Fransada İthalat İhracat - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

Fransada İthalat İhracat

Gora
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
23/11/2014 :  12:09:55 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Merhabalar kısa bir süre önce fransaya yerleştim burada ticaret ve ithalat ihracat yapmak istiyorum şu an dış ticaret şirketi kuruyorum yardım ve önerilerinizi bekliyorum tşkler

Yerleşim : Fransa / St Etienne  |  Meslek : İthalat / İhracat

UYARI: Sitede yer alan ilanların doğruluğundan ilan sahibi sorumludur. Tanımadığınız kişilerle ticaret yapmayınız, yapıyorsanız dikkatli olunuz, tedbiri elden bırakmayınız, denemeden görmeden almayınız, alışveriş yöntemi olarak garanti yöntemler seçiniz. Hiçbir zaman kesinlikle birilerine para yada mal göndermeyiniz veya hesabına para aktarmayınız!
Detaylı bilgiler ve sorumluluklar için kullanım şartlarını okuyunuz.

• İlanın kalitesi ve ilan sahibinin yaptığı önceki alışverişler için ilan sahiplerine referans sorabilirsiniz.
  • BozkurtKursad
    Yeni Üye

Toplam 13 yazı
    23/11/2014 :  22:21:15  Alıntı
    Biraz daha açsan konuyu? Sektör önemli mi ? Kalite Standartizasyonu ne alemde? Mutlaka aklında bir kaç kalem ürün vardır bunlar hakkında ön fizibilite çalışması yaptın mı? daha detaylıca sorarsan onda göre bir iş birliği olabilir.
    Sorsan şöyle diyecek gök denilen şu çatı:
    Türk gücü bir yıldırım, Türk bilgisi bir deniz.

Yerleşim : Türkiye / Ankara
    Gora
    Yeni Üye

Toplam 8 yazı
    24/11/2014 :  14:23:40  Alıntı
    Sektör farketmez daha önce tr deyken çinden mal getiriyordum burada onu yapmayı düşünüyorum siz hangi sektördesiniZ

BozkurtKursad
    Yeni Üye

Toplam 13 yazı
    24/11/2014 :  16:37:56  Alıntı

Ben Ekonomi bakanlığına bağlı UR-GE projelerinde en son bir Medikal ve bir haşere kontrol firmasına yardımcı oldum, e-mail adresinizi paylaşın size eurostat verilerinden fransanın en çok ithal ettiği ilk 10 kalemi ve son 5 yıla ait miktarlarını içeren bir dosya göndereyim.

Ayrıca Fransada bulunan ticaret odalarını, T.C.nin ticaret ateşeliğini ziyaret edin böylece gönderdiğim dosya üzerinden çalışmanızı derinleştirebilirsiniz.
    Sorsan şöyle diyecek gök denilen şu çatı:
    Türk gücü bir yıldırım, Türk bilgisi bir deniz.

Yerleşim : Türkiye / Ankara
    mrf
    Üye

Toplam 206 yazı
    25/11/2014 :  14:52:26  Alıntı
    bu konuda cok bılgım yok fakat sana sadece sunu soyleye bılırım 1998-2000 yıllarında bır arkadasımla oylesıne fransadan bırının yardımı ıle buradan duzceden kuzu gobegı mantar yas ve kurutulmus olarak ucakla gonderdık hemen mezata gırdı ve satıs yapıldı orda sıstem oyle ımıs ve 2e 3 gıbı bı para kazanıldı meblag kucuktu ama kar guzeldı bır sure yaotık bu ısı ben burada alım teslımat ve gumruk naklıye ayagını hallettım bır arastır hala ıyı ve karlı bır konu oldugunu dusunuyorum cok sermayede gerekmıyor ıhtıyacın olan gelen urunu orda hemen satabılmek
    murat ( xxmrf@hotmail.com )

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik
    Gora
    Yeni Üye

Toplam 8 yazı
    25/11/2014 :  20:54:05  Alıntı
    Ürünün tr den ithal edilebilmesi için yeterli belgeler gerekli diye biliyorum

akcaymetal
    Yeni Üye

Toplam 74 yazı
    25/11/2014 :  22:45:36  Alıntı
    Sayın gora bey
    Biz turkiye de izmir limanında gemi geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Söz konusu gemi aksamlari jeneratör ana makine zincir fiber bot liyft boat ırgat çapa vs. Tedarik edebiliriz. Söz konusu türkiye teslimi hurda gemi alımı yapıyoruz. Bizimle çalışmak isterseniz bilgilerim akcaymetal@mynet.com 05374769171 whatsapp numaram isa AKÇAY bekliyorum.
    Saygılar

