip olmaniz bizim icon yeterlidir
Carwinmax car cere systems Bayilik Ürünleri
Oto bakim hizmeti icin butun urunler Mevcuttur
.
İsim Hakkı Bedeli: Yok

Carwinmax car cere systems Bayilik İletişim Bilgileri
Yetkili Adı Soyadı: Halit Karakas
E-Mail: carwinmax@gmail.com
Telefon: 5427940404
Adres: Turkiye

Web: www.carwinmax.com
Carwinmax Ayrıcalık Sunar..

Yerleşim : Türkiye / Istanbul  |  Meslek : Otomotiv
abitgulistan
Üye

Toplam 216 yazı
08/09/2015 :  10:25:10 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
İstanbul"da 6 tıl yaptım size yardımcı olurum
Sizlerin daha varlıklı olmanız için işletmeniz den daha fazla kar sağlamanıza doğru yatırım yapmanıza yardım ediyorum

Yerleşim : Türkiye / Hatay  |  Meslek : Danışmanlık
darnglove
Üye

Toplam 335 yazı
27/12/2015 :  11:21:51  Alıntı
güneyde yazlık bir beldede oto yıkama yeri buldum kirası 2000 tl 35 bine devir ediyor bana verdiği açıklama ise şu şekilde
1-İşletmenin kendi kuyu suyu ve arıtması var su parası ödenmiyor.
2-dükkan kirası aylık 2000 tl 3 ayda bir 3 aylık ödeniyor.
3- 10 yıllık işletme geçen ağustos ayında devir alındı 2 ortak tarafından ortakların anlaşmazlığı nedeniyle devrolunuyor. işletmenin halı hazırda kemikleşmiş müşterisi var . kendiniz de müşteriyi artırabilirsiniz. 2 peronu var. Alt yıkama ünitesi . Kamera sistemi. Kuaför makineleri. Ofis banyo WC mevcut. Köşe dükkan . DÖRT YOL ağzı.

ne dersiniz yer yazlık olduğu için yağmur kar durumu yok

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Esnaf
bukampanya
Yeni Üye

Toplam 12 yazı
29/01/2019 :  19:04:13 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
Merhaba arkadaşlar,

Oto yıkama açmak son günlerde yoğun ilgi görüyor. Girişimcilere en büyük avantajı ise fazla sermaye gerektirmemesi ve yüksek kar marjıdır.

Bizde oto yıkama açmak isteyenlerin merak ettiği konuları derleyip burada https://www.bukampanya.com/2019-oto-yikama-acmak-maliyeti-makinasi-sartlari-ruhsati/ cevapladık.

Dükkan Seçimi Nasıl Yapılır?

Oto Yıkama Ruhsatı Almak İçin Gerekli Şartlar

Oto Yıkama Açma Şartları

Oto Yıkama İşi İçin Gerekli Sermaye

Oto Yıkama Açmak İçin Gerekli Makineler

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Bankacılık-Finans

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

5.13 saniye.
20:02:14, 28 Mart 2024, Perşembe

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım