İlgi Odağı Olur Mu Sizce Lütfen Yardım? - Koniks.com

Koniks.com
Kullanıcı adı:
Şifre:
Şifremi hatırla

Ana Sayfa          Forumlar          Arama          Yardım           Kayıt Ol

İlgi Odağı Olur Mu Sizce Lütfen Yardım?

m_korkmaz4391
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
30/10/2014 :  14:07:11 Bu yazıdan alıntı yaparak yorum yaz Alıntı

Arkadaşlar konteynerden yapılmış bir mekan, alkolsüz canlı müzik cafe bar açmayı düşünüyorum ,sizce böyle bir konsepte ilgi nasıl olur fikirlerinizi alabilir miyim. Resim ekleyemedim linkten göz atabilirsiniz

http://www.konteynercim.com/10x3m-portatif-ozel-tasarim-cafe-konteyneri-her-tarafi-acilir-model.html

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : Öğrenci
DLDLDLA
Yeni Üye

Toplam 30 yazı
30/10/2014 :  14:53:47  Alıntı
Nerede kuracaksın ?

Yerleşim : Türkiye / İzmir  |  Meslek : İşsiz
m_korkmaz4391
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
30/10/2014 :  15:58:36  Alıntı
kütahya da düşünüyrm DLDLDLA bu tarz bir mekan yok.

safa43
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
30/10/2014 :  16:04:38  Alıntı

Kardes acacagin yer önemli. Ben de kütahya'dayim. Bu iş fikrine sahip biriyle illaki tanışmak isterim.
Fikir gayet güzel. Kuracagin yer önemli, Kurulacak yer demek hitap edilecek müşteri kitlesi demek.

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : Denizci
Şişlili
Yeni Üye

Toplam 61 yazı
30/10/2014 :  18:59:07  Alıntı
Bence tutmaz

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Ticaret
m_korkmaz4391
Yeni Üye

Toplam 7 yazı
30/10/2014 :  21:50:01  Alıntı
safa kuracağım yeride araştırıyorum ama şu anda önce fikirden emin olmak istedim. yer olarak tavsiyelerine açığım. neden olmasın bi gün tanışmakta nasip olur teşekkür ederim.

Grozny
Üye

Toplam 118 yazı
31/10/2014 :  00:36:24  Alıntı
Kütahya iklim olarak açık hava düzenine uygun mu?
Öğrencilik yıllarımda 3 ay bulunduğum için söylüyorum yaz aylarında bile hava karardıktan sonra serin olan bir ilimiz.
Açıkçası iş fikri olarak çok beğendim sadece Kütahya'da tutar mı pek emin değilim.

Yerleşim : Türkiye / İstanbul  |  Meslek : Diğer
safa43
Yeni Üye

Toplam 8 yazı
31/10/2014 :  14:41:03  Alıntı
Yapılmayacak, kazandırmayacak iş yoktur. Yeterki doğru tesbitler yapılsın. Yerinde bir mekan oluştursun.
Bu tarz yerler genellikle otantik kaçtığı için universite gencligine yonelik yaparsan kazanirsin. Haci abilerin dolduracagi cay ocagi seklinde yaparsan olmaz.

Universite gencligi genellikle Ataturk bulvari taraflarinda odaklaniyorlar bildigim kadariyla.
Yani bu da demek ki, o taraflarda acmak gerekli. Cafe Bar seklinde isletebilirsen de mantikli olur.

Yani sadece cafe seklinde dusunme. Ama yeri konusunda ben de emin degilim. Ataturk bulvari dolu su anda.
100 m2'lik konteyner alan olmali ve bu ocak bu alanin tam ortasinda olmali. Belediyeden ruhsat işi de önemli.

Kisacasi fikir tutacak bir fikir ama nerde nasıl faaliyete sokulabilir orası biraz düşündürücü.

Yerleşim : Türkiye / Kütahya  |  Meslek : Denizci

Mesaj gönderebilmek için öncelikle giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Henüz kayıt yaptırmadıysanız buradan üye olabilirsiniz.

Üye olarak:

• Yeni yazılar gönderebilir,
  • Varolan yazılara yorum yapabilir,
  • Arkadaşlarım, favorilerim, kişisel mesajlaşma, haber merkezi, dosya merkezi, online üyeler gibi pek çok yardımcı araçlardan yararlanabilirsiniz.

» Hemen üye olmak için tıklayınız.

4.05 saniye.
16:01:01, 3 Mayıs 2024, Cuma

Buradaki yazılar, yazarlarının ve Koniks.com®'un izni olmaksızın hiçbir yazılı, görsel yada sesli yayın organında yayınlanamaz. Eğitim amacı dışında, herhangi bir şekilde çoğaltılması yasaktır. Eğitim amaçlı çoğaltıldığı durumlarda, yazarla ilgili bilgilerin ve URL'nin belirtilmesi zorunludur.

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle, amatör bir ruhla hazırlanmıştır ve yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette sitemiz tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir. Yer alan görüş ve yorumlar tamamen Koniks.com üyelerinin kişisel görüşlerini yansıtmaktadır. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak iş kurma/yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir ve söz konusu bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan Koniks.com sorumlu tutulamaz.

© 2000-2024 Koniks.com İletişim   ||   Kullanım Şartları   |   Kurallar   |   Sitenin Kullanımı   |   Gizlilik   |   Yardım