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : Serbest meslek
    Ugur akan
    Üye

Toplam 549 yazı
    27/11/2014 :  19:53:54  Alıntı
    Selam Gore bey,
    Biz Bulgaristan da insaat isleri yapmaktayiz dusunurseniz goruselim.
    Ugur Akan
    Tel:00359898673129
    Mail:ugurakan28@gmail.com
    Whatsapp:00359898673129
    Viber:00359898673129

Yerleşim : Bulgaristan / Sofya  |  Meslek : Mühendis
    TiMeCoDe
    Yeni Üye

Toplam 72 yazı
    27/11/2014 :  20:26:51 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Türkiyeden istediginiz kalemde ürünü gönderebiliriz. dersyerim1@gmail.com
    Uygunsa görüşebiliriz.
    E TİCARET
    İTHALAT İHRACAT
    ALİBABA & ALİ EXPRESS YARDIM
    İthalat Yapmak İstiyormusunuz ?
    İhracat Yapmak İstiyormusunuz ?
    Alibabayardim.com
    Aliexpressyardim.com
    Chevroletyolyardim.com
    Opelyolyardim.com
    Enucuzubudur.com

Yerleşim : Türkiye / Diyarbakır  |  Meslek : Ticaret
    ugurum2211
    Üye

Toplam 844 yazı
    27/11/2014 :  21:06:50 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Toptan ayakkabı için iletişim kurabilirsiniz..
    toptan Tesettür giyim
    http://instagram.com/butik_inegol

iİletişim:
    0 530 274 94 93

Yerleşim : Türkiye / Bursa  |  Meslek : İthalat / İhracat
    meleti
    Üye

Toplam 300 yazı
    30/11/2014 :  19:26:35  Alıntı
    salyangoz üretimi yapan ufak çiftlikler var türkiye'de, onlar kesin toptan veriyorlardır fransa'ya ama sende pastadan bir pay alabilir misin, bir araştır istersen.

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : Serbest meslek
    ottoman55
    Yeni Üye

Toplam 60 yazı
    01/12/2014 :  12:27:13  Alıntı
    merhaba gora siz ne almak istediğinizi net bir solersenız ve ilk etapta bozguna uğramamak için orada en çok ne tür malın sürkılasyonu yoğunlukta onu tespıt etmenız gerekıyor lafla alalım satalım gibi söylemler sizde iyi bilrsiniz.olmuyo.orda türk toplumunamı hitap edeceksiniz bbilmiyorum ama benım bacanağım strazborg da 25 senedir oturuyo ve türkıye ye gelip gidin ce minibüs e gıda ve tekstil çoğunlukta dolduror sınırda sıkıntı çıkmayacak şekilde daha fazlasına uğraşmıyo size şimdili bu kadar yazabılırim daha fazlasını ayrıntı veremem sadece biraz bilgi sahibi olun diye yazdım teşk. selamlar

Yerleşim : Türkiye / Kocaeli  |  Meslek : Ticaret
    tahaca
    Yeni Üye

Toplam 12 yazı
    08/12/2014 :  22:09:44  Alıntı
    SU SAYACI
    sayaç özellikleri
    nano teknoloji
    nano izalasyon kaplı (aerojel)
    antimikrobiyel
    kurşunsuz
    -55 derece soğuğa dayanıklı
    nano teknoloji hafif
    nemden etkilenmez
    soğuktan etkilenmez
    tamamen yerli üretim
    yeni nesil su sayacı
    rustemsakinmaz@gmail.com
    05452062810
    0025

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
    Ugur akan
    Üye

Toplam 549 yazı
    28/02/2015 :  19:44:19  Alıntı
    Merhabalar

Ben aslen Gumushane li yim fakat Bulgaristan Sofya sehrinde ikamet etmekteyim,burada elektro mekanik islerle alakali 2012 yilinda bir sirket kurduk ve simdiye kadarda istikrarli bir sekilde is yapmaya devam ediyoruz.Elektro mekanik kelimesini anlamayanlar icin acacak olursam:Elektrik ,Sihhi tesisat,Yangin sistemi,Isitma,sogutma,havalandirma,klima ve otomasyon isleri yapmaktayiz.
    Buradaki paylasimlarimizin ana nedeni ise Avrupa ulkelerinde de kendi isimizi yapabilmek.Dolayisi ile oradaki insaat firmalari ile tanismak veya bizi insaat firmalari ile tanistiracak duyarli arkadaslarla tanisabilmek.Firma ve iletisim bilgilerimi asagida belirtiyorum.

Selamlar
    Ugur Akan
    Tel:00359898673129
    Mail:ugurakan28@gmail.com
    Whatsapp:00359898673129
    Viber:00359898673129

Yerleşim : Bulgaristan / Sofya  |  Meslek : Mühendis
    Via Groupe Impo
    rt Export

Yeni Üye

Toplam 30 yazı
    06/04/2015 :  00:50:09 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    Merhaba ,
    Biz Fas’ta kurulmuş bir Türk ithalat ihracat şirketiyiz.Yurt dışında çeşitli ülkelerle , çeşitli ürünler için anlaşmalarımız bulunmaktadır.Anlaşmalı olduğumuz kurumlar şahıslar değil direkt olarak fabrikalardır.Ürün teminlerimizi direkt fabrikadan yapmaktayız.İthalat ve ihracatını yaptığımız ürünlerimizin başında
    Pirinç (Vietnam,Tayland,Hindistan ve Pakistan’dan)
    Şeker Icumsa 45 ve dğerleri(Brezilya),
    Tavuk(Brezilya),
    tavuk ayağı(Mısır,Fas,Iran ve Brezilya) ,
    ayçiçek yağı ve diğer yemeklik yağlarla birlikte kullanılmış yağlar (Romanya, Ukrayna, Rusya, Malezya, Talyand ve Kanada)
    baklagiller (Hindistan ve Malezya),
    redbull ve alkollü içecekler(Avusturya ve Tayland ),
    buğday (Rusya,Ukrayna,Malezya,Kazakistan ,US ,Kanada)
    domates salçası (Çin ve İspanya) ,
    ton balığı (Çin ve İspanya),
    çimento (Europe ve Vietnam )gelmektedir.Her türlü ihtiyacınız için ozge@viagroupesarl.com veya murat@viagroupesarl.com e mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.
    SAYGILAR
    Ozge ERKAN
    Via Groupe Sarl Import Export
    www.viagroupesarl.com
    ozge@viagroupesarl.com

Yerleşim : Fas / Tanger  |  Meslek : İthalat / İhracat
    hulyabal1985
    Yeni Üye

Toplam 2 yazı
    02/05/2015 :  18:09:37  Alıntı
    Merhabalar;
    Ankastre ürünler ve mobilya ihracatı yapabiliriz?
    İlgilenirseniz mail adresimden ulaşabilirsiniz?

hulyabal@yahoo.com
    Hülya Bal
    Foregin Trade
    0536 508 12 06
    yahoo:hulyabal

Yerleşim : Türkiye / Amasya  |  Meslek : İthalat / İhracat
    akaid
    Yeni Üye

Toplam 35 yazı
    02/05/2015 :  18:26:41  Alıntı
    ayakabı üzerinde ddşünürseniz cdi anlamda siznle iş yapabilirz ben bayaa ayakabı üretiçisiyim roswellshoes@hotmail.com

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İmalat
    amadora
    Yeni Üye

Toplam 49 yazı
    12/05/2015 :  09:45:38  Alıntı
    gümrükleme konusunda yardımcı olabilirim 05532472075

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : İthalat / İhracat
    erayhan
    Yeni Üye

Toplam 42 yazı
    11/06/2015 :  19:28:06  Alıntı
    konuyu acan arkadasta son durum nedir ??

Yerleşim : Fransa / Paris  |  Meslek : Ticaret
    vzynkrm
    Yeni Üye

Toplam 22 yazı
    08/07/2015 :  15:47:50 Yazarın websitesine git Website   Alıntı
    merhaba biz c model krom sandalye imalatı yapıyoruz. yurtdışında çok tutulan ve karı yuksek bir iştir. syfttn07@gmail.com iletişime geçebilirsiniz

[url=http://hizliresim.com/JY08GJ][/url]

Yerleşim : Türkiye / Antalya  |  Meslek : İmalat
    şimşek84
    Üye

Toplam 213 yazı
    01/03/2016 :  17:11:13  Alıntı
    size kapıda ödeme imkanı sunayım sözleşmeli anlaşmalı olmak şartıyla numuneniz varsa lojistik ve gümrükleme firmamıza iletmeniz yeterlidir. kapıda ürününüz gelince ödeyin garantili zaten hiç bi ödeme yapmıcaksınız. ticaretle ugraşan arkadaşlarım içinde gecerlidir.
    iletişim için 0534 822 63 98 İLETİŞİME gecebilirsiniz.
    yu

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Yöneticilik

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
    • Varolan yazılara yorum yapabilir,
    • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

9.5 saniye.
    00:56:41, 20 Nisan 2024, Cumartesi

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